Про наши велосипеды.

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем Игорь Вл., 7 лют 2020.

  1. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    подобаються причепи, повторюючі колею тягача, одноколісні, поки що рідкість.
     
    ДВ762 та ViktorKux подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Фирменные штаны шведской тм «Mascot». Пошиты из плотной смесовой ткани с использованием кордуры. Суд...
      450 грн.
    2. Куртка абсолютно целая...без потерь...от шеврона на рукаве малозаметный след. ПОЛУОБХВАТ ГРУДИ - 57...
      900 грн.
    3. Crye Precision Shirt убакс Розмір: Medium Regular (обхват 97-107см, зріст 173-183см) Стан: новий в у...
      4900 грн.
    4. Комплект мультикам,даних по виробництву і розміру немає, так як бірка відсутня. Вдягався два рази, л...
      675 грн.
    5. Армейский контрактный костюм армии Италии. Ткань хлопковая, средней плотности, на весну-лето-осень (...
      1250 грн.
  3. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.713
    Адреса:
    Україна.
    На мой взгляд лучшее, что придумано для покатушек на велосипеде, начиная со дня его изобретения это ассистирующий двигатель. В теме писали уже об этом. Я добавлю от себя. Главный плюс заключается в том, что катаешься на нем, как на обычном велосипеде, а когда возникают серьёзные нагрузки (подъем, грунт и тд.) можно включить режим облегчения (их 4 режима) и на педальном ходу, заехать на подъем, который под силу не каждому спортсмену. В результате уменьшаются нагрузки на суставы и другие негативные нагрузки. Зарядки хватает на 100-150 км.
    Бюджет б.у. от 35 тыс. Но он того стоит. Кто хотя бы раз проедет на Хайбайке, не захочет ездить на обычном ( спортсмены не в счет).
     

    Images:

    IMG-3ba148688000741d52e74037c440761b-V.jpg
    0-02-05-dc2e9b5ed956e6856b428ecfb3f793e55f14cd775123bc4588e2b18b873e0846_eaf6470fbdebee3b.jpg
    Стажор2, Briter, Svoyak та 3 іншим подобається це.
  4. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.160
    Адреса:
    Львів, Україна
    Я спортсмен-любитель, а тому моє відношення скептичне: велосипед для лінтюхів та слабаків!))
    З практичної точки зору може стати в нагоді пенсіонерам та людям передпенсійного віку, які не дотягують до середньої фізичної форми та щоденно використовують такий транспорт для добирання на роботу з передмість…
     
    Cracker подобається це.
  5. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.713
    Адреса:
    Україна.
    Він може їхати як звичайний, но інколи помічник потрібен.
     
  6. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.160
    Адреса:
    Львів, Україна
    Та я в курсі, що він може їхати, як звичайний, але той, хто відвалює за нього такі гроші, не купує його для того, щоб педалювати під гірку з язиком на бороді!) Та й вага його, припускаю, уже більша, аніж у типового гірського велосипеда, а тому тут уже без того, щоб «засачкувати», ніяк не вийде…
    Мій найнер «Трек Х-Калібер» з рамою 21,5 важить 12,5 кг, цікаво тоді, скільки важить така махіна?:rolleyes:
    P.S. Якби мій бюджет дозволив мені купити ще один і дорожчий велосипед, я не вагаючись віддав би перевагу шосеру з лінійного ряду фірми «Трек»;)
     
    Стажор2, Cracker та ViktorKux подобається це.
  7. gerik5

    gerik5 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    209
    Адреса:
    Украина
    На велосипедах з ассистентом э також свiй фан - можна заiзжати на дуже крутi торчки, а ось якщо брати як для мiста то мабуть краще з моторколесом - бiльше мощi))
    Для мене взагалi зараз вага вела на першому мiсцi тому будь-яка електричка поки не вариант, але давали кататися то прикольно)
     
    Стажор2 та ViktorKux подобається це.
  8. Briter

    Briter Oberleutnant

    Повідомлення:
    1.550
    Адреса:
    Lviv
    25 кг важить фірмовий електровел з асистуючим двигуном і це чудова річ, яка ніяк не заважає тримати форму.
    Інша справа що у людей порожньо в кишенях, то проблеми кожного. А коштує він в середньому дешевше профі спортивного звичайного, значно дешевше. І допомагає тільки до 25 км.год, частенько їду біля 40, ніжками.
    Ой забув, пенсіонер.
     
