Інше Продам насосы ВД 310 атм, нержавейка, жидкостное охлаждение

Тема у розділі 'Пневматична зброя', створена користувачем IIo6eDoHoCeLL, 3 жов 2017.

  1. Продавец IIo6eDoHoCeLL

    IIo6eDoHoCeLL Obergefreiter

    Повідомлення:
    52
    Адреса:
    Черкаси\Вінниця
    А тепер детально з усіми доказами, щоб люди знали суть і могли зробити висновки про добросовісність продавця і сучність покупця, а потім про насоси.
    Насос був відправлений 26.03.2018р і отриманий 29.03.2018р про що свідчать дані скіншоти:
    https://drive.google.com/open?id=1FdK0CjIilkFWAV1IfDh7CqzqGxbEw4pP
    https://drive.google.com/open?id=1SHGawdIuAcjVmKC7XncCa3TQFYz4Tmiq
    Як видно на вище вказаних скріншотах про те, що насос ставка погано качати покупець написав 9.04.2018р (а це , на хвилиночку 12 днів з моменту ОТРИМАННЯ!). І що ви дійсно думаєте, що насос качав з самого початку погано, а покупець повідомив про це тільки через 12 днів? Смішно.
    Я сказав , що дійсно має качати краще, причину причину чому так-не знаю (одним словом сказав правду). Після чого покупець сказав , що напевно він бракований і щоб я його поміняв:
    https://drive.google.com/open?id=1z0p_umDSu0r-9bsxAxJQ8V-5Liuv2MrF
    І тут я погодився, що і було одною з говолних помилок, але мій принцип якщо сказав - то виконуй.
    https://drive.google.com/open?id=18z1G8FNXslB_6vBKmYi6lrwXDbCg2PBk
    https://drive.google.com/open?id=12ZDiK5vaVG79P3jO7QyjkWhUzOtmXMqo
    Далі розповідати? Ок.
    Що я отримав? Насос прийшов запакований по... погано- без захисной упаковний і не розібраний, змазка розлита, таке враження що його туди ногами трамбували наче сміття яка вже з пакеву випадає, так що аж шланг репнув в місці вкручування в насос:
    https://drive.google.com/open?id=1764CNG-MO7TfRKFJPuEZH2PwzOgZjx7w
    Але все одно сказав що поміняю! Бо як вже було вказано вище за слова відповідаю завжди, та й з спілкування було зрозуміло що то за людина(гівно), і думав піти на краще так, щоб не смерділо. І що я почув?
    https://drive.google.com/open?id=1bYTUTzDVOP9u8K_K0PXfOsDz3tYqsWn3
    Виявляється я ще й шланг за свій кошт маю поміняти, бо в когось чогось не вистачило щоб його нормально запакувати.
    https://drive.google.com/open?id=1VSnOkpgNnI4HUum6VK_0JJsQAjGLm6DX
    Шланг , звичайно ж міняти я відмовився.
    Тут трожки про закон і совість(який же я безсовісний...), впринципі можна було б пропустити, але хай буде:
    https://drive.google.com/open?id=16Rng74b6tEsK78zx2k_0tEnb8jjH7Khj
    https://drive.google.com/open?id=1U8MsUi0df5894EFD5H6rup-4AZPo11KY
    Що ж далі? Поміняв я насос (напривеликий жаль). Скидую номер накладної, думаю фуг, нарешті. І що я бачу? Дочекавшись покий я поміняю і відправлю насос, вельмишановний(ні) покупець біжить на форум жалітися який же ш я поганий!
    Тепер я думаю всім буде зрозуміла моя реакція на його повідомлення.
    Додам від себе і про насоси. Дійсно перевіряю не всі насоси, якщо відправляю знайомій\ досвідчиній адекватній людині - в цьому немає потреби. Продано загалом за майже рік більше 100(думаю до кінця місяця буде 150) насосів. Відсоток "браку" включно з цим випадком 2%.
    Висновок після всього: з ймовірністю в 99% вельмишановний покупець, чи то від надлишку цікавості, але скоріше від браку чогось іншого поліз в насос і щось там "зробив" після чого він став гірше качати. Потім користуючись моєю дуууже поганою совістю вирішив його обміняти, а після обміну ще піднасрати мені. Але якби в нього було трохи більше... ну того чого явно бракує , то треба було дочекатися на відправки , а отримання заміненого насосу. Бо я ж такий безсовісний ще можу повернути посилку (при цьому , як і хотів вельмишановний покупець оплатити доставка) покласти назад відісланого ним насоса та логічно закінчити цю історію.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2018
    Pekkar', Lubitel64, IgorSatok та 5 іншим подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Пуля представляет собой пустотелый свинцовый конический стаканчик с выпуклым дном в головной части....
      55 грн.
    2. Досылатель пуль от пневматической винтовки иж-60 состояние на фото
      170 грн.
    3. Есть потертости на металле. Работоспособность не проверял, «усм» клацает. В комплекте сам автомат и...
      12200 грн.
    4. Продам заготовку під СХП МР-654К, продаю через те що немає коли займатись, є все що на фото, личина...
      7000 грн.
    5. В хорошому стані. Магазин на одному номері. Був колись як муляж бойового пристрою в охороні. Проклад...
      5100 грн.
  2. gela

