Приховати оголошення
Гість, вы уже подписались на наш Телеграм-канал?

Рекультивація землі після проведення пошукових робіт.

Тема у розділі 'Теоретические аспекты ВА', створена користувачем Старик Похабыч, 6 кві 2017.

 1. Старик Похабыч

  Старик Похабыч Moderator

  Рейтинг:
  2
  Відгуків:
  5
  Лоти
    на продажу:
  0
    продані:
  10
  Повідомлення:
  7.161
  Адреса:
  Бишівська Хунта
  Останнім часом нагальною стала проблема рекультивації землі після проведення пошукових робіт. Починаючи з незакопаної ямки , в якій була монетка і закінчуючи незакопаним шурфом чи розкопом , з якого були забрані останки загиблих бійців ми наносимо шкоду як довкіллю так і людям. Залишаючи незакопані ямки ми наражаємо на небезпеку людей. Підвернувший ногу лісник не буде розмовляти з вами толерантно, тракторист який впаде в незакопаний розкоп теж більше на поле не допустить ні одну людину з прибором.
  Серед нормальних пошуківців офіційних чи не дуже вважається поганим тоном залишати після себе незакопані ями та сміття, тому процент вірогідності получити по спині в лісі від правильного копаря за незакопані ямки дуже і дуже велика.
  З маленькими ямками все ясно. Викопав- загорнув за собою. Якщо земля заросша дерном, викопав квадратом і так само вставив дерном до верху.
  Більша проблема коли пошукові роботи проводяться на фермерських угіддях чи городах селян. При таких роботах
  шурфуються і розкопуються різні шари землі. Для того, щоб не залишати за собою неродючі ( піщані, глинисті) п'ятна , земля з розкопу дістається та ділиться на дві групи ( кучі). Верхній родючий шар грунту на одну купу, неродючий на другу. При цьому неродючий грунт рекомендується діставати на якийсь брезент чи ряднину, тому що потім як би ви не чистили поверхню землі, залишки неродючого грунту там залишаться. Засипається розкоп в зворотньому порядку, спочатку неродючий а потім родючий грунти. Засипається розкоп з похибкою на просадку грунту насипаючи зверху невеликий горб.
  Якщо хтось може- доповнюйте.
   
  Dietrich88, Reinhard T.E. Heydrich, Paul_Gudvin та 10 іншим подобається це.
  1. Состояние на фото.доставка Укрпочтой+20грн.
   60 грн.
  2. сост.на фото
   170 грн.
  3. гудзик.пуговица.Польша 1936р.вигляд по фото .перешлю поштою.оплата пересилки за рахунок покупця.
   50 грн.
  4. Ґудзик Стан на фото
   40 грн.
  5. Тяжелый металл, диаметр 22 мм Пересылка Укрпочтой + 27 грн., Новой Почтой - оплата услуг перевозчика...
   280 грн.
 2. АлексгоР

  АлексгоР Stabsfeldwebel

  Повідомлення:
  517
  Адреса:
  Украина, Черкасская область
  Хотів-би на цьому моменті акцентувати увагу. Річ у тім, що ним багато хто нехтує і надлишок землі рівномірно розподіляє по поверхні. Як результат просадка. Якщо в процесі засипки добре притрамбовувати грунт, то горб буде невеликий, а то і зовсім не буде. Якщо-ж не виходить , то дійсно краще залишити насип по формі і розмірам ями. Воно рівномірно просяде і буде за кілька років малопомітним.
   
  Reinhard T.E. Heydrich, Kurt Wagner, pobeditel та 4 іншим подобається це.
 3. Чёрный Швед

  Чёрный Швед Правый Сектор

  Рейтинг:
  2
  Відгуків:
  7
  Лоти
    на продажу:
  0
    продані:
  10
  Повідомлення:
  3.433
  Адреса:
  Восточный Фронт
  ямки лучше конечно засыпать. но бывает что возникает вопрос за ямку в самом процессе ямования -

  по закону - не помню че там и где - не является ни раскопками, ни ямой, ни нарушениями яма менее 50х50х50 см, вот только это не работает на заповедниках, охранниках природы - археологии и на частной - распаёванной земле.

  случай из жизни. шурфили чтото под Радомышлем. приехали лесники, менты и прочее блаблабла. я линейку на ямке фоткал, говорил - ну чё, поехали, только с вас вернуть сюда меня после разборок - потому что вот паспорт, вот доки, а вот ямка, которая не ямка, ибо в лесу, а не в заповеднике, и ямки той... пшик. уехали поматюкавшись где мы тут взялись такие хитроумные.

  еще один случай. пляж. охрана. жаба их давила чтоли - в итоге сходили вообще на 20м от берега, хотя посылались намнооого дальше, с пожеланием учить водный кодекс.
  по закону (ст. 6 и 8 водного кодекса) берега и водные объекты (реки, водоемы, озера и водохранилища) должны быть общедоступными для всех граждан, то есть на 20 метров от берега никто не вправе запретить людям подходить к воде (для малых ручьев и каналов 5 метров).

  ну и как пример как зарывать - поле под распашку. после выемки надо собрать ямку так, чтобы образовался небольшой холмик в серединке, а по краям - небольшое углубление, отобрать землю вокруг ямки гдето на полметра, чтобы образовать холмик - полштыка не более - для того, что когда трактор будет ехать, аккуратно перепахает и сам же утрамбует, а если даже и осядет холмик без перепашки, так будет вровень с землёй, вот и вся демагогия
   
  Останнє редагування: 9 кві 2017
  Reinhard T.E. Heydrich, zeus(UA), GINDENBURG та 5 іншим подобається це.
 4. Man83

  Man83 Stabsgefreiter

  Повідомлення:
  161
  Адреса:
  г. Хмельницкий
  Полностью поддерживаю вышесказанное! Вот на прошлом копе столько ямок видел что потом кого встречал и общался то сразу говорил что ямки незакопанные не мои чтоб не клялись меня из-за какого-то урода и выкопал из закопанной ямки комплект батареек аа и что делать? Забрал их домой чтоб на переработку отнести со своими вместе. Уважаемые камрады не выбрассывайте использованные батарейки на природе они выделяют массу вредных химических веществ. На сегодняшний день в ряде супермаркетов стоят специальные урны для отработанных елементов питания. У нас в Хмельницком в фуршет и по-моему в вопаке. С уважением.
   
 5. GINDENBURG

  GINDENBURG General-major

  Рейтинг:
  4
  Відгуків:
  62
  Лоти
    на продажу:
  0
    продані:
  101
  Повідомлення:
  8.067
  Адреса:
  Украина
  Было бы интересно посмотреть источник. :beer:
  А то несерьезно объяснять типа "где-то там написано..."

  С уважением, Саша.
   
  Man83 подобається це.
 6. Anatoliy67

  Anatoliy67 Obergefreiter

  Повідомлення:
  60
  Адреса:
  Киев
  Поки не будуть пункти прийому відпрацьованих елементів живлення та акумуляторів платити нормальні гроші, люди будуть все це просто викидати на смітник або де попало...
   
 7. Дід Свирид

  Дід Свирид Oberleutnant

  Повідомлення:
  1.779
  Доброго усім.

  Я ЗАДОБАВСЯ!!!!! За кимось ямки прикопувати! Інколи по лісах - "лунний" пейзаж!!!!
  Зустріну таких, то - без образ: вашу ж лопату встормлю у потаємніщі місця вашого ж організму!!!
  Закопуйте за собою ямки!!!!
   
  Dietrich88 подобається це.