Программа Vetus Maps

Тема у розділі 'Карти', створена користувачем DasZait, 6 кві 2019.

  1. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.172
    Адреса:
    ДАП (Донецкий аэропорт)
    Что то ты Ваня походу нас кинул. У нас так не принято. Сказал делай!
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Гермобокс состояние хорошее комплект на фото
      500 грн.
    3. Матеріал: метал Розмір (зовнішній): 98х63х21 мм
      105 грн.
    4. Паспорт на російській мові. Сторінки є всі. Стан по фото.
      100 грн.
    5. Новый скуп заводского изготовления из нержавейки 1,5мм. Размеры: длина 290мм Ширина 200мм Вес 1кг Г...
      1500 грн.
  2. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    627
    Я вам лічно нічого не обіцяв, і вас я не коментував) Халява діло хороше) Просто якщо я виложу спосіб, то тут (можливо і від вас) піде інфа до москаля а його, по коментам, тут кормлять покупками... То навіть незнаю що і робити) Якщо та людина відпише, то я їй просто покажу любу карту в своєму телефоні, скачану і працюючу)
     
    bassomisha подобається це.
  3. Canada 78

    Canada 78 Obergefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    Рівненська обл.
    Халява, не халява, але скачати безкоштовну карту легко. Але все ж таки, необхідна покупка 5 карт, для установки своїх. Да і покупка любої, навіть самої дешевої, це підтримка на розвиток, а програма розвивається. В іншому випадку буде теж саме що з озіком чи андрозіком.
     
    Rastaarheolog та Ваня_ подобається це.
  4. Canada 78

    Canada 78 Obergefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    Рівненська обл.
    До речі, в новому оновлені, можна ставити мітки на сайті"это место", і переносити їх в ветус)
     
    volent2299 подобається це.
  5. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    627
    Ветус подобається тим що можна керувати наложеністю прямо на єкрані, як була можливість халяви то я скачав усі свої карти, коли прикрили, то я їх переніс на Локус, але там трішки не привично працювати, так як Локус не для того призначений... Андрозік хороша програма, я її тримаю для точок... Але бачу що ветус росте і точки вже також відкриває. То краще хай хлопці платять дядькові а він покращує программу, а на загал "лазейку" не буду виносити...
     
    minitarn3838 подобається це.
  6. uvs888

    uvs888 Feldwebel

    Повідомлення:
    478
    Адреса:
    Украина
    Не подскажете, как конвертировать карты из озика в формат sqlitedb при помощи Global Mapper или SAS?
    Знакомый попросил Генштаб сконвертировать для офлайна , а я в Vetuse полный ноль, недавно только о ней услышал.
    Global на английском и куча настроек, а с SAS уже запутался. Толковых и простых инструкций не нашёл.
     
    bassomisha та minitarn3838 подобається це.
  7. uvs888

    uvs888 Feldwebel

    Повідомлення:
    478
    Адреса:
    Украина
    Нашёл рабочую инструкцию на ревуне :
    "1.Открывал в GB, Озиковский файл map.
    2. Выставляю Mercator/WGS84 (он там уже сам стоит)
    3 . В меню файл - Экспорт - экспорт Веб формат -
    выбираем RMap SQLite Database, жмём Ок.
    зум 5
    level - можно 13, чем ниже цифра левела 12, 9, 7 - тем выше качество рисунка и соответственно, больше размер файла карты, и дольше будет идти конвертация.
    4. жмём Ok.
    5. в новом окне, выбираем куда положим и как обзовём карту файла - жмём Ок"
    PS в зависимости от железа, если большой файл = конвертация может занять более часа.
     
    Canada 78 подобається це.
  8. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Вітаю, може дядько хоч у приват розповість як оманути чудо софт ? А москалик там не такий простий андрійко ) Конкурентов топить кляузами до гуглі та епл )) , я ще не встиг сказати де воно тих мап напи*дило, одразу банить, щоб не втатити не ляканого юзвера ))
     
    volent2299 подобається це.
  9. DasZait

    DasZait Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    371
    Повідомлення:
    1.836
    Адреса:
    Одесса
    Шта?:eek:
     
    bassomisha подобається це.
  10. volent2299

    volent2299 Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.172
    Адреса:
    ДАП (Донецкий аэропорт)
    Я уже ему писал чтоб помог. В не сознанку глубокую впадает .
     
    bassomisha подобається це.
  11. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Дивитись десь з 5-ї хвилини.

     
    Gerstenberg подобається це.
  12. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Судя по ответам в оффгруппе ФБ , ни к картам ,ни к картографии ни малейшего отношения и понятия. Иногда до бреда.

    Создало оно опросник ,что нового добавить в софт . Я по простоте душевной и написал , что добавьте новые карты , а ещё лучше сделайте оригинальные привязки существующих ,которым энное количество лет и все ошибки авторские известны , а карты по сути солянка собранная (скомунизженная) в тырнете на разных сайтах.

    Он ничего лучшего не придумал ,как мой комментарий удалить сразу, а меня кикнуть )))

    Пи.Си. Выше ссылка на видосик стартапера , альтернатива ветусу.
     
    volent2299 подобається це.
  13. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Ну и судя из того ,что Марат залил свой софт на Android Market под другим названием ,если не ошибаюсь "Кладоискатель" ,то у него ничего не вышло. :) Да, карт там кроме "трехи" нет.

    Лень искать и читать эти "трагические истории"

    По поводу VetusMaps .
    Простая оболочка для показа чужих карт, пережатых в современный формат .sqlitedb. Т.е. скомунизженные растры перегнали из .ozf, .ozf2 формата славноизвестного Ozi Explore в .sqlitedb.

    Сами карты ,как и их оригиналы в высоком разрешении всегда лежали на том же рутракере, тематических сайтах и т.п.

