Принципы аутентичности УПА.

Тема у розділі 'Солдатський клуб', створена користувачем Запорожець, 19 жов 2017.

  1. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
    У мене питання до Райзера, як до керівника підрозділу.
    Вже за стільки років що ви переодягаєтесь на реконах на УПА, можна було завести собі запасні головні убори, та якісь частини однсотроїв, щоб не одягати камуфльованих кітелів, штанів, кепі, які в УПА не використовували? ГА?!
    Скільки це ще триватиме?
     
    Mr.Patrik та ВОРОН77 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Найдено в земле. Металл прочный. Трохи почищен. На фото
      1999 грн.
    2. Коп Помив водою Розмір 11.5х12.5 см Товщина 6мм
      700 грн.
    3. Прицел миномета сетка присутствует
      20000 грн.
    4. Копане, наскрізний дирок немає є навіть трішки краски. Уражений один з нижніх щитків є його заміна п...
      5600 грн.
    5. Коп, подчищено.Два больших.
      50 грн.
  3. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    348
    Повідомлення:
    6.652
    1. З чого ти вирішив, що я керівник підрозділу?
    2. Те, що поки не виплили фото з бійцями УПА в цельтовій кєпі м43, не доказує того, що їх не носили і їх не було. Річ відповідає періоду. Це лише говорить про те, що була заборона на фотографування в перші роки і про те, що фотографія не була доступною, як зараз, принаймі для УПА. Справа часу. Як з лаптями, цельтами, камуфльованими штанами і парками. А ось заборона носити повний ворожий однострій була. При цьму, це тебе чомусь не здивувало. Як і швейцарська сорочка. Як і німецькі ігрики. Совпадєніє, Влад? Не думаю...
     
    ВОРОН77 та Losun 14 подобається це.
  4. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
    аха-ха
    такого підходу по німцях ти собі не дозволяєш
     
    Mr.Patrik та ВОРОН77 подобається це.
  5. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    348
    Повідомлення:
    6.652
    Так, ти правий, не дозволяю. Тому рахую, що тему "Принципи аутентичності УПА", теж треба створити. Там ти розкажеш, як тру-реконструктор УПА, чому ти вважаєш, що носіння тобою особисто х/б Африканського корпусу Вермахту аутентичне і поясниш, як, на твою думку, воно попало в УПА. Про ігрик також вже говорили ;) І чому вважаєш носіння в різнобій х/б Dot44 не аутентичним, при тому, що після Бродів, досить велика чисельність вцілілих дивізійників влилася у лави УПА. Тому, що немає світлин в хорошій якості, де можна це розгледіти? Ти справді вважаєщ, що все те, що попало на фото УПА, тими речами, які повсякденно носили? Наприклад кашкети летунів? Ти вважаєш, що в них хлопці у засідках сиділи? ГА?!
     
    ВОРОН77 подобається це.
  6. Запорожець

    Запорожець Oberleutnant

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    29
    Повідомлення:
    3.954
    Адреса:
    Київ
    про х/б африканського корпусу - це ти зараз про що? я ношу самошивний літній кітель з бавовни, з гімнастерочної РККАшної тканини, який за роки вже виправся і вигорів, і мазепинка у мене того самого матеріалу і стану. Про ігрек взагалі заїзду не зрозумів... їх до чорта в УПА....
    Дот44 в Дивізії? ахаха... А скільки дивізійників під час Бродів було в дотах? фюзіліри і все! А скільки з них попало в УПА?
    ти сам віриш в те що пишеш?

    п.с. Про літунські кашкети в УПА. Я давно собі окрему папку завів де збираю такі фото. Так от у мене там зараз 43 різних фото з такими кашкетами....
     
    Mr.Patrik та CAM подобається це.
  7. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    348
    Повідомлення:
    6.652
    Бачив якось довно на вашому сайті фото однострою УПА, який ти демонструєш, здалося на африканський кітель. Зараз сайт толком не працює, знайти не можу.
    Угу, так до чорта, що в цілій темі на 49 сторінок від сили пара світлин.
    https://reibert.info/threads/odnostroji-upa.1764
    І де зроблені ці світлини? В місцях, де людина відчувала себе в безпеці і мала вільний час. Елемент жарту ти не припускаєш? Що один приколовся, зробив, а решта пофоткалася? В нас в КГ Дніпро також колись був червоний перехідний покемонський фурік, в якому пів КГ перефотографувалося.

    Достатньо одного. Чи на світлинах з реконструкції ти бачиш засилля ДОТів, що вирішив мене носом потикати? Аж в одного новака кітель є. Ай яй яй.
    Паша, створи тему будь ласка, і перенеси туди цей увесь текст, що не стосується теми заходу, це в твоїх повноваженнях.
    :beer:
     
  8. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.760
    Адреса:
    Львів
    Все буде добре,коли реконструктори-представники німецької армії не будуть вказувати і доказувати реконструкторам УПА-що носили в УПА...якщо займаєтесь Вермахтом чи СС,займайтесь- Вам ніхто не заважає...якщо щось хочете доказати-аргументуйте світлинами чи документами,а не «МОГЛО БУТИ»!!!
    Зауваження по УПА всі в темі правильні і доречні!
     
    IIIBeD та Запорожець подобається це.
  9. CAM

    CAM Feldwebel

    Повідомлення:
    294
    Адреса:
    Діаспора
    По стандартизації реконструкції для Чиказьких Сіроманців якось так на сайті написали:

    http://greywolvesupa.com/about_b.htm
     
    grinder, Запорожець, ВОРОН77 та ще 1-му подобається це.
  10. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    348
    Повідомлення:
    6.652
    Віталік, так почни з себе. Сорочку для початку швейцарську сховай. А потім реконструктори Вермахту будуть уважно тебе слухати, що ти по УПА носити порадиш.
     
