Продавець SWA відмовляється повертати гроші за неякісний товар

Тема у розділі 'Чорний список', створена користувачем Colombo, 5 кві 2016.

  1. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    Шановна адміністрація сайту, наполегливо прошу Вас посприяти у вирішенні ситуації щодо продажу не якісного товару. Справа в тому що я, придбав (передоплата) у продавця Кушвіда Віталія Вікторовича, нікнейм SWA ніж котрий не відповідає описанню в оголошенні (котре між іншим вже видалене продавцем) та нашій з ним переписці.

    Прошу прочитати нашу переписку (дослівно, за винятком особистої інф., за потреби можу зробити скріншоти):
    Я:
    - І ще питання по ножу...
    Чия робота, хто майстер?

    SWA:
    - Фото добавил в теме. Ник у мастера ***, как зовут ищ головы вылетело) Он в основном делает ножи из м390, часто здесь проскакивают.

    Я:

    - Дякую за відповідь! Чому продаєте? Ніж був в використанні?
    За 800 віддасте?

    SWA:
    - Нож абсолютно новый, резал бумажку. Нужны деньги, вот и распродаю часть ножей. Снизил максимально, брал за 1200. Ниже не могу, но могу в качестве бонуса добавить новый бланк с кожей для правки или керамический мини мусат.

    Я:

    - Ок. Беру. прийму бонус, але ще Вас потурбую... зфоткайте бонуси будь ласка... думаю шо краще взяти...☺Або прийму 2 одразу...

    SWA:

    - Если успеете оплатить сегодня, то с меня 2 бонуса). Уезжаю завтра в другой город, хотелось бы завтра и отправить. №рахунку******* Кушвид Виталий

    Я:

    - Оплатив щойно з урахуванням комісії 905грн.
    Мої дані:
    м.Славута Хмельн.обл.(прошу Вас на новій пошті перевірити відправку саме в це місто, бо може поїхати в Славутич...)
    Нова пошта N2
    ПІП
    ном.тел.
    Дякую!

    SWA:
    - Принял, завтра поедет.

    Я:

    -Доброго дня! Ви відправили?

    SWA:
    - Добрый день, все отправил, вечером скину номер ттн.

    І тут така ситуація... 04.04.16 о 15:39 я забрав посилку (ніж) з відділення Нової пошти. Прийшовши до дому (нащо потрібно деякий час ~ 30 хв.), я розпакував та оглянув ніж. Виявилось що ніж б/в та має дефекти. Через деякий час я зфотографував дефекти та чек служби доставки, включив комп"ютер, набрав повідомлення ( на що потрібно потратити також час ~30 хв.) та о 17:09 04.04.16 відправив листа продавцеві з проханням повернути мені кошти.

    Продовжую нашу переписку

    04.04.16 17:09
    Я:

    - Вечір добрий! Забрав щойно ніж... не задоволений...:(
    Ніж планував подарувати...
    Ви писали що ніж новий і не використовувався... на ріжучій кромці є "сколи"... на клинкові є мікро царапини... на рукоятці є вмятини від удару...
    Якось не гарно з вашого боку... тим більше, що я повірив вам на слово... та одразу перерахував гроші.
    Прошу повернути назад гроші! Ніж я завтра вишлю вам назад...
    - А от і фото... [​IMG]
    [​IMG]

    - Фото чеків з Нової пошти... щоб не було з вашого боку в мою сторону типу: "що то ви пошкодили..."[​IMG]
    (друге фото з особистою інф. тому не виставляю...)

    Далі продавець всіляко починає відмовлятись від моїх зауважень

    SWA:

    - Добрый день. Интересная ситуация. Нож новый, абсолютно! Ничего кроме бумажки не резал. И сколов на режущей кромке не было. Микроцарапины на клинке возможно появились из-за доставания из ножен, это вполне естественно и допустимо. По поводу "следов ударов" вы меня вообще огорошили! Ничего такого небыло и в помине и быть не может.

    Я:
    - Шановний Віталій, я не хочу непорозумінь та не зацікавлений в тому щоб купувати ніж з мікродефектами. Я людина порядна та надіюсь на Вашу порядність. Ножем я навідь папір не різав. Забрав посилку, прийшов до дому, оглянув та залишився не задоволений.
    Одразу Вам відписав. Подивіться на час на чекові та коли я Вам відписав. Не розумію, як Ви не могли звернути увагу на перераховані мною дефекти... але можливо що й не звернули...
    Тому, якщо Ваша ласка, прошу повернути мені кошти.
    І це непорозуміння залишиться забутим.
    Дякую!

    SWA:
    - Я так же не хочу недоразумений. Вы купили нож, по вашему требованию сделал доп. фото, вас все устроило. Вы правы что на микроцарапины я внимание не обратил. Все остальное - вы извините, скола не было. Следы удара я и сейчас не вижу. Я на форуме уже лет пять, такая ситуация со мной впервые.

