Цікаво було б глянути на подібні. Яка країна і для яких цілей? Кабан, гармати, шестерня. Як для цивільних то таке собі…
Нема давно. В мене був вовк в обрамлєнії всякого пафосу. Хто робив не знаю, дав дохуа купонів, десь доларів 25 по теперішньому
Просто я до того,що бронза з залишками позолоти, есблема накладна. 90 ми не пахне навіть близько. Штампанули б на бляха та й все. Якось так…