Проблема бойка МК-19

Discussion in 'Військово-технічна інформація' started by DrSHREK, Oct 20, 2024.

  1. DrSHREK

    DrSHREK Schütze

    Messages:
    2
    Location:
    Київ
    Всім бажаю здоров'я!
    Питання: бойок у мк-19 став не добивати капсуль. Наша рем.рота - лайно та бачить його другий раз в житті. Вони його прочистили, змастили та й все. А як розібрати затвор не можуть.
    Прошу допомоги. Може хтось стикався
     
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 2 шт.)
      Шток выполнен из титана (или алюминия по желанию) в место заводского из пластмассы, не подвержен кис...
      1000 грн.
    2. Частина ствола в кал.4.5 з гвинтівки “ВАМ”, довжиною: 93 мм, та діаметром по наружі: 8.50 мм в серед...
      400 грн.
    3. (в наличии 4 шт.)
      Оригінальний магазин на 6 набоїв.Є певна кількість.
      2250 грн.
    4. Больше ничего нет, прошу “бездельников” не задавать глупые и провокационные вопросы
      30000 грн.
    5. (в наличии 4 шт.)
      Магазины GLOCK 19 на 15 патронов 9х19! Оригинал! Новые!
      1700 грн.
  3. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    4
    Messages:
    3,837
    Турок?
     
  4. Olexander_UA

    Olexander_UA Gefreiter

    Messages:
    50
    Location:
    Kharkiv
    у нас така фігня була коли з дуру мастилом змастили направляючи лапки. тому бойок до кінця не виходив. якщо ще актуально, напишіть в особисті, можу дати каталог запчастин до мкшки . там все зрозуміло як що працює