    ДВ762, kyltic, gerik5 та 2 іншим подобається це.
  9. Мишель 777

    Мишель 777 Major

    Повідомлення:
    2.713
    Адреса:
    Україна.
    Цей велосипед не призначений для зайняття спортом. Він призначений як вид транспорту для доставки з пункту А в пункт Б, поїздки на роботу, для покатушок по місту. Якщо наприклад на звичайному велосипеді їхати на роботу (10км) по місцевості з підйомами, то на роботу приїдете мокрим від поту. А щодо занять спортом, то велосипедні навантаження дуже шкідливі.
     
    ДВ762 та Briter подобається це.
  10. Стажор2

    Стажор2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    702
    Адреса:
    Західна Україна
    Біг ...дуже шкідливий біг ! Займався бігом і одночасно вело ...біг покинув ( дуже велике навантаження ) +вимотує сильно !
     
    apnea, ДВ762 та ViktorKux подобається це.
  11. Cracker

    Cracker Major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.466
    Адреса:
    Украина
    Штанга , штанга ещё круче, на результат , на пределе возможностей:)
    А про бег - мой учитель физкультуры в школе, сколько помню столько и бегает .
    До сих пор потихоньку ганяет, а мне за полтинник уже .:)
     
    ДВ762, Omikron, kyltic та ще 1-му подобається це.
  12. Стажор2

    Стажор2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    702
    Адреса:
    Західна Україна
    Сам катаю на Трекові ( x-caliber 8) кастом ...то любов !!!:D...Трек є одним з найкращих вело виробників !( мав з чим порівняти ) ...про е-байк скажу так : я б купив би його ! Але для дівчини щоб могла зі мною нарівні їхати ))) ...
    Найбільш сподобався варіант педалкі + мотор ( фірма очевидно яка :D:D)
    Про шоссе скажу так : це як Ламбо в наших краях ...не практично !:beer:
     
    kyltic подобається це.
  13. Стажор2

    Стажор2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    702
    Адреса:
    Західна Україна
    Будь який спорт на рівні вище аматора шкідливий для здоров'я !:beer:
     
    ДВ762, ViktorKux, kyltic та ще 1-му подобається це.
  14. Cracker

    Cracker Major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.466
    Адреса:
    Украина
    Шашки? Пулевая, стендовая стрельба ?Теннис ?
     
    Останнє редагування: 8 лип 2022
    sombre та ДВ762 подобається це.
  15. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.160
    Адреса:
    Львів, Україна
    О, то ви мене найкраще розумієте!;) У мене по факту «Трек Х-Калібер 5», але вже «прокачаний» з заміною обвісу та механічних гальмів на гідравлічні:
    upload_2022-7-8_10-29-14.jpeg
    upload_2022-7-8_10-29-51.jpeg
    upload_2022-7-8_10-30-23.jpeg
    upload_2022-7-8_10-30-43.jpeg
    Мені також проблематично з напарниками на велопоїздки: зі справжніми спортсменами не тусуюся (я лише любитель з непоганим природнім потенціалом і це не мій основний вид спорту - я рейтингований гравець у настільний теніс), а моє безпосереднє оточення аж ніяк не в змозі тримати мій темп їзди:
     

    Images:

    1F6FF8B8-93A2-4E62-8D8C-4F369314F043.png
    276A0F8F-67F4-4F5F-8CED-2E2C0207FC95.png
    A3B18304-1CA9-46B8-B649-100841F27AEA.png
    Стажор2, ДВ762 та ViktorKux подобається це.
  16. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.160
    Адреса:
    Львів, Україна
    Якщо катати часто (мало не щодня) і на великі дистанції або, як варіант, робити менше 60-70 каденсів у хвилину. Якщо ж їздити на відстані 30-60 км не частіше двох-трьох разів на тиждень, буде тільки загальний оздоровчий ефект без негативних наслідків для здоров‘я…
    Це не мій основний вид спорту, яким я займаюся, оскільки у 30-ть років я став фанатом настільного тенісу і досягнув у ньому певних успіхів; паралельно, як колишній культурист (це ще з раньої молодості) я інколи підтримую форму на стадіоні на брусах та перекладинах…
    Як сказали вище, любий активний вид спорту, яким займатися на професійному рівні, може призводити до травм і мати певний негативний наслідок (здебільшого, удар приходиться по генетично слабких місцях)…
     
