Раскладушка РИА

Dieses Thema im Forum "Скільки коштує?" wurde erstellt von Maksimusubk, 19. Feb. 2017.

  1. Maksimusubk

    Maksimusubk Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    423
    Лоты
      на продаже:
    394
      проданные:
    855
    Доброго времени суток! Сколько может стоить такая раскладушка?
    С ув. Максим!
     

    Images:

    IMG_20170219_114218.jpg
    IMG_20170219_114312.jpg
    IMG_20170219_114237.jpg
    IMG_20170219_114257.jpg
  2. Интересные лоты

    1. Оригінал. Матеріал - алюміній. Габарити видно по фото. Гарний стан. Рідкісна річ. Можна користуватис...
      845 грн.
    2. Выставлена на обсуждение:https://reibert.info/threads/tarelka-fajansovaja-kuznecov-k-p-m-d.1213909/...
      550 грн.
    3. Все, як на фото. Судячи з дизайну, вироблена в кінці 19, максимум напочатку 20 століття у Німеччині....
      1420 грн.
    4. По фото
      3100 грн.
    5. Баночки для мазі, копані, цілі, чисті, кінець 19-го початок 20-го століття.
      200 грн.
  3. Сталкер

    Сталкер Stabsfeldwebel

    Beiträge:
    2.207
    Ort:
    Украина
    Почему атрибутирована как РИА-я?
     
    Oprishok und romarios gefällt das.
  4. Maksimusubk

    Maksimusubk Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    423
    Лоты
      на продаже:
    394
      проданные:
    855
    Я ошибся, думал про одно, а написал другое. Знакомый который попросил выставить утверждает что это ПМВ.
     
  5. Maksimusubk

    Maksimusubk Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    423
    Лоты
      на продаже:
    394
      проданные:
    855
  6. Vlad.i.Mir

    Vlad.i.Mir Oberst

  7. Городовой

    Городовой General-leutnant

    Beiträge:
    18.317
    Ort:
    Украина
    https://reibert.info/threads/poxodnaja-krovat.506650/

    в таком состоянии однозначно сложно сориентировать по стоимости, если древесина не гнилая и железо живое, на аукцион со стартом 1000 гривен.
     
  8. Maksimusubk

    Maksimusubk Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    423
    Лоты
      на продаже:
    394
      проданные:
    855
    Большое человеческое спасибо! Дерево и железо в норме, просто она в гараже лежала и я думаю надо просто помыть. А когда раскладывал, то сделал вывод: можно пользоваться.
    С ув. Максим!
     
    Городовой gefällt das.
  9. Oprishok

    Oprishok General-leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    34
    Лоты
      на продаже:
    1
      проданные:
    58
    Думаю, що 1000,00 грн це занадто оптимістично, річ специфічна і на любителя. Десь в районі 600,00 грн і то не факт.
    Остаточно покаже тільки аукціон. Стартуйте з 500,00 грн.
     
    БЛК, Городовой und sergeyk2 gefällt das.