Про виноград

Discussion in 'Курилка' started by ДЯДЯ ПАША, Aug 19, 2017.

  1. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Messages:
    1,590
    Location:
    UA - today,
    Значить, я його недаремно посадив.
    Який у нього смак? Бо я ще не знаю.
     
  2. Интересные лоты

    1. Горіхокол вінтажний виробництва Франціі гарної якості.
      250 грн.
    2. Відерце вінтажне мідне виробництва Франціі Вага 620 гр.
      650 грн.
    3. Кавоварка вінтажна гейзерна виробництва Італіі нова.
      380 грн.
    4. (в наличии 1 шт.)
      Туристична титанова кружка Boundless Voyage з кришкою та складаними ручками, надлегка, міцна, не ірж...
      580 грн.
    5. ЗСУ. Котелок - подфляжник. Новый
      120 грн.
  3. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,467
    Location:
    Україна
    Чудовий ))
    Не знаю як описати ))
     
    Captain Flint likes this.
  4. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Messages:
    1,590
    Location:
    UA - today,
    Оце те що я хотiв почути.
    Дякую.
     
  5. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Messages:
    1,590
    Location:
    UA - today,
    Ото ж так,
    Почитав ваш відгук про Adalmiina.
    І вже думаю – які мені дерева корчувати?
    Але почекаю осені та й спробую сигналку.


     
  6. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,467
    Location:
    Україна
    З дванадцяти отриманих живців, прийнялось лише 4, три з яких був пересорт.
     
  7. moranno

    moranno General-major

    Messages:
    6,491
    Location:
    Киев
  8. Рост76

    Рост76 General-major

    Не погана порада :beer:. От який тоді в мене сорт :oops: зараз зроблю фото :rolleyes:.
    Бо сам не знаю.
     

    Images:

    IMG_20220618_175137.jpg
    IMG_20220618_175205.jpg
    ViktorKux likes this.
  9. a_nakoy

    a_nakoy Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    172
    Location:
    West
    Мабуть, буде замало тих листків...
    Колись був у того чоловіка в садибі. Якщо хтось буде мати можливість завітайте! До речі садженці він продає.

     
    Captain Flint and Рост76 like this.
  10. Svoyak

    Svoyak Obergefreiter

    Messages:
    45
    Location:
    Кам’янське
    Перед цвітінням від мільдю обробляю "важкою артилерією", наприклад Ридоміл Голд. Якщо в бакову суміш не добавлю протигнилеві препарати (Хорус, Світч), частина грон з бутонами і квітами вигорає. Ридоміл Голд відмінний лікувальний засіб від мільдю (хоч і доволі отруйний), та і на листі ознак захворювань візуально не спостерігаю. Грішу на сіру гниль. Тому бакова суміш включає в себе обов"язково препарати проти мільдю, оїдіуму, гнилей та інсектицид або акарицид.
     
    Ph@ntom and Рост76 like this.
  11. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,467
    Location:
    Україна
    Я зовсім не практикую бакові суміши. Обробляю тільки монопрепаратами.

    Коли нормально обробив рідомілом/манкоцебом/Рінкоцебом/Пергадо перед цвітінням, та дубль обробка після, то випадів по квітах майже немає.
     
    Рост76 likes this.
  12. Рост76

    Рост76 General-major

    В дома ось такий заливається по трошку :D перше фото Кіш-міш на другій технічний якийсь, але на вино то шо треба :beer:.
     

    Images:

    IMG_20220710_113819.jpg
    IMG_20220710_114505.jpg
    moranno, Svoyak and Omikron like this.
  13. Рост76

    Рост76 General-major

    Перещипити чи купити і посадити нові сорти не було можливості :oops: все із-за ціх гребаних орків :mad::mad::mad:. Обробляти після або перед дощем теж не має бажання :rolleyes:. Тож такі справи комеради. Вдалого всім врожаю :beer:.
     
    Omikron likes this.
  14. Svoyak

    Svoyak Obergefreiter

    Messages:
    45
    Location:
    Кам’янське
    За що йому така доля?
     
  15. Рост76

    Рост76 General-major

    Доброго всім здоров'я, Кіш-міш пішов на родзинки майже весь :D в знайомого забрав трішкі на вино, покі вийшло пару діжок сусла, як поставлю бродити під затвор повідомлю літраж. Свій ще не збирав бо не визрів і дощі пада постійно :oops: тож буду чекати погоди.
     

    Images:

    IMG_20220917_170621.jpg
    IMG_20220918_111215.jpg
    IMG_20220918_111230.jpg
  16. Svoyak

    Svoyak Obergefreiter

    Messages:
    45
    Location:
    Кам’янське
    Ягоду від гребенів бажано відділити перед мацерацією.
     
    Рост76 likes this.
  17. Ph@ntom

    Ph@ntom Hauptmann

    Messages:
    2,467
    Location:
    Україна
    Можна діжку зарити у землю та зробити по кахетінськи, не відділяючи гребені.

