Продам катушку Mars Tiger для Tesoro

Тема у розділі 'Котушки, рамки, помножувачі глибини', створена користувачем usa70, 11 сер 2022.

  1. Продавец usa70

    usa70 Feldwebel

    Повідомлення:
    686
    Продам катушку Марс Тайгер для Тесоро Тежон,Сибола,Вакуэро.Катушка в хорошем как визуальном и техническом состоянии.Работал с ней и на сиболе и на тежоне.ЦЕНА 1600 грн.Поедет с пред оплатой за дорогу на карту(моно,приват)Териториально находится в Киеве
     

    Images:

    20220811_205317.jpg
    20220811_205327.jpg
    20220811_205335.jpg
    20220811_205347.jpg
    20220811_205441.jpg
    20220811_205449.jpg
    Treasure hunter 2020 подобається це.
    1. (в наявності 5 шт.)
      Совок лопатка тм Fiskars нова пластикова відмінно для пошуку на пляжі. Ціна за 1 шт.
      300 грн.
    2. Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction/alex-fison.134997/ Подписывайтесь на м...
      850 грн.
    3. Новое. Тільки провірявся. На копі не був.
      2150 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Герметичный угловой разьем для подводных наушников Minelab CTX-3030, Nokta, Sea Ghost
      500 грн.
    5. Новый лоток D38cm и магнитик…смотрите другие мои лоты..есть новые поступления….
      395 грн.
  2. AleX_Sawka

    AleX_Sawka Gefreiter

    Повідомлення:
    31
    Адреса:
    Черкассы
    Доброго дня, можна номер телефону в приват. Цікавить знайомого
     
    usa70 подобається це.
  3. Продавец usa70

    usa70 Feldwebel

    Повідомлення:
    686
    Відповів в приват.
     
  4. Treasure hunter 2020

    Treasure hunter 2020 Obergefreiter

    Повідомлення:
    152
    Адреса:
    Україна
    Вітаю. Якого року котушка? Чи присутня коробка, гарантійний талон і захист на котушку? Дякую. З пов.
     
    Останнє редагування: 15 сер 2022
    usa70 подобається це.
  5. Продавец usa70

    usa70 Feldwebel

    Повідомлення:
    686
    І Вам добра.Катушка,щє на гарантіїї до вересня 2022,але не можу знайти талон.Катушка,скоріш за все,завтра поїде до нового власника.
     
  6. Тольконазар

    Тольконазар Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Кобеляки
    Доброго. Катушка продана? З повагою.
     
    usa70 подобається це.
  7. Тольконазар

    Тольконазар Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Кобеляки
    І ще запитання. У Вас штатки моно катушки на тежона не має? З повагою.
     
    usa70 подобається це.
  8. Продавец usa70

    usa70 Feldwebel

    Повідомлення:
    686
    Доброго.Катушка продана.Штатку тоже продал.Осталась DETECH Ultimate 13 в состоянии почти новой.Если интересно прошу в личку.