    gela Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Кривой Рог
    Да.....Тяжело из болота тянуть бегемота.
    Интересовались фильтром,да сейчас начали ставить фильтра и в тракт высокого давления.Теперь их можно покупать отдельно и они разной ёмкости.
    На этом форуме есть камрад Проходчик Колотилин,он ими торгует.
    По поводу охлаждения в манометре находится жидкость,она и охлаждает не много.
     
    IgorSatok, takt09, sashai та ще 1-му подобається це.
  3. Gektor74

    Gektor74 Oberschütze

    Повідомлення:
    45
    Адреса:
    Ужгорд


    Я думаю люди на цьому форумі зроблять висновки, мати з вами справу, чи ні, щоб в кінці не залишитися з несправним товаром та як ви висловилися "Покупець унтелектуально ослаблене, жопоруке дибілятко"..
    На останок для повноти картина, вам дійсно, ще залишилось тільки відкликати посилку, але якщо таке трапиться, то я її не заберу і хай це буде на вашій совісті.[/QUOTE]
     
    Останнє редагування: 26 кві 2018
  4. sashai

    sashai Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    649
    Адреса:
    черкассы
    Круто! Продавец прям подарок судьбы! Можно угробить купленную у него вещь, а он вам ее все равно обменяет даже не смотря на то, что вы его поливаете г..ном. :):):)
    Буду следить за темой, я думаю Гектор на одном насосе не остановится :)
     
    Nicholas Fiore, Число Пи, Lubitel64 та 5 іншим подобається це.
  5. IG_ttt

    IG_ttt Gefreiter

    Повідомлення:
    44
    Насос можна угробити за 1 закачку , якщо качати довго й без перерви . і по 300атм качати не треба....
     
    Pekkar', takt09, IIo6eDoHoCeLL та 2 іншим подобається це.
  6. RomanSoerS

    RomanSoerS Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    299
    Адреса:
    Львов
    А потом устроить тут истерику, размазывая скупые сопли по обиженной мордашке.. :D
     
    Число Пи, IIo6eDoHoCeLL та sashai подобається це.
  7. Horn

    Horn Leutnant Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    156
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    291
    Повідомлення:
    1.511
    Адреса:
    UA
    На мій погляд, з наведених доказів виплива, що продавець зробив усе адекватно. Бо ніде не обіцяє гарантії та компенсації поштових накладів. А продає він насоси не лише на цьому ресурсі.

    Шановний продавець, чи вдалося з'ясувати, чому повернутий насос помпує гірше?
     
    takt09 та RomanSoerS подобається це.
  8. Gektor74

    Gektor74 Oberschütze

    Повідомлення:
    45
    Адреса:
    Ужгорд
    Історія із насосом, яка тягнеться з 26.03.2018 року прийшла до завершення.
    "Добросовісний" продавець повернув мені зіпсований насос, доставку в обидві строни оплатив я.
    Якщо в когось є бажання купувати щось в цьої людини і викинути гроші на вітер, то всім раджу.
    Надіюсь мої гроші не підуть йому на користь.
     
  9. seaccd

    seaccd Obergefreiter

    Повідомлення:
    140
    Адреса:
    г.Киев Obolon
    Gektor74, спасибо за отзыв
     
  10. Продавец IIo6eDoHoCeLL

    IIo6eDoHoCeLL Obergefreiter

    Повідомлення:
    52
    Адреса:
    Черкаси\Вінниця
    Приблизно так.
    Прошу звернути увагу , що покупець побіг поливати брудом сразу після того коли переконавля, що я відправив йому новий насос взамін на зіплований ним(що ще раз характерезує всю його суть). На цьому мій терпець урвався. Після цього було прийнято рішення відкликати відправку і повернути йому його ,зіпсований НИМ, насос. І після цього історія прийла до завершення- хотів полити брудом мене, обхезався сам. Хто сумнівається- може ще раз перечитати моє повідомлення вище з розбіром ситуації. Після цього всі адекватні зроблять правильні висновки і хитрожопим нахабам буде наука.
     
