Продам новий Kel-Tec Sub 2000

Dieses Thema im Forum "Зброя" wurde erstellt von Yar_Kiev, 25. Mai 2022.

  1. Продавец Yar_Kiev

    Yar_Kiev Gefreiter

    Beiträge:
    140
    Вітаю!
    Наступним лотом розпродажу йде цей прекрасний і найбільш компактний девайс. Абсолютно новий, жодного пострілу.
    Калібр: 9х21
    Надзвичайно легкий, складається, поміщається в малу сумку, що на фото.
    В комплекті, власне, сам предмет продажу, 2 магазини, сумка, "бонуси", набір для чищення та встановлено кронштейн M-Carbo для оптики чи коліматора, який складається на бік і не заважає складати сам карабін. Фактично це єдиний толковий робочий кронштейн для Sub 2000.
    Ціна комплекту - 2050 доларів.
    Територіально - Київ.

    068-4188455
     

    Images:

    20220525_145242.jpg
    20220525_145303.jpg
    20220525_145329.jpg
    20220525_145500.jpg
    20220525_145520.jpg
    20220525_145537.jpg
    20220525_145720.jpg
    20220525_145738.jpg
    20220525_150055.jpg
    Zuletzt bearbeitet: 26. Mai 2022
    UA_Hunter und -militarist- gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. В соответствии с законом продам Карабин Roessler Titan 6, с двумя стволами калибром 30-06 и калибром...
      250000 грн.
    2. Пряжка ремня немецких сантехников/жестянщиков (Klempner/Installateur Koppelschloss). Является часть...
      750 грн.
    3. Куртка ECWCS GEN III Level 5 Soft Shell (Large Regular) ECWCS GEN III Level 5 Soft Shell — це куртк...
      7500 грн.
    4. Чехол для лопаты ННА / ГДР NVA SPATENHÜLLE LEDER SCHWARZ Оригинальный чехол для фиксируемой (прямой...
      1100 грн.
    5. Кожанный шлем Luftwaffe,краги. 55 размер
      3000 грн.
    6. Кровоспинні турнікети. Умовне б.в., тобто за прямим призначенням не використовували, але перевіряли...
      210 грн.
  3. Alex Richter

    Alex Richter Старший санитар-модератор

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    145
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    268
    Beiträge:
    20.636
    Ort:
    Украї́на
    Дозвіл надано
     
  4. Продавец Yar_Kiev

    Yar_Kiev Gefreiter

    Beiträge:
    140
    2020
     
    Zuletzt bearbeitet: 9. Juni 2022
  5. Продавец Yar_Kiev

    Yar_Kiev Gefreiter

    Beiträge:
    140
    В резерві до 31.05
     
  6. Продавец Yar_Kiev

    Yar_Kiev Gefreiter

    Beiträge:
    140
    Резерв знято. Наразі у вільному продажі.
     
  7. maxim dubinin

    maxim dubinin Schütze

    Beiträge:
    24
    А что за сумка? Бросьте наколку, тоже под свой подыскиваю чехол или сумку
     
  8. Олег Харитонов

    Олег Харитонов Oberschütze

    Beiträge:
    21
    A-Line Ч21
    http://a-line.ua/chehol-dlya-skladnogo-karabina-50-sm/
     
  9. Продавец Yar_Kiev

    Yar_Kiev Gefreiter

    Beiträge:
    140
    Рівно 2000
     
  10. Продавец Yar_Kiev

    Yar_Kiev Gefreiter

    Beiträge:
    140
  11. Semazzz

    Semazzz Schütze

    Beiträge:
    1
    Ort:
    0938243222
    Могу предложить 1000$
     
  12. Ігор Гункевич

    Ігор Гункевич Schütze

    Beiträge:
    9
  13. Продавец Yar_Kiev

    Yar_Kiev Gefreiter

    Beiträge:
    140
    Шановні, ви пропонуєте продаж в мінус. Я б розглянув лише реальні пропозиції, до того ж в особистій переписці, а не тут. А так він їсти не просить. З усієї колекції в 6 одиниць остання іграшка залишилась і єдина серед них абсолютно нова. Мені досить важко прощатися з усім цим, проте така ситуація. Але це не значить, що я буду віддавати за безцінь
     
  14. User1100

    User1100 Schütze

    Beiträge:
    9
    Ort:
    Василенко
    Він не коштує 2000 у.о.
    Його ціна 30000 грн.
    А ви користуєтеся тим, що вони відсутні в продажу.
    За що 2000у.о.?? За сумку , пару магазинів та кронштейн?
     
    Hirsh und edukol gefällt das.
  15. Беркут 95

    Беркут 95 Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    23
    Ort:
    Винница
    Карабіни на базі АК також до лютого місяця коштували по 600$, але чогось зараз їх купують по 2 - 2.5 тис. зелених.
    Попит завжди впливав на ціноутворення і часто так буває, що щось росте в ціні, коли на нього є попит або виник дефіцит.
    Як говорив один розумний чоловік: все треба купляти вчасно, щоб потім не переплачувати. Якось так.
     