    По этим растрам люди делали привязку, тот же Власенко и т.д.

    Короче , просто бизнес изначально нацеленный на яблочников , у которых картографического софта и так не было , а тут сразу хоть что то.

    Лично я ветусом не пользуюсь.Морально устаревший Озик, Андрозик и современный комбайн AlpineQuest наше фсе )
    А ещё лучше распечатка на принтере )
     
    volent2299 подобається це.
  14. DasZait

    DasZait Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    371
    Повідомлення:
    1.836
    Адреса:
    Одесса
    Вам археологические точки надо поставить,или как?
     
  15. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Приветствую. Поддержка веб формата в GM , добавлена с 14 версии софта.
    Ломанных и русифицированных версий в тырнете хватает.

    Установить версию для ПК.
    Открыть любой форум поддержки картографического софта использующего веб формат .sqlitedb, следуя инструкциям сконвертировать привязанные готовые карты. Если привязки из интернета, проще взять уже готовый, сверить качество , если нужно перепривязать.

    Как пример , масса полезной информации и по конвертации в частности в ветке на Фопда по Альпина.

    IMG_20210531_132118.jpg

    Ну и сама ссылка на тему .


    Пи.Си. На 4пда нужно иметь регистрацию ,иначе стоит защита от дурака при переходе по ссылке. Перекинет на 404
     
    Останнє редагування: 31 тра 2021
    uvs888 подобається це.
  16. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    чтА ? :eek:
     
  17. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    627
    Значить щоб качати ті карти нам потрібно, щоб телефон був на Андроїді і обов'язково рутований (хто в темі той пойме), можливо хто займається прошивкою смартфонів, або міняв телефон і замітив таку штуку що телефон міняє свої дані, і ветус мапс бачить новий(або прошитий телефон) як новий девайс і дає скачати безкоштовну карту... Що ми робимо, беремо рутований смарт, встановлюємо программу яка міняє ID-телефона і все у нас получився новий телефон, дає качати карту... Є одне але карти які ви накачаєте неможливо бачити одночасно, але це не проблема, ви просто міняєте айді і нажимаєте скачати карту, якщо вона у вас скачана то карта зразу оприділиться) Якщо щось незрозумілото пишіть, адекватним відповім іншим які з претензіями думають що я їм щось должен то уви думайте далі, інфи дав достатньо) Спосіб робочий, придуманий за один вечір під пивко))))
     
    volent2299, bassomisha та DasZait подобається це.
  18. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Дякую за відповідь !
    Тоді "алаверди". Вчора на очі потрапила ця тема про ветус.
    Ну і рішення пройшло міттево.

    Як що потрібні мапи, MuMu Вам у поміч , хто в темі зрозуміє ;) , або MEmu, або Nox App , та інші.

    Алє 10-й раз повторююсь , все воно лежить давно в тирнеті . І на рибі також в 100 -і тем.
     
  19. DasZait

    DasZait Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    371
    Повідомлення:
    1.836
    Адреса:
    Одесса
    Да,идея нечего.. хотелось бы конечно сразу все без мороки
     
  20. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    627
    Також чим цікавий спосіб, про який я писав, що можна коритсуватися фукцією "попробувати" кожний раз після зміни айді, але там один мінус (походу автор так задумав) неможливо корегувати карту якщо сильно зміщенно, але на місцевості для орієнтиру саме то)
     
  21. DasZait

    DasZait Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    190
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    371
    Повідомлення:
    1.836
    Адреса:
    Одесса
    Имел ввиду такое Screenshot_2021-05-31-14-13-47-859_com.vetusmaps.vetusmaps.jpg
     
  22. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    627
    Якщо людина з рутованим телефоном то там все дуже просто, ветус+программа для зміни айді і все, простіше неможливо)
     
    bassomisha та DasZait подобається це.
  23. Ваня_

    Ваня_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    627
    Також спочатку був андрозік, потім локус мапс... Але вернувся до ветуса, просте наложення супутникової карти(велику роль відіграє)+всі карти в одній прозі+корегування по привязці карти, по суті заміняє все вище що Ви написали тільки в одній программі)
     
    bassomisha подобається це.
  24. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Это все вытяжки из Антоновича, современных изданий типа Петраускаса и иже с ним. + На гос сайтах реестры с объектами и памятками. С указанием координат,описанием и т.д. .

    Пока двое ломали копья на Виолити и на райберте ,кто истинный автор этих сборок точек, предприимчивые покупатели забарыжиои все в сеть "все по 200".

    По сути , точки набрасываются в текстовом редакторе блокнот за вечер. Во многих Арх отчётах добавляется точная привязка координат + зарисовки местности и раскопа.
     
    uvs888 подобається це.
  25. bassomisha

    bassomisha Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    480
    Адреса:
    Kiev
    Я останнім часом користувався Альпіною.
    Можливість накладання хоч 10 мап , корегування кольору,відтінків, прозорості та багато іншого. Прокладка маршрута. Запис трека. Фото прив'язки до точки. Сотні ITO нашарувань які можно відобразити на пакеті із різних мап і зробити на все це закладинку , щоб потім знову не повторювати маніпуляцію налаштувань. Карти в різних форматах.

    Звісно підтримка розробника і безкоштовна версія від автора на форумі 4пда ,хоча є платна на маркеті .
    Чого тільки стоїть його підтримка, коли багато сучасних картографічних програм стали використовувати формат SQTlite архива. Хлопці попросили і він одразу добавив цю можливість.

    А можливість користування ITO нашаруваннями, то взагалі бімба.
    Були навіть слої з Sentinel 2 ( супутник якій відстежує посіви на полях , оновлення данних до 5 діб) .
     
    uvs888 та volent2299 подобається це.