Продам гільзу GGG 223 Rem

Тема у розділі 'Релоадінг', створена користувачем Гільза12К, 10 кві 2018.

  1. Продавец Гільза12К

    Гільза12К Obergefreiter

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Коломия
    Продам гільзу 223 Rem від набою GGG 69 gr
    180 шт по 2 грн/шт
     

    Images:

    photo_2018-04-10_20-26-18.jpg
    photo_2018-04-10_20-26-20.jpg
    photo_2018-04-10_20-26-22.jpg
    photo_2018-04-10_20-26-24.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 12 шт.)
      Коробка на 66 набоїв 7.62х25 ТТ ✅ Кольори: олива ✅ Матеріали: Корпус – PLA Внутрішні соти – PETG...
      330 грн.
    2. Капсулі діаметр 5.6. .
      205 грн.
    3. (в наявності 300 шт.)
      Кулі трасер 308він (7.62х51). З розпулених патронів. 146gn. Поштучно. Ціна вказана за штуку
      20 грн.
    4. Куля наган твердий свинець, вага 5.7грама. Просайжена сайзером до калібру 311.
      299 грн.
    5. Латунні гільзи .Однострел 28 кал. Не дуті,стан чудовий. В лоті 20 шт.
      1400 грн.
  3. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Камрад, Ви б хоч ціни помоніторили тут на форумі на гільзу цього виробника - перед тим як продавать....
     
    Иван Чонкин, П.В.О., менторез та 4 іншим подобається це.
  4. Продавец Гільза12К

    Гільза12К Obergefreiter

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Коломия
    ваша правда. дякую!
    Ціна 1 грн/шт
     
    "SКS"-49, Хантер ua. та менторез подобається це.
  5. xamir

    xamir Feldwebel

    Повідомлення:
    278
    Адреса:
    Киев
    Добрый. Наложкой поедет? С УВ.
     
  6. Хантер ua.

    Хантер ua. Oberstleutnant

    Радий був допомогти.
    З повагою.
     
    менторез та Гільза12К подобається це.
  7. Продавец Гільза12К

    Гільза12К Obergefreiter

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Коломия
    продано
     
  8. Продавец Гільза12К

    Гільза12К Obergefreiter

    Повідомлення:
    363
    Адреса:
    Коломия
    продам гільзу .223 + пару планок
    кількість 200-300 шт
    200 грн за все
     

    Images:

    photo_2024-10-27 16.21.34.jpeg
    photo_2024-10-27 16.21.39.jpeg
  9. Доброго ранку,лот наложним поїде?напишіть в лічку,напишіть гільзи і планки,в річці напишу куди відправити,з пов.​