    Стажор2, ДВ762, gerik5 та ще 1-му подобається це.
  17. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.160
    Адреса:
    Львів, Україна
    От з тенісом ви вже точно промахнулися: «синдром тенісиста»!;) Його здебільшого мають гравці у класичний (великий) теніс, але буває цей синдром і у гравців в настільний теніс; до речі, я його також маю, але парадокс у тому, що набув цей синдром не грою у настільний теніс, яким захоплююсь уже 12-ть років, а від одноманітних частих рухів руками з металошукачем під час здійснення пошуку артефактів!..
    У тенісистів ще бувають часті проблеми з колінними суглобами, а також проблеми з плечами; до прикладу, у одного майстра спорту з настільного тенісу, який з дитинства розпочав надважкі тренування, щось нібито стерлась плечова кістка і йому встановлювали титанову пластинуo_O
     
    Останнє редагування: 8 лип 2022
  18. Cracker

    Cracker Major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.466
    Адреса:
    Украина
    Про теннис не знал . Всегда считал его безопасным . Сдуру получается и х...сломать можно:).
    Утрирую , но смысл понятен.
    Шашки таки с шахматами остаются . Стрельба тоже . Хотя уже не уверен насчёт стрельбы, может плечо от частой отдачи отвалится со временем :)
     
    Стажор2 та kyltic подобається це.
  19. gerik5

    gerik5 Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    209
    Адреса:
    Украина
    Це у Вас середня 24-25 на Мтб по асф. трассi чи змiшаному з бездорoжжям?
     
  20. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.160
    Адреса:
    Львів, Україна
    По асфальті, бо на цікаві місця з бездоріжжям вже треба їхати автівкою або електричкою…а на це немає ані часу, ані бажання, ані напарника, який би все це організував…
     
  21. kyltic

    kyltic Leutnant

    Повідомлення:
    1.160
    Адреса:
    Львів, Україна
    Ну, все залежить від того, який рівень гри у теніс ви собі закарбували в уяві; якщо такий, коли два чувака цикають собі у штанях на рівних ногах десь у подвір‘ї - це одне, а справжні тренування - це зовсім інше!) До прикладу, мене десь з натяжкою можна віднести до гравця у настільний теніс середнього рівня (звісно, мається на увазі рівень рейтингованих спортсменів), проте, на основі даних фітнес-браслету, за одне півторагодинне тренування я роблю від 8000 до 12000 кроків;):
     
    ViktorKux, ДВ762 та Omikron подобається це.
  22. Tamerlan25

    Tamerlan25 Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    14
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    2.392
    Завтра зайду в тему, а тут уже технику вязания крючком обсуждают, ну курилка)))...
     
    Cracker, ДВ762, флегМАТ та 2 іншим подобається це.
  23. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.054
    Адреса:
    Ukraine
    Там у кінці про лисапед і ведмедів є ))) з повагою
     
    kyltic та ДВ762 подобається це.
  24. ViktorKux

    ViktorKux Oberstleutnant

    Повідомлення:
    3.054
    Адреса:
    Ukraine
    images (7).jpeg Без названия (1).jpeg images (6).jpeg images (5).jpeg Без названия.jpeg images (4).jpeg images (3).jpeg
    Ну Ламби різні бувають як і шоссери!))))
    Може для вашої місцевості підійде циклоеросс або гревел? З повагою
     
    Стажор2 та kyltic подобається це.
  25. Стажор2

    Стажор2 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    9
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    702
    Адреса:
    Західна Україна
    Та підійде і гревел :beer: ...але то не моє ! Сьогодні планував після роботи катнути 48км ...а вийшло 60 +- o_O ...заблукав в лісі ...виїхав не туди ...22 год ...а до дому 30км ...і до 23год мусово бути в дома !!! До чого веду ...що вже гнав то гнав ! По польовій дорозі під 40км/год ямки вилка " їла " на ура ! ...хай там хто що буде казати , але гревел з мтб не зрівняти !!!
     

    Images:

    20220708_211649.jpg
    20220708_212735.jpg
    20220708_212839.jpg
    20220708_213022.jpg
    20220708_213712.jpg
    20220708_213802.jpg
    20220708_214519.jpg
    kyltic, Cracker, Omikron та 2 іншим подобається це.
  26. radar77

    radar77 Gefreiter

    Повідомлення:
    53
    Адреса:
    Киев