    Я:
    - На фото скола я не побачив, бо Ви його не зближували... та і якість фото не дуже. Загалом ушкодження для Вас можливо не значні і ніж якщо сильно не роздивлятись виглядає цілком пристойно. Проте для мене такі речі в даному випадку неприпустимі, так як я хотів його подарувати...
    Я на сайті також не перший рік і також продавав багато речей. Нещодавно придбав ніж в камрада **** так там все по "феншую"...
    Запевняю Вас, що я ніколи б не скаржився Вам на покупку якби не побачив хоч маленьких "нюансів"...
    А так виходить "кіт в мішку"...
    Я Вам довірився, прошу тепер довіритись мені. Я розумію, що є можливість того що Ви не звернули уваги на маленькі дефекти... тому в котре запевняю Вас що в якому стані Ви його відправили в такому ніж до Вас повернеться...
    Наполегливо прошу поставитись до мене з розумінням та прийняти мою відмову від ножа. Я не хочу з Вами скандалити та надіюсь що ви порядні та зрозумієте мене. Дякую!
    - До слова... гроші в цьому житті не настільки важливі як людські відносини... тим більше в такий складний для нас час...
    А подарунок мушу вибирати інший... шкода...

    SWA:
    - Ваши аргументы я услышал. Ситуация мне понятна, товар не оправдал ваших надежд, но моей вины в этом нет. Если вы покупает в интернете товар, то минус такой покупки в том что вы самолично не можете посмотреть и пощупать его дабы убедиться подходит вам он или нет. Но определяется нужно до покупки. Увы вашу просьбу о возврате удовлетворить не смогу.

    Я:
    - Чому? Як на мене Ви її повинні задовільнити. Адже це не полюдськи виходить...
    Я вам гроші за новий ЯКІСНИЙ товар, а Ви мені прислали ніж з дефектом... тим більше я аргументував свої слова підтверджуючими документами... Я до Вас з усією повагою...
    Ніж мене не задовільнив... і покупки в інтернеті тут ні до чого! Я не встиг навіть ним покористуватись! А Ви відмовляєте мені! Виходить що Ви ШАХРАЙ? Чи не так?
    - ще до слова.... якщо Ви не замітили цих дефектів, то це не означає що я мушу їх також ігнорувати...
    Невже Вам так важко повернути мені кошти?
    Я розчарований щодо Вашого цинізму....

    SWA:
    - Я так не думаю, я ничего не нарушал и вас я не обманывал. Если вы считаете по другому то это ваше право. И тем более никаких обязательств перед вами я не несу.

    Я:

    - Ні! Ви як продавець несете перед мною відповідальність за якість товару!
    Товар не якісний і я хочу його повернути! Навіщо мені не якісний товар? Ви знущаєтесь?
    Де це ви таке прочитали що ви перед мною не несете зобовязань?
    Як вам не соромно!!!

    SWA:
    - Своё мнение по этому поводу я выразил.

    На цьому наша переписка закінчилась...


    Від часу отримання посилки до її огляду пройшло півтора години, дуже мало часу, я не встиг ножем нічого порізати... Про що свідчить час нашої переписки та фото чеку. Продавець відмовився повертати кошти.
    Оскільки, я як покупець маю право на отримання нового та якісного товару згідно опису оголошення, прошу Вас як адміністраторів та представників сайту Reibert посприяти у вирішенні даної ситуації на мою користь та запобігти винекнення таких ситуацій в майбутньому.


    З повагою, Микола (Colombo)
     
    Pyro, Oprishok, NetViper та 2 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Стельки ортопедические для армии BW "Бундесвера "BW EINLEGESOHLEN F.SPORTSCHUHE Ортопедические, анат...
      145 грн.
    2. Повністю нові бахіли на берці розмір 43-44
      800 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Характеристика: 1. Високоякісні матеріали: виготовлений із міцних високоякісних матеріалів, його мож...
      265 грн.
    4. (в наявності 6 шт.)
      Фирменные шнурки для ботинок, берцев. Длина 183 см. Цвет указан как коричневый, по факту тёмная олив...
      100 грн.
    5. Електричні теплі шкарпетки для ніг 3,7 В. Розмір 40-44. Шкарпетки з підігрівом від батареї Еластичні...
      1350 грн.
  3. FoxMulder

    FoxMulder Vëzhgues

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1533
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    2.770
    Повідомлення:
    14.797
    Адреса:
    Квантико,штат Вирджиния
    Тему пока восстановил.
    https://reibert.info/threads/prodam-nozh-95x18.751382/
    Подключите меня к переписке.
    Справа под участниками переписки кнопка "пригласить еще" - вводите мой ник и подтверждаете.
     
