Продам Teknetics Eurotek PRO + Катушка NEL Tornado

Тема у розділі 'Teknetics', створена користувачем Волиняка, 3 лис 2017.

  1. Продавец Волиняка

    Волиняка Gefreiter

    Повідомлення:
    90
    Адреса:
    Волинь
    Продам Teknetics Eurotek PRO із стандартною катушкою + Катушка NEL Tornado 5 генерації (на гарантії ще ) + два акумулятори Tenergy . Прибор купувався 2014 році моїм знайомив , виходів він мав небільше 20 точно , після того як він закинув пошук я забрав його собі як резервний в додаток до 505 тери . Також докупив NEL Tornado 2015 і акумулятори . Виходів також мав не більше 10-20 оскільки ходжу з 505 . Все ціле , є документи і коробки , робить стабільно . З мінусів хіба що попередній власник як знімав захист з катушки трохи попсував його . В загальному апарат хороший по функціоналу набагато кращий за гарета 250 та й в глибині з нелом не програє навіть моїй 505 з тайгером . Якщо виникнуть додаткові питання чи будуть потрібні ще фото дайте знати . Ціна питання 6800 грн.
    З повагою Іван .
     

    Images:

    IMG_5385.JPG
    IMG_5384.JPG
    IMG_5369.JPG
    IMG_5380.JPG
  2. Цікаві лоти

    1. Новий,провірений працює
      1000 грн.
    2. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    3. Ручний металодетектор Super Scanner – це недорогий доглядовий металошукач, який призначений для пошу...
      648 грн.
    4. Это современный микропроцессорный универсальный импульсный металлоискатель с встроенным литиевым акк...
      1700 грн.
    5. Оригинальная крышка батарейного отсека для Garrett ACE 150, 200, 250, 300, 350, 400 Деталь абсолютн...
      600 грн.
  3. beaker

    beaker Oberschütze

    Повідомлення:
    116
    С торнадо аккумов на сколько хватает?

    Сколько уступите?
     
  4. Продавец Волиняка

    Волиняка Gefreiter

    Повідомлення:
    90
    Адреса:
    Волинь
    8-10 годин з торнадо .
    До 6500 грн. якщо зацікавлені можу скинути .
     
  5. oleg soroka69

    oleg soroka69 Schütze

    Повідомлення:
    19
    Адреса:
    украина черкассы
    добрый вечер саму катушку нел продадите если да то за сколько
     
  6. Продавец Волиняка

    Волиняка Gefreiter

    Повідомлення:
    90
    Адреса:
    Волинь
    Доброго вечора . Катушку вже не зможу продати бо вчора прибор (разом з нелом ) поїхав на оглядини . Тож думаю що тему можна закривати .