Привітання хворому ветерану

Тема у розділі 'Іноземні добровольці у Вермахті та СС', створена користувачем Norman2, 12 гру 2015.

  1. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Друзі,

    Щойно довідався що дуже близька мені людина, пан Роман Колісник, офіцер див. Галичина і головний редактор Вістей Комбатанта тяжко захворів. Не буду вдаватися в деталі, але в його віці хвороба не виліковна тож не знаю як довго він буде з нами. Наступного Четверга я буду його відвідувати - хотів би зробити старенькому приємне і зробити картку з привітаннями.

    Було би приємно як би хтось з вас відгукнувся і написав би у ці темі для нього пару позитивних слів, побажав одужання. Я тоді візьму всі побажання, передрукую в одні картці і її від імені форумчан Райберта передам. Пан Роман назагал дуже весела і житєрадісна особа і думаю йому буде приємно привітання отримати.


    Дякую

    [​IMG]
     
    Frundsberg подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Точилка с маркировкой "Germany", найдена возле немецкого блиндажа.
      200 грн.
    2. Все, как на фото. Обр. 1927 р. Материал: латунь с никелированием. Отличный антуражный предмет времен...
      1100 грн.
    3. Окопная свеча оригинал.
      200 грн.
    4. Фанерный коробок, складское хранение, фото на листе в клетку для масштаба Пересылка Укрпочтой и Ново...
      180 грн.
    5. Годинниковий ремінець Німеччина. 40-ві роки. Ширина: 15 мм. Новий!
      400 грн.
  3. unixaix

    unixaix Hauptmann

    Повідомлення:
    9.770
    Адреса:
    Баварщина
    якщо це онкологія, то потрібно вживати від 6 грамів вітаміну С за добу, також вітамін А від 40000 умовних одиниць, Q10 від 0,5 грам - більше можна, ліміту немає. це параллельно до лік - не взамін. краще, звичайно, аптечної якості, хоч вони й дорожчі.

    Що ж до побажань - нехай Бог допоже перемогти хворобу.
     
    Останнє редагування: 12 гру 2015
    Norman2 подобається це.
  4. Козак Голота

    Козак Голота Leutnant

    Повідомлення:
    1.578
    Адреса:
    Харків
    Передай йому вітання з сел.Кримське сектор А з АТО.Величезна йому подяка за його справу і все ж хоч і вік все ж хай видужує!
     
    Norman2 подобається це.
  5. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Дякую! Якщо не трудно Unixaix - дописуйте ще і свої імена (або напишіть в приват) - я їх теж додам до привітань.
     
  6. axis88

    axis88 Борец со злом

    Повідомлення:
    10.846
    Адреса:
    Государство лжи
    Что сказать в такой ситуации? - Пускай выздоравливает и борется за здоровье, каждый прожитый день - возможность сделать что-то в память своих погибших товарищей.
     
    Norman2 подобається це.
  7. Лера ОУН-УПА

    Лера ОУН-УПА Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    18
      продані:
    24
    Повідомлення:
    627
    Адреса:
    Озирнись навкруги, ми - скрізь!
    Борцю за волю України старшого покоління від вояка ЗС України теперішнього часу - приклад Вашої боротьби дає нам наснагу і рішучість в нашій боротьбі проти різноманітної місцевої і закордонної рашистської наволочі,яка зазіхнула на свободу і незалежність України.Прийміть від мене ось ці слова.Повірте,вони - від щирого серця.

    Кожен день як подвиг,
    Кожен рік вершина...
    Посилай Вам, Боже,
    Мужності і сили.
    Щедрої Вам долі,
    Щирих друзів поряд.
    Радості і щастя,
    І для мрій простору!

    Одужання і здоров"я! З повагою,к-н Валерій (Лєра ОУН-УПА):beer:
     
    Останнє редагування: 13 гру 2015
    Norman2 подобається це.
  8. Norman2

    Norman2 General-major

    Повідомлення:
    7.914
    Адреса:
    СотоНатовск
    Дякую усім за привітання, зробив таку картку. Коли вручав, бачив що пан Роман був приємно вражений і зворушений, йому було приємно що про нього памятають.
     

    Images:

    card 1.png
    Von-Lemberg, Костяныч, dexter82 та ще 1-му подобається це.
  9. Frundsberg

    Frundsberg Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    6.197
    Адреса:
    Lemberg Distrikt Galizien
    Роман,хочу долучитись до привітання!
    Хай виздоровлює :beer: