Пушка бонда!

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Kzezekalo8gmail@.com, 25 гру 2024.

  1. Kzezekalo8gmail@.com

    Kzezekalo8gmail@.com Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    497
    Адреса:
    украіна
    Товариш по відео з штатів показував даний девайсь,там їх великий вибір,від самих мініатюрних до трішки більших.каже купують туристи,рибаки та мисливці для відлякування диких звірів,і як не дивно змій,хоча не дуже розумію як ним зміюку злякати!набій використовуеться 410,як у сайги.коштуе відносно недорого.цікаво чі хтось тут тримав таку іграшку у руках,і чі мав з таким девайсом справу.всим дякую за відгук! Screenshot_20241225-212127_Samsung Internet.jpg Messenger_creation_90567A42-8DDC-4119-A12F-A53476F61202_0.jpeg Messenger_creation_79782DB0-F7D1-43EC-B8AB-6FAB0506D6B4_1.jpeg
     
    berger2000 та akms1974 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 4 шт.)
      Обстлютно новые батареи 6s5p
      1400 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      АКБ Dji Mavic 3
      5000 грн.
    3. Новий! Пульт Аутел!
      5000 грн.
    4. Пульт для MATRICE 30T . Перепрошитий.Перероблений під виносні антени. 5.8 гГц відлитий. GPS відшитий...
      12000 грн.
    5. Хвост от зенитного бпла Surveyor.Моторчик рабочий, Регулятор моторов ESC 200A SEQURE SQESC 12200, 5–...
      2500 грн.
  3. turist1967

    turist1967 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    47
    Лоти
      на продажу:
    6
      продані:
    86
    Повідомлення:
    3.088
    Адреса:
    Дике поле, широкий гай.
    Деррінджер
     
    berger2000 та Kzezekalo8gmail@.com подобається це.
  4. Kzezekalo8gmail@.com

    Kzezekalo8gmail@.com Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    497
    Адреса:
    украіна
    На вид гарна штука!каже їх вибір величезний,ціни від 200 до 500$ якщо новим брати,якщо б/у в районі 150-200
     
    berger2000 та akms1974 подобається це.
  5. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.991
    Адреса:
    Київ
    Так а що Вас здивувало? Деррінджерам різним вже більше 200-х років. Їх існує безліч у яких завгодно калібрах. У нас не можна бо це справжній короткоствол. Доступні тільки іграшки під патрон Флобера 4 мм.
    І до Бонда, до речі, воно жодного стосунку не має. Як відомо, класична "пушка" Бонда - це Вальтер ППК.:)
     
    Останнє редагування: 26 гру 2024
    valerka, berger2000, capt.A.Smollet та 5 іншим подобається це.
  6. Romych

    Romych Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.991
    Адреса:
    Київ
    А сайга тут до чого?:) Під 410-й існує багато різних рушниць та іншої зброї. Сайга лише одна з них. І сайга не тільки в 410-му буває.
     
    berger2000, akms1974 та turist1967 подобається це.
  7. Kzezekalo8gmail@.com

    Kzezekalo8gmail@.com Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    497
    Адреса:
    украіна
    Знаю,за 410,просто в описі указав саме такий калібр як в товариша
     
    berger2000, akms1974 та Romych подобається це.
  8. berger2000

    berger2000 Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    3.985
    Адреса:
    Украина
    Это изделие что на Ваших фото - оно имеет нарезной ствол и комбинированный патронник - под патрон 45 Long Colt + под 410 ружейный. И так как у 45 LC реальный калибр 11.43 мм а у 410 калибр 10.3 мм и стволы очень короткие - выстрел из него патроном 410 будет очень маломощным.

    В Украине бывают вот такие поделки под патрон 410/76 от местных умельцев

     
    Kzezekalo8gmail@.com подобається це.