    Число Пи, Rx6777, hoolepoole та 5 іншим подобається це.
  11. gela

    gela Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    94
    Адреса:
    Кривой Рог
    Очень правильное решение.Все мы люди человеки и надо без вони решать проблемы.А на хитрую попу сами понимаете..
     
    hoolepoole, takt09 та IIo6eDoHoCeLL подобається це.
  12. Продавец IIo6eDoHoCeLL

    IIo6eDoHoCeLL Obergefreiter

    Повідомлення:
    52
    Адреса:
    Черкаси\Вінниця
    "Люкси" 2300грн, "економ" 1800грн
     
    takt09 подобається це.
  13. starscrin

    starscrin Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    13
    Повідомлення:
    528
    Адреса:
    Украина
    Эконом заверните.
    Нюансы по обмену денег на товар в личку пожалста.
     
    takt09 подобається це.
  14. Den20002008

    Den20002008 Oberschütze

    Повідомлення:
    21
    Добрый вечер. Подскажите пожалуйста насосы надо расконсервировать или они уже прошли эту процедуру и какой за ними нужен уход (регламентное ТО)?
     
    IgorSatok, Гриша Левша та takt09 подобається це.
  15. Продавец IIo6eDoHoCeLL

    IIo6eDoHoCeLL Obergefreiter

    Повідомлення:
    52
    Адреса:
    Черкаси\Вінниця
    Насоси перед відправкою перевіряються, після транспортування в будь якому випадку при отриманні потрібно зробити "обкатку" , ТО у випадку якщо насос став помітно гірше качати.
     
    takt09 подобається це.
  16. Виктор Ивасюк

    Виктор Ивасюк Schütze

    Повідомлення:
    27
    Адреса:
    Україна
    Доброго дня , цікавлять ціни , та наявність
     
  17. Продавец IIo6eDoHoCeLL

    IIo6eDoHoCeLL Obergefreiter

    Повідомлення:
    52
    Адреса:
    Черкаси\Вінниця
    Добрий день.
    Насоси в наявності, ціни : "економ" 1800, "люкс" 2300грн.
     
  18. Мефферт

    Мефферт Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    484
    Добрый вечер. Интересует насос эконом . К нему есть инструкция? Качать буду первый раз в жизни, поэтому нужна помощь.
     
    IgorSatok подобається це.
  19. Владимир6

    Владимир6 Gefreiter

    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Киев
    Здравствуйте! Эконом есть в наличии?
     
    takt09 подобається це.
  20. Продавец IIo6eDoHoCeLL

    IIo6eDoHoCeLL Obergefreiter

    Повідомлення:
    52
    Адреса:
    Черкаси\Вінниця
    Добрий вечір.
    Так насоси в наявності.
     
    takt09 подобається це.
  21. Владимир6

    Владимир6 Gefreiter

    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Киев
    Готов купить эконом - 1 шт. Напишите, пожалуйста, в личку, как это сделать. С уважением, Владимир.
     
    takt09 подобається це.
  22. RybukSan

    RybukSan Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    174
    Адреса:
    Одесса
    День добрый. 1 эконом, реквизиты в личку.
     
  23. Владимир6

    Владимир6 Gefreiter

    Повідомлення:
    42
    Адреса:
    Киев
    Насос куплен и хорошо качает. При "обкатке" насоса не нужно качать быстро (как мы качаем велосипедным...), а нужно медленнее, иначе из-за хорошей смазки (её небольшой избыток) насос, как говорят, "дизелит" (тяжело качать). Была проблема с манометром, стрелка зависала на 100рс, но продавец без проблем его заменил. В целом насос хороший! Спасибо продавцу!
     
    takt09 подобається це.
  24. Механик 73

    Механик 73 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Харьковская обл риднэ сэло
    Добрый день!Интересует эконом-реквизиты и способ оплаты в лс
     
    takt09 подобається це.
  25. Механик 73

    Механик 73 Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    23
    Адреса:
    Харьковская обл риднэ сэло
    Вчера получил-все соответствует!Качает легче хасана.колечки в комплекте.смазка шланг и тд,Нормальный рабочий насос.рекомендую

    .
     
    takt09 подобається це.