    Це швидше та простіше ))
     
    barabas51 and Рост76 like this.
  18. Рост76

    Рост76 General-major

    Діліться нюансами що і як робити :beer:.
     
    moranno likes this.
  19. barabas51

    barabas51 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    9
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    15
    Messages:
    807
    Location:
    Сталевий сейф
    Привіт!
    Я теж нічого не відділяю, занадто багато мороки і воно того не варте.
    Хіба виходить занадто терпке, тоді думаю легше поміняти сорт.
    Але якщо небагато то можна, сам колись відділяв як росло небагато винограду.
    Зробив дерев'яну давилку з двох валків, ну таку з корбою, крутиш, вона давить тільки насипай)
    Потім стоїть в теплі поки шкірочки не поблідніють, потім віджимаю, для цього пристосував пралку напівавтомат, там бак з нержі, закидаю, і воно собі стікає за пів години майже до сухого залишку.
     
    Рост76, hohol176 and Ph@ntom like this.
  20. Svoyak

    Svoyak Obergefreiter

    Messages:
    45
    Location:
    Кам’янське
    Yarek likes this.
  21. Пацюк

    Пацюк Stabsgefreiter

    Messages:
    176
    Location:
    Киев Украина
    Вітаю!
    Так усох столовий віноград.
    Що це може бути та чим лікувати?

    Дякую.
     

    Images:

    1693224048350.jpg
    1693224048444.jpg
  22. Captain Villard

    Captain Villard Oberschütze

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    24
    Messages:
    17
    Location:
    Kosmopolitan
    Вітаю, хлопці-виноградарі. А може хтось знає, що це за виноград такий. Схоже на кудрик, але не певен. Смак чудовий, кисло-солодкий. photo_5278339542509801396_y.jpg photo_5278339542509801395_y.jpg
     
  23. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Messages:
    1,590
    Location:
    UA - today,
    У мене подiбний такий є - це Лiвадiйський чорний, сiк темно-рубiновий, не болiє.

     
    иван777444333 likes this.
  24. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Messages:
    1,590
    Location:
    UA - today,
    Це оiдiум - лiкується коллоiдною сiркою.
    Оідіум з'являється з настанням спеки/явного тепла, коли виноград починає визрівати.
    Також треба обробляти не тiльки грони a й грунт довкола куста.
    Норма витрати сірки вказана на упаковці.
    Пробував комплексні препарати типу Радоміл - це все до сраки ручки проти цiй болячки.
    I ось чому, тому що всі вони працюють ефективно лише при температурі повітря до +20-22 /робоча температура також указана на упаковцi/
    А якщо температура повітря вища +22-25, то всі ці препарати швидко випаровуються не встигнувши нічого зробити.
    На відміну від цих всіх Радомилів, коллоiдна сірка починає добре працювати, коли температура вище +22.
    Також хочу сказати що є в продажу ізраїльський препарат ШАВІТ - до складу якого входить все та же колоїдна сірка, цей препарат працює чудово.
    Ви зрозуміли у чому сенс.







     
    иван777444333 likes this.
  25. Svoyak

    Svoyak Obergefreiter

    Messages:
    45
    Location:
    Кам’янське
    Цей препарат проти Мільдю. При тому дуже ефективний. Якщо його використовувати проти Оїдіуму то результат буде
    Використовуючи контактні препарати на рівні сірки та бордоської рідини потрібно не випускати з рук оприскувач на винограднику, постійно поновлюючи захисний шар препарату. Системники дають змогу подовжити інтервал між обробками.
     
    Last edited: Nov 24, 2023
    barabas51, Хейль and Ph@ntom like this.
  26. Captain Flint

    Captain Flint Oberleutnant

    Messages:
    1,590
    Location:
    UA - today,
    До речі, ви не сказали ціни на ці системники. Сотнями платить за них-нi.
    Балувався я цими системниками, а потім сказав що знаю Беню та його мать. Але це кому та як?
    У мене свій перевірений системник фiрми - Samopal оf People:
    На 10 літрів води

    4 ст. ложки соди – емульгатор.
    5 крапель йоду - проти оідіуму
    Марганцовка проти мущн. р – на кінчик ножа, щоб вода була рожевою.

    Виноград який у мене не хворіє це:
    Прима України - ультра-ранній, смак преміум шикардо. столовий. Колір білий.
    Адальміна - яскравий ніжний смак обрію надії. пзц просто. техн. Колір білий.
    Петтіт Амі - смак чайна троянда + тропік фрукти + довгий пiслясмак. техн. Колір білий.
    Лівадійський чорний - смак чорносливу + тона шоколаду. техн. Колір рубiн.
    Наречена - ультранній, приємний смак вишні. cтоловий. Колір темно-рож.

    Цього року не було нi у кого абрикос, як ви знаєте.
    У мене були, бо знаю, що треба робити.
    До речі, нiяких системників не потрібно, лише дві обробки-все на цьому.










     
    moranno likes this.