Проблема бойка МК-19

Тема у розділі 'Військово-технічна інформація', створена користувачем DrSHREK, 20 жов 2024.

  1. DrSHREK

    DrSHREK Schütze

    Повідомлення:
    2
    Адреса:
    Київ
    Всім бажаю здоров'я!
    Питання: бойок у мк-19 став не добивати капсуль. Наша рем.рота - лайно та бачить його другий раз в житті. Вони його прочистили, змастили та й все. А як розібрати затвор не можуть.
    Прошу допомоги. Може хтось стикався
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 16 шт.)
      Ммг обойми маузер 7.92 5 ммг+ планка Куля не магнітна. В лот входить ммг 7.92 - 5 шт + обойма
      250 грн.
    2. Вашему вниманию достаточно эксклюзивная и легендарная вещь, макет ручного гранатомёта отечественного...
      65000 грн.
    3. Рідкісний ММГ тубус від гранатомета морської піхоти США Mk153 SMAW.
      1350 грн.
    4. (в наявності 214 шт.)
      Гильза 12.7х99 с пулемета Браунинг М2. Маркировки LC Цена за 1штуку
      17 грн.
    5. Охладитель-батарея от ПТРК FGM-148 Javelin
      600 грн.
  3. R. Tietmeyer

    R. Tietmeyer Trench Broom

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.837
    Турок?
     
  4. Olexander_UA

    Olexander_UA Gefreiter

    Повідомлення:
    50
    Адреса:
    Kharkiv
    у нас така фігня була коли з дуру мастилом змастили направляючи лапки. тому бойок до кінця не виходив. якщо ще актуально, напишіть в особисті, можу дати каталог запчастин до мкшки . там все зрозуміло як що працює