Про виноград

Discussion in 'Курилка' started by ДЯДЯ ПАША, Aug 19, 2017.

  1. Svoyak

    Svoyak Obergefreiter

    Messages:
    45
    Location:
    Кам’янське
    Кому піп, кому попаддя, а кому попівна)).
     
    Ph@ntom likes this.
  2. Интересные лоты

    1. (в наличии 17 шт.)
      Тубус з порохів пострілу для РПГ-7
      115 грн.
    2. Пластиковий ящик з під бк НАТО , есть кількість , есть дешевші з відсутніми ручками( одна , дві шт )...
      800 грн.
    3. (в наличии 5 шт.)
      Короб на 200шт. 7.62х51 узкий Italy 275х180*95мм
      420 грн.
    4. Цілий не ушкоджений, герметично закривається. В лоті 1 одиниця Всі кошти від продажу підуть хлопцям...
      500 грн.
    5. (в наличии 2 шт.)
      Цена за 1 шт. Ящики от немецких дымовых гранат натовского образца. Состояние близко к идеальному. Вс...
      550 грн.
  3. anthracite

    anthracite Stabsgefreiter

    Messages:
    634
    Location:
    Kiev
    Вітання усім виноградарям. Може хто підскаже - що воно за холера зявилася на лозі винограда на вигляд як чага чи ще щось ... і що з цим робить - лікувати, вирізати або спалить ...?
     

    Images:

    IMG_20241006_163551.jpg
    IMG_20241006_163554.jpg
    IMG_20241006_163558.jpg
    IMG_20241006_163600.jpg
    IMG_20241006_163603.jpg
  4. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,467
    Location:
    Україна
    Співчуваю, це бактеріальний рак.

    Кущ викопати та спалити.
    Землю з лунки під паркан, ямку заправити чистим черноземом. За пару років можна висадити новий кущ.
     
    moranno, slawuta5 and anthracite like this.
  5. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Привіт. Захотілось з чубуків "молдови" наробити кущів, люблю цей сорт, спомин з дитинства, ситний.., біля батьківської хати росте поки. Як правильно проростити хтось підкаже? Мої попередні потуги, результатами не радували, кущі або чахли , або гинули.Скільки бруньок бажано залишати, як пророщувати без хімії, може є якісь народні методи. В ютюбі порадників повно, але райберту я більше довіряю:smile_5:, двигуна підключили, і з виноградом справимся .:rolleyes:
     
    иван777444333 likes this.
  6. Руслан Жук

    Руслан Жук Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    578
    Доброго вечора, якщо у вас росте, краще прикопайте гілки, будуть гарні кущі на осінь.
     
    moranno and Cladotrix like this.
  7. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Та я так раніше і робив, з таким методом без проблем . Нема паростків прикореневих, які можна прикопати, обрізали вже верхи. А от лоза що перла на горіх є, з неї хочу і спробувати. Все руки не доходили раніше..
    Є ще метод, одягти пляшку пластикову з землею на кущ, типу як прикопана, але не хочу гратись, мені ж потім ходити поливати))
     
  8. Руслан Жук

    Руслан Жук Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    578
    Але так буде найкраще
     
  9. Руслан Жук

    Руслан Жук Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Messages:
    578
    Пробував розмножувати і за допомогою пляшки,можна спробувати замість землі поролон думаю
     
  10. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,467
    Location:
    Україна
    За гроші, чи безкоштовно?
    Питання практичне.

    Ціна питання десь 150 грн + пошта
     
    Cladotrix likes this.
  11. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,467
    Location:
    Україна
    Доречі Фюрер, а можна трошки подробніше про кущі, які гинули?

    Як гинули, при яких обставинах, в якому віці?

    Робив посадкову яму?
    Що туди клав?
     
    Mopo and Cladotrix like this.
  12. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Messages:
    10,444
    Location:
    Україна
    Та нічого не клав наче, а може трохи і вдобрював, не пам'ятаю. Укорінені чубуки в обрізаних пет пляшках розсадив де бачив. Жара ввалила і амба половині, іншій після зими.
    Не було що робити, я сильно не заморочувався, викорчовував виноград біля купленої хати , пересаджував корчі в інше місце, їх удобрював точно.
    Треба буде пізніше вирубати те що пересаджував, недороблений якийсь сорт, гронки паршиві.
    Кинув в балію з водою "молдову" , кажуть треба шоб накисли. Завтра вже пообрізаю, буду пророщувати в воді.
     
  13. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,467
    Location:
    Україна
    Ну тут така справа, що саджанці дали коріння, але хтось згорів влітку, а хтось не пережив зиму.

    Яму треба заправляти перегноєм. Бо рослині треба щось жерти. Можна трошки додати суперфосфат - корисно для розвитку коріння.

    Влітку, коли повна срака, саджанці треба частково притінювати, щоб світловий день зменшити вдвічі, або закрити сіткою 60%, наприклад.
     
    Mopo, slawuta5 and Cladotrix like this.