    Cladotrix, Romachick та Александр Грек подобається це.
  4. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    Пишу з мобільного. Дякую що відкликнулись. В 14.15 буду на роботі та підключу Вас до переписки
     
    Александр Грек подобається це.
  5. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    На фото з теми продажу (хоч фото і неякісні), котрі виставив SWA , видно якщо збільшити та придивитись самі ці дефекти які я перерахував та сфотографував.
     
    Pyro та Александр Грек подобається це.
  6. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
  7. FoxMulder

    FoxMulder Vëzhgues

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1533
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    2.770
    Повідомлення:
    14.797
    Адреса:
    Квантико,штат Вирджиния
    Продавца в тему пригласил.
    Фото в теме никакие , но кое-что таки видно.
    Вот в сравнении:
     

    Images:

    CM160404-17230301.jpg
    CM160404-17275601.jpg
    IMG_20160329_113926.JPG
    IMG_20160329_113942.JPG
    IMG_20160329_114023.JPG
    sergeyk2, Romachick, Cladotrix та 5 іншим подобається це.
  8. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    FoxMulder, велике привелике Вам дякую за допомогу!!! :smile_15:
    Надіюсь продавець SWA все таки визнає свою провину та поверне мені кошти...
     
    Pyro та Александр Грек подобається це.
  9. SWA

    SWA Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина
    Доброго всем дня. Как я писал ранее нож новый, каким приехал от мастера таким и продал. Согласен, есть царапина на рукояти. Откуда она взялась я не знаю, возможно есть какой-то нюанс внутри ножен м она появилась при доставании. Скола на рк не было.

    За качество фото уж извините, лучше сделать не могу.
     
    Останнє редагування модератором: 6 кві 2016
    tuman подобається це.
  10. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    З ваших слів всі винні окрім вас. Навіщо чорнити добре ім'я майстра? Я ж не в нього купував, а у вас. Ви пропонуєте мені виясняти з майстром чому там дефекти? )) Раз ніж новий, проте з дефектами, ви повинні були вказати про це в описі. Ви ж навпаки всю вину перекладаєте то на мене то на майстра, хоча вже зараз підтверджуєте що дифекти таки присутні. Вам наочно шановний FoxMulder доказав, що дифект на ріжучій кромці та рукоятці є, відновивши ваше оголошення. Та ви вперто продовжуєте наполягати на своїй правоті. Будьте мужчиною врешті решт! Навіщо ви виправдовуєтесь, якщо всі факти не на вашу користь...

    Поверніть гроші і на цьому питання буде вичерпано...
     
    Останнє редагування модератором: 6 кві 2016
    Oprishok, Romachick, Pyro та 2 іншим подобається це.
  11. SWA

    SWA Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина
    Вы знаете я с вами не соглашусь. И вопрос здесь вовсе не в деньгах. И я вам ничего не предлагаю выяснять с мастером. По поводу дефекта я сказал ВОЗМОЖНО он есть, так как не знаю откуда взялась царапина.
    Вы купили товар, совершили сделку, вас все устроило. Когда вы покупает брюки в магазине, приходите домой а на них нитки торчат. Вы идете за возвратом денег? Сомневаюсь. Когда вы распаковываете пакет ножом и случайно режете вместимость, вы требует возврата денег?
    Ситуация вот в чем: вы купили товар, со всем согласились, он не оправдал ваших ожиданий, вы хотите вернуть деньги. Извините, но я с этим не согласен. Повторюсь, вопрос вовсе не в деньгах.
     
    tuman подобається це.
  12. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    Отже, шановний, з ваших слів я розумію що ви не маєте уяви про те як продаються та купуються речі... І я вам про це розказувати і пояснювати не збираюсь! Ви порушуєте закон! Всі докази вашої халатності та упередженості щодо продажу товару та відвертої брехні з вашого боку присутні та мають доказову базу в разі розгляду в суді. Тому я ще раз наполегливо прошу вас повернути мені гроші!

    Прошу шановну адміністрацію, модераторів та користувачів підтримати мене! Дякую!
     
    Oprishok, Romachick, Octopus та 4 іншим подобається це.
  13. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    Шановний, вирішив підняти вам законодавчу базу... оскільки ваші припущення, сумніви та здогадки, котрі ви так впевнено мені та аудиторії сайту "втирали", не мають абсолютно ніякої юридичної сили!
    Не перераховую всіх пов'язаних з цією справою пунктів, приводжу основні...

