Пуля-снаряд

Тема в разделе "ВНП", создана пользователем Ярослав54321, 2 май 2026.

  1. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Сообщения:
    2.157
    Адрес:
    Украина
    Нашел такое вот около аэродрома, первый раз вижу. Корпус биметал, взрывак латунь вроде как
     

    Изображения:

    IMG_20260502_174044.jpg
    IMG_20260502_174041.jpg
    IMG_20260502_174046.jpg
    Stahl Stadt нравится это.
  2. Интересные лоты

    1. Макет пострілу RLV-HEFJ (Болгарія). Повністю деактивований та безпечний.
      500 грн.
    2. (в наличии 5 шт.)
      Ручка от боевой гранаты РКГ- 3Е. Из цинка. В идеальном состоянии. Парашют внутри. Для любых целей....
      200 грн.
    3. Корпус протипіхотної міни M18 A1з вражаючими елементами. Лот абсолютно безпечний. Стан, комплектацію...
      3175 грн.
    4. ММГ радянської гранати РГН. Повністю деактивований та безпечна. Відсутні само ліквідатор та порохові...
      750 грн.
    5. (в наличии 5 шт.)
      Стан нового, не використовувався
      500 грн.
  3. Петя Ситник

    Петя Ситник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    159
    Адрес:
    Киев
    AK-725, duke6kirill, Ph@ntom и 3 другим нравится это.
  4. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Сообщения:
    2.157
    Адрес:
    Украина
    А шо вона дуже небезпечна шо ви так кажете?
     
  5. nex92

    nex92 Oberst

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    42
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    100
    Сообщения:
    4.029
    Адрес:
    Шмурдленд
    Доброго!
    Очень опасная. Не советую проверять.
     
    AK-725, Ph@ntom и A10A нравится это.
  6. Петя Ситник

    Петя Ситник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    159
    Адрес:
    Киев
    Вирішувати тільки Вам як і що з нею робити.
    Завжди є така штука як «Ціна питання».
    Не думаю що спроба зробити ммг з цього боєприпасу варта Вашого здоровʼя.
     
    Последнее редактирование: 2 май 2026
    Ph@ntom, A10A и nex92 нравится это.
  7. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Сообщения:
    2.157
    Адрес:
    Украина
    Так а я не писав що хочу ммг зробити з неї) просто цікаво було шо це є таке
     
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.971
    Адрес:
    Київ, Україна
    Ярік !?
    Ви, бачу, "в темі" недАвно...???
    питаєте таке, що давно вже тут ніхто не питає...
    (бо всі ВЖЕ знють)

    З.ЬІ. ...по темі - ца "пулька" (фото 1) відриває кисть руки (ну, іще - напхАє дрібних уламків скрІзь по тілу/ну - вИб"е око, ...тощо,)
    ...бо вонА - РОЗРИВНА !
    :rolleyes:o_O:cool:;)
     
    Последнее редактирование: 3 май 2026
    malyk, Falconer, valerka и 3 другим нравится это.
  9. Дід Змій

    Дід Змій Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Сообщения:
    1.277
    Адрес:
    Київ
    Ну, буває... Я в Сіверську у місцевого МДЗ 12,7 відібрав - сподобалася йому "незвичайністю", хотів брелок на ключі зробити.
    Він всеодно наполягав - "невже так сильно "бумкає"?
     
    valerka, Unnamed Player, иван777444333 и 2 другим нравится это.
  10. Петя Ситник

    Петя Ситник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    159
    Адрес:
    Киев
    Я особисто був свідком, як боєць у 2016 році вирішив зробити собі відкривашку для пива з цілого патрону 12.7 МДЗ.
    Результат його рукоблуддя - порвана у мʼясо кисть, вибите одне око, посічені гомілки.
    Одним словом - зробив себе інвалідом.
     
    valerka, Unnamed Player, Ph@ntom и 2 другим нравится это.
  11. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Сообщения:
    2.157
    Адрес:
    Украина
    Не, не недавно. Тому і дивно шо тут всі трясуться так як би це був стріляний бб 45
     
  12. Петя Ситник

    Петя Ситник Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Сообщения:
    159
    Адрес:
    Киев
    Ніхто не «трясеться», скажу навіть більше - всім пофіг що Ви будете з нею робити.
    Суть тут одна - Ви запитали що це, Вам відповіли.
    Р.S.: за великого бажання і розуміння принципу дії підривника стреляну сорокопятку також можна розібрати, але суть не зміна «Ціна питання?».
    З повагою.
     
    Instructor - Sun, AK-725, SubSailor и 2 другим нравится это.
  13. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Сообщения:
    2.157
    Адрес:
    Украина
    Та я бачу тут повно лотів з внп , різьби чисті всі ))
     
  14. A10A

    A10A General-leutnant

    Сообщения:
    23.971
    Адрес:
    Київ, Україна
    :);):rolleyes:o_O:beer:
    ...Ви не маєте уявення "що воно за набуй", той дОннік "мд-5"...
    ...відкрИю таємницю : щоб вибухнути (Бр-240 + мд-5) не обов"язково повинен бути "стріляним"...
    :smile_8:
    ...
    ціна питання тут у (75-80 %) - життя...(на відміну від кулі "МДЗ")
    при 76-мм - це 95 %
     
    Последнее редактирование: 3 май 2026
    nex92, иван777444333, valerka и ещё 1-му нравится это.
  15. Ярослав54321

    Ярослав54321 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    16
    Сообщения:
    2.157
    Адрес:
    Украина
    Я знаю що мд5 та і будьякі підривачі можуть бути на взводі і не стріляні.
     
  16. malyk

    malyk Major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    657
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.301
    Сообщения:
    6.196
    Адрес:
    львов
    Якраз там принцип дії інший ніж у інших, тому і небеспечний
     
    ТарасМ, Ph@ntom, иван777444333 и ещё 1-му нравится это.