пряжка гонведа

Discussion in 'Реставрація знахідок' started by пластунн, May 19, 2014.

  1. пластунн

    пластунн Stabsfeldwebel

    Messages:
    726
    Location:
    украина иф
    вот никак на получалось найти
    Пряжку поясного ремня нижних чинов пеших частей гонведа М.1892 с накладным гербом....... решил сделать из старой дырявой основы и покореженной венгерской(из неё герб вырезал)-врочем всё на фото IMG_2274.JPG IMG_2275.JPG IMG_2272.JPG IMG_2273.JPG IMG_2276.JPG IMG_2277.JPG IMG_2286.JPG вырезал из латуни зацеп и крепление для накладки IMG_2291.JPG вот результат IMG_2297.JPG IMG_2301.JPG вилку потом доделаю...вот тут оригиналы http://ah.milua.org/pryazhki-poyasnogo-remnya-nizhnix-chinov-peshix-chastej-m-1888
     
  2. Интересные лоты

    1. Стан по фото, добрий. Іскру висікає. Гарний предмет в колекцію чи на кожний день!
      860 грн.
    2. Оригінал. Довоєнна. З німецької барахолки. Дуже гарний стан. Без підклейок та будь-яких втручань. Ро...
      225 грн.
    3. У продажу тара часів ДСВ - американці та британці. Стан по фото. Такі ж предмети на Західних аукціон...
      1360 грн.
    4. (в наличии 8 шт.)
      Німецька бензинова запальничка в вигляді снаряду. Не вживана!
      800 грн.
    5. (в наличии 4 шт.)
      Німецький армійський бинт.
      400 грн.
  3. пластунн

    пластунн Stabsfeldwebel

    Messages:
    726
    Location:
    украина иф
    вот ещё IMG_2293.JPG
     
    Mondial, rast gasser, 663 and 3 others like this.
  4. Licvidator

    Licvidator Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    2
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    1,147
    Location:
    Львів
    класно вийшло, оригінальні такі пряжки вкрай рідко проскакують, тому це хороше рішеня - зробити собі самому!
     
  5. Taison

    Taison Oberfeldwebel

    Messages:
    1,835
    Мороки много,но красиво:smile_12:
     
  6. dex

    dex Leutnant Клуб взаимопомощи

    Messages:
    2,432
    Location:
    Lemberg
    Хорошо получилось:smile_12:

    А каким инструментом резали?
     
  7. пластунн

    пластунн Stabsfeldwebel

    Messages:
    726
    Location:
    украина иф
    ножницами по металлу
     
    Mondial and dex like this.
  8. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Messages:
    14,128
    Location:
    Львов
    Покрытие - краска?
     
  9. пластунн

    пластунн Stabsfeldwebel

    Messages:
    726
    Location:
    украина иф
    да.....несколько слоёв-на гальванику не розжился:D-на пряге были остатки-на фото немного видно на внутренней стороне
     
    E.Sibert likes this.
  10. aleks 88

    aleks 88 Stabsgefreiter

    Messages:
    362
    Location:
    Западная Украина
    Здорово получилось :smile_15::smile_15::smile_15:
     
    пластунн likes this.
  11. 663

    663 ✠ Moderator

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    12
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    17
    Messages:
    7,598
    Location:
    Україна.
    Оригинально. Здорово поработали.
     
    пластунн likes this.