    Закон України Про захист прав споживачів
    Стаття 1. Визначення термінів
    7) договір - усний чи письмовий правочин між споживачем і продавцем (виконавцем) про якість, терміни, ціну та інші умови, за яких реалізується продукція. Підтвердження вчинення усного правочину оформляється квитанцією, товарним чи касовим чеком, квитком, талоном або іншими документами (далі - розрахунковий документ);

    Всі потрібні документи, що свідчасть про час та факт купівлі-продажу я вам надав!
    продовжую...

    11) засоби дистанційного зв'язку - телекомунікаційні мережі, поштовий зв'язок, телебачення, інформаційні мережі, зокрема Інтернет, які можуть використовуватися для укладення договорів на відстані;

    Стаття 4. Права та обов'язки споживачів

    1. Споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на:

    1) захист своїх прав державою;
    2) належну якість продукції та обслуговування;
    3) безпеку продукції;
    4) необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця);
    5) відшкодування майнової та моральної шкоди, завданої внаслідок недоліків продукції (дефекту в продукції), відповідно до закону;
    6) звернення до суду та інших уповноважених державних органів за захистом порушених прав;

    Стаття 6. Право споживача на належну якість продукції
    1. Продавець (виробник, виконавець) зобов'язаний передати споживачеві продукцію належної якості, а також надати інформацію про цю продукцію.

    Стаття 8. Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості
    1. (другий абзац)
    У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та у строки, що встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:

    1) розірвання договору та повернення сплаченої за товар грошової суми;


    Стаття 15. Право споживача на інформацію про продукцію
    1. Споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору.

    7. У разі коли надання недоступної, недостовірної, неповної або несвоєчасної інформації про продукцію та про виробника (виконавця, продавця) спричинило:
    1) придбання продукції, яка не має потрібних споживачеві властивостей, - споживач має право розірвати договір і вимагати відшкодування завданих йому збитків;


    Стаття 22. Судовий захист прав споживачів
    1. Захист прав споживачів, передбачених законодавством, здійснюється судом.

    2. При задоволенні вимог споживача суд одночасно вирішує питання щодо відшкодування моральної (немайнової) шкоди.

    3. Споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.


    і т.д. і т.п.

    це основний документ (закон), є ще й інші документи в котрих описані мої права та ваша відповідальність за порушення моїх прав...

    Зокрема:

    Наказ Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року N 103 "Про затвердження Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями"

    Постанова Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 N 833 "Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення"


    і т.д.
    Ну і звісно ККУ...:)


    Маєте час та ПЗ "Л1ГА-ЗАК0Н" (приклад не з метою реклами), можете почитати та зробити відповідні висновки... зокрема на судовій практиці...

    Отже, шановний, ви не на того напали і ваші "умозаключения" нехай залишаться при вас....
    Вертайте гроші, по доброму!!!
     
    Pyro, Oprishok, Romachick та 2 іншим подобається це.
  14. FoxMulder

    FoxMulder Vëzhgues

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1533
    Лоти
      на продажу:
    22
      продані:
    2.770
    Повідомлення:
    14.797
    Адреса:
    Квантико,штат Вирджиния
    Недостатки предмета продажи не были отражены на фото и в описании предмета .
    Возврат. Пересыл за счет продавца.
     
    Frostrunner, sergeyk2, Pyro та 7 іншим подобається це.
  15. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    Шановний FoxMulder, ще раз величезне Вам дякую!!!
     
    Александр Грек подобається це.
  16. SWA

    SWA Gefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    226
    Адреса:
    Украина
    Что же, по решению администрации сайта, вынужден вернуть вам деньги. Исключительно!!! Из уважения и доверы администрации. А свою "законодательную базу" можете ... рассматривать)
    Давайте номер карты.

    Сейчас на карте гривен 500, закину что есть, остальное добавлю в пятницу.
     
    Останнє редагування модератором: 6 кві 2016
    Leibstandarte та tuman подобається це.
  17. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    Номер картки Приватбанку скинув в лічку
     
  18. Colombo

    Colombo Gefreiter

    Повідомлення:
    59
    Адреса:
    м. Нетішин Хмельн.обл.
    Переказ (472,62 грн з вирахуванням комісії за переказ) отримав. Чекаю наступний (457грн. з врахуванням комісії та доставки)

    Мені дуже прикро, що саме по рішенню адміністрації, а не по вашому... Винятково прикро!

    Шкода, що ви не поважаєте своїх покупців.

    Закон один для всіх! "Розглядати" його не потрібно! Його потрібно дотримуватися! Бо через таких як ви, страждають інші!

    P.S. Ваш підпис "Jedem das Seine Каждому своё" - це поняття справедливості, тільки підтверджує мої слова... хоча ви, скоріше за все, не задумувались над його значенням...

    Дякую Усім не байдужим! Майте свою голову...
     
    Останнє редагування модератором: 6 кві 2016
    Мышь, Берсерк 30, deserter та 3 іншим подобається це.