Продам ТОЗ-БМ. ММГ.

Discussion in 'Запчастини до нарізної зброї' started by Тоха62, May 24, 2020.

  1. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    ТОЗ-БМ. ціна-3999 гр.пересил нова пошта за рахунок отримувача.розрахунок на карточку приват.шат відсутній.в стволах незначні раковини.усе працюе в штатному режимі.Патронніки залиті свинцем.подальшу деакмивацію проведу в вказаних місьцях купившого лот.сверління.проріз болгаркою. та інші.стволи крашені матовою фарбою.16 калібр.довжина стволів 71 сантиметер.
     

    Images:

    IMG_1081[1].JPG
    IMG_1082[1].JPG
    IMG_1083[1].JPG
    IMG_1084[1].JPG
    IMG_1085[1].JPG
    IMG_1086[1].JPG
    IMG_1087[1].JPG
    IMG_1088[1].JPG
    IMG_1089[1].JPG
    IMG_1090[1].JPG
    IMG_1091[1].JPG
    IMG_1092[1].JPG
    IMG_1093[1].JPG
    IMG_1095[1].JPG
    IMG_1096[1].JPG
    IMG_1097[1].JPG
    kley likes this.
    1. (в наличии 25 шт.)
      зип экстрактора AR-15: пружина экстрактора, плунжер, резиновое кольцо необходимая вещь на хозяйстве
      120 грн.
    2. (в наличии 3 шт.)
      Смещённый пин держатель буфера (титановый) для AR 15, полирован, устойчив к влаге ( не ржавеет)
      950 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      Поршень выполнен из титана , имеет высокую прочность, в 2 раза меньший вес (в сравнении с заводским...
      1150 грн.
    4. Бланки різних калібрів в наявності та під замовлення. Питання в особисті повідомлення!
      5500 грн.
    5. (в наличии 5 шт.)
      Магазин magpul на 40, без упаковки, но в состоянии нового, не стреляный. В лоте все что на фото - ма...
      1500 грн.
  2. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    Стволи нечищені.було нанесене моторне масло автомобільне.припало пилом.
     
    kley likes this.
  3. Якось воно трохи не зрозуміло, Камрад - коли хочуть продати то навпаки марафетять вилизують, щоб якнайкраще виглядало, а Ви кажете не чищені пилом припали....
    З пов.
     
  4. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    Вибачаюсь.придмет не мій.попросили продати.якого принесли.так і виставив на продажу.З повагою.
     
    kley and Хантер ua. like this.
  5. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    Без прикладу ціна-2900 гр.
     
    kley likes this.
  6. Тепер, зрозуміло.
    З пов.
     
    Otryta and "SКS"-49 like this.
  7. Игорь Петровский

    Игорь Петровский Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    72
    Оцените пожалуйста состояние стволов внутри на Ваш взгляд. С уважением
     
    "SКS"-49 and Хантер ua. like this.
  8. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    Незначні раковини.правий в кращому стані.лівий на 4 бали.
     
    kley likes this.
  9. Игорь Петровский

    Игорь Петровский Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    72
    резерв до выяснения
     
    "SКS"-49 likes this.
  10. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    21.59. в резерві через особисті.якщо незаберуть.наступний Ігор Петровский. З повагою.
     
    kley and Хантер ua. like this.
  11. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    Якщо неправильно поступив.підскажіть щоб було справедливо та чесно З повагою.
     
    kley and Хантер ua. like this.
  12. Игорь Петровский

    Игорь Петровский Gefreiter

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    18
    Messages:
    72
    Все нормально. Постою вторым
     
    Хантер ua. likes this.
  13. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    Ок.
     
    kley and Хантер ua. like this.
  14. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Messages:
    951
    Location:
    Центр
    Это не ТОЗ-БМ, это сборная солянка. Колодка от ТОЗ-БМ. Стволы от ТОЗ-б. Есть шат и зазоры.
     
  15. Можна дізнатись звідки іфа про шат і зазори, ви оглядали його, чи це тільки Ваше припущення?...
    З пов.
     
  16. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    16
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    28
    Messages:
    951
    Location:
    Центр
    По фото. Зазоры и так видны ( между стволами и колодкой, между колодкой и цевьем, в районе болта гринера ), а что касается шата, так его не может не быть при этих зазорах. Сами посмотрите , на подгонку деталей, там пипец какие зазоры. Посмотрите предпоследнее фото (подушка стволов). Там металла сошлифовано прилично. Судя по полностью сточенной гильшеровке прицельной планки, и сточенных клеймах, там снято до пол миллиметра стали.
     
    Last edited: May 25, 2020
    Хантер ua. likes this.
  17. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    Так оглядав.шат відсутній.зазор е між стволами та колодкою.З повагою.
     
    kley likes this.
  18. Так, з приводу прицільної планки і подушки - теж звернув увагу.
    Дякую за роз'яснення.
    З пов.
     
  19. Продавец Тоха62

    Тоха62 Stabsgefreiter

    Messages:
    389
    Location:
    м. Тернопіль
    Прошу закрити тему.Лот ПРОДАНИЙ. Усім спасибі. Усього доброго.З повагою.
     
    kley likes this.