Pz.Ers.Abt.18

Тема у розділі 'Erkennungsmarken', створена користувачем Buntara, 1 жов 2019.

  1. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    Доброго дня,колись давно придбав такого жетончика,та і просто додав в альбом до усіх інших,а зараз от подумав треба ж його якось підписати на карточці,але я тоді так і не ідентифікував частину (було якось не до цього),то може хто підкаже яка це найбільш вірогідніше частина може бути.Все що я знаю з інфо.,жетон був найдений на місці підриву своїм же екіпажем(напевне танк був підбитий,ну й щоб не дістався ворогу напевне його і того..)танка Т-4,район Шепетівка(Хм,обл.)1944 рік,також десь рядом крутилися танки Тигр,наявність знову ж таки обломків їх(тобто як я розумію це міг бути як танковий полк так і якийсь ттб).Питання,яка танк.див.чи танк бат могла(міг) пробігати(проїжджати)в тих краях.Дякую.Ну і про самий жетон,що характерно він був ремонтований попереднім власником(маю на увазі солдата,а не того хто його знайшов),напевне чел давно воював і вже раніше попадав в передряги,так як поламав його на двоє(жет в 4 місцях з тилу був спаяний,ну так щоб 2 половинки трималися разом,напевно за жетон тоді б суворо спитали,але як бачите і це не помогло останнього разу все ж таки прийшлось з ним і взагалі розпрощатися,а також він в нього при цьому знову ж таки розламався на двоє в друге).
     

    Images:

    Pz.Ers.Abt.18.jpg
    17-49ef952ac33eadfb1cd6d8a768472902.jpg
    kyltic та Вiтушка подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Жетон 2-ї запасної роти 8-го піхотного полка Рейхсверу "2. ERS. KP. J. R. 8, №470, 0", на зворотній...
      1000 грн.
    2. переправа с лисянка
      10001 грн.
    3. Жетон 1-ї роти 66-го запасного захисного батальйону Вермахту "1./SCHTZ. ERS. BTL. 66, №5945, 0".
      1000 грн.
    4. Склеєні половинки жетону 1-ої роті 80-го запасного піхотного батальону Вермахту "1. INFR. ERS. BATL....
      1000 грн.
    5. Жетон 2-ї кадрової роти 451-го запасного гренадерского батальйону Вермахту.
      1000 грн.
  3. driverland

    driverland Oberleutnant

    Повідомлення:
    5.049
    Адреса:
    West Alpen
    Точно скажет Зольдбух или запрос в Wast (бывают, там пишут место службы).
    Предположить, можно в лексиконе посмотреть, куда учебка готовила пополнения.
    Да Вы вроде и сами это знаете.
     
    Buntara подобається це.
  4. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Повідомлення:
    36.371
    Адреса:
    Festungskommandantur Libau
    28.1.1944 Шепетовку атакавала ''Gespensterdivision'' (7.PD), в этом бою погиб комдив Адальберт Шульц....
    В феврале 1944 там был 509 ттб....
    http://www.lexikon-der-wehrmacht.de/Gliederungen/PanzerAbt/PanzerAbt509-R.htm
     
    Останнє редагування: 1 жов 2019
    Buntara подобається це.
  5. Buntara

    Buntara Hauptmann

    Повідомлення:
    2.191
    Адреса:
    UA
    Вас зрозумів,якраз про 509-й і думав,була в мене і така версія(значить якщо що,то ті четвірки їм просто придавались на якийсь час) і 7-ма танкова,що ж і як версія приймається,подякував.:beer:Значится,так і запишим,-або те/або те.
     
  6. von Goltz

    von Goltz Moderator

    Повідомлення:
    36.371
    Адреса:
    Festungskommandantur Libau
    Может пригодится....для поиска....

    Kriegsgliederung der 4.Panzerarmee: Stand 01.01.1944

    LIX.AK 291.ID, Korps-Abt.C, 147.Res.Div., 454.Sich.Div.
    VII.AK 88.ID, 75.ID, 198.ID, 82.ID
    XIII.AK 7.PzD, 213.Sich.Div., 340.ID, 208.ID, 68.ID
    XXXXII.AK 34.ID, 112.ID
    XXXXVIII.PzK 1.PzD, 1.SS-PzD "Leibstandarte Adolf Hitler"
    XXIV.PzK 168.ID, 20.PzGrD, 25.PzD, 17.PzD, 18.Art.Div.
    der Armee direkt unterstellt: 8.PzD, 16.PzD, 6.PzD, SS-Ka.Gru.Lang
     
    Останнє редагування: 1 жов 2019
    Buntara подобається це.