  16. edukol

    edukol Schütze

    Beiträge:
    10
    Ort:
    Kyiv
    За 2-2.5 зелених було в самий пік попиту, ну і дійсно є ще зараз такі неадеквати.
    АК зараз є в наявності в магазі за 1400$, новенькі, в маслі.
     
  17. Продавец Yar_Kiev

    Yar_Kiev Gefreiter

    Beiträge:
    140
    Так, а ще набір для чистки і патрони. Все коштувало грошей. І разом це далеко не 30 тисяч. Це по-перше. По-друге, мені важко зрозуміти людей, які ходять в чужі теми пообговорювати ціни. Я б охоче подивився на Ваш двобій з продавчинею за ціну на консерви та ковбасу в магазині, можна на олію)) Не можете - не купуйте. Навіщо дурниці писати? І наостанок, а Ви теж задонатили пару мільйонів за 8 років на ЗСУ? Чи броніків на 25 тисяч баксів привезли місяць тому, як я? Чи втратили здоров'я на волонтерстві і змушені розпродати улюблену колекцію? Не варто вести себе по-свинськи, не знаючи чужу ситуацію. Гарного вечора.
     
    art.k, edukol und Беркут 95 gefällt das.
  18. User1100

    User1100 Schütze

    Beiträge:
    9
    Ort:
    Василенко
    Честь, хвала и уважение Тебе, за то что Ты сделал для нашей страны, для нашего народа и для наших военных!!!! ещё раз Уважение Тебе и огромное спасибо)

    Только ты потратил 1400у.е. на всё, и хочешь за него 2000у.е..
    А если хочешь увидеть поединок с продавщицей: так сходи в магазин и увидишь, более того сможешь даже поучаствовать.
     
  19. User1100

    User1100 Schütze

    Beiträge:
    9
    Ort:
    Василенко
    Если тебя чем-то задел, то приношу свои искренние извинения. Извини)))
    Только не у одного тебя сложные ситуации в данный момент жизни.
     
  20. User1100

    User1100 Schütze

    Beiträge:
    9
    Ort:
    Василенко
    И вам хорошего вечера и мирного неба над головой.

    Украина всегда и везде!!!!
     
  21. User1100

    User1100 Schütze

    Beiträge:
    9
    Ort:
    Василенко
    Я дико извиняюсь что общаюсь с Вами на "Ты".
     
  22. User1100

    User1100 Schütze

    Beiträge:
    9
    Ort:
    Василенко
    Только ещё один момент, Вы не продавец из магазина, потому я могу позволить себе говорить что-то о той цене которую Вы выставили.
    Ещё раз извините меня, если чем-то задел
     
  23. Беркут 95

    Беркут 95 Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1
    Beiträge:
    23
    Ort:
    Винница
    Особисто недавно бачив дві об‘яви на цьому форумі, де один аппарат такий точно продався за двушку американських, а долю другого не відслідковував, так що,якщо є бажаючі його придбати за таку ціну, то, думаю нормально також намагатись свій за таку ціну продавати. І не важно скільки він коштував, коли був у магазині, а важно, скільки за нього готові дати зараз.
    Чомусь власники тих же калашматів не хочуть продавати їх по 600$, бо ціна їх зараз вища, а тут наїхали на людину з приводу ціни, яку він просить.
     
  24. User1100

    User1100 Schütze

    Beiträge:
    9
    Ort:
    Василенко
    Я просто лично видел как в магазине Ствол, люди просто покупали карабин за 66к грн, и через час они выкладывали его за 120к грн.

    Ещё раз извините если Вас чем-то задел в нашем обсуждение вашей цены.
    С одним человеком общался по телефону по поводу КилТек 2000 - так он открытым текстом на первой минуте разговора так и сказал: что он хочет наварить 500-600у.е.
    По поводу калашей, я не спорю что цена сейчас больше чем 600у.е., только согласитесь что голый калаш не стоит 1600у.е.
    Максимум 1000-1200у.е., но никак не 2000-2200у.е. что сейчас хотят за них, они и висят на этом форуме уже по три-четыре месяца
     
  25. Hirsh

    Hirsh Oberschütze

    Сейчас уже есть объявления о продаже " Новых" калашей по 1450$.( Видел даже за 30000 грн.) Норинки начали сливать по 1800$. Кэллтек с настрелом был на этом же сайте за 1500$
     
  26. ЛисA

    ЛисA Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    2
      проданные:
    4
    уже 1400 есть и все равно особо брать не хотят, пик спроса уже прошел, пора возвращаться к адекватным ценам
     
    now1000 und edukol gefällt das.