    Останнє редагування: 19 жов 2017
  11. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.760
    Адреса:
    Львів
    Сорочка у мене як матеріал так і колір йде на УПА,хай буде вона і африканська...а ти більше нічого не помітив?
     
  12. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина

    CAM

    Тут таке питання. Реконструктори УПА займаються популяризацією історії Української Повстанської Армії.
    Особливо в Україні.
    Тому бажано щоб повстанський відділ виглядав як найбільш правильно і представницько. На жаль в нас до рекону німців чи совітів підходять дуже відповідально і строго. а УПА - як нелюба дитина. Натягнули що було і пофіг..."і так сойдьот".
    І це прикро, бо кому-ж як не українцям задавати тон в грамотній реконструкції УПА.

    ВОРОН77
    Дуже вдало сказав про ситуацію у реконструкції УПА, але не все так від того що погано хочуть показати,
    По усій Україні модно реконструювати німців, совітів то взагалі просто і не дорого, як для новачка, а от УПА???
    УПА не популяризується так як інші, те що три-чотири клуби рекону по УПА намагаються показати, то досить скромно із прихильниками, які б готові були вкласти гроші у правильне спорядження(((
    Хто хоче, той показує добру реконструкцію УПА, але іх у світі цілому мало
    Працюємо і спільною працею наодимо нове покоління, яка буде точно знати іі буде впевнене, що прадіди не тільки сиділи по криївках, але і били сильно ворога
    Ось тоді і почнетьсяя добра реконструкція
    Тож шануймося і діймо!!!
     
    Chuprynka та Bund подобається це.
  13. grinder

    grinder Moderator

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.721
    Адреса:
    Хмельницкий, Украина
    Перш ніж задавати питання, раджу ознайомитися з інфо сайту ВІК "Сіроманці".
    Більш розгорнуто колись було викладено на сайті "Повстанець", але сайт лежить.
    http://greywolvesupa.com/about_b.htm

    Основні теми по одностроям і озброєнню УПА в історичному розділі форуму:
    https://reibert.info/threads/odnostroji-upa.1764/
    https://reibert.info/threads/ozbrojennja-upa.22353/
     
    ВОРОН77, CAM, Запорожець та ще 1-му подобається це.
  14. Вістун Полин

    Вістун Полин Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    134
    7 лютого наступного року запускаємо оновлений варіант сайту. Буде набагато більше інфи та графіки
     
    ВОРОН77 подобається це.
  15. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    348
    Повідомлення:
    6.652
    Мені здається, чи у декількох хлопців штани горох? Стоять до речі, по німецькій стійці, можливо, пройшли вишкіл в Дивізії.
     

    Images:

    22261445.jpg
  16. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    348
    Повідомлення:
    6.652
    Ну якщо швейцарська сорочка йде на УПА, то питань до тебе, як до реконструктора, ще і керівника ВІК, більше не виникає. Хочаб перечитай, що люди написали про однострій:
    http://greywolvesupa.com/about_b.htm
     
  17. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    348
    Повідомлення:
    6.652
    Для розуміння, про що мова:
    IMG_9803.JPG

    Відмінність від бійця Вермахту:
    1. Кобура
    2. Кокарда
    3. Швейцарська сорочка.
     
    Tsenturion та ВОРОН77 подобається це.
  18. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.760
    Адреса:
    Львів
    Сорочку заміню,якщо того вимагає автентичність(вже придбав другу)хоча по великому рахунку моя сорочка не була значно великою помилкою,но я не сперичаюсь і не доказую як ти свою правоту,а виправляю помилки,чого не робиш ти...Ось фото з підтверженням,що бійці УПА використовували повний однострій противника!і це тільки німецькі однострої,можу ще дати десятки фото у радянських одностроях ще й з відзнаками)!
    А тепер ти Сергій підтверди світлинами наявність кітелів-гороху і осколкових кепок...
     

    Images:

    12541104_10153397423260669_6542416602633742600_n.jpg
    12387875656.jpg
    Untitled-Scanned-28.jpg
    Останнє редагування: 22 жов 2017
    ВОРОН77 та Запорожець подобається це.
  19. ВОРОН77

    ВОРОН77 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Україна, рій Сіроманці Ворон
    Нам потрібно добре відтворення УПА в різних періодах, хлопці ті хто тут пише зараз, ви є взірець по рекону УПА
    Періоди були різні , як на мене це 1942- 1945 далі 1945-1948 , а дальше вся совецка уніформа і по можливості цивілльна.
    Все сильно змінювалось.
    Виставляю документ в якому чітко показано, що УПА чи СБ одягалось і грало ті ролі які були потрібними в певних ситуаціях
    А при виконаннях роботи у підрозділах віталася вимішана форма
    Я відкриється документ, то побачите, що СБ переодягалося повністю у форму ворога і ще навіть полоненого із собою тягнуло для більшої віри, а от з лісу вийли 15 чоловік в рядянсько-німецькій вимішаній формі. Це хлопці іх Жидачівського району робили.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 22 жов 2017
    Helmut Raiser подобається це.
  20. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    348
    Повідомлення:
    6.652
    Дякую, друже! Я якраз хотів це питання підняти, бо воно вкрай важливе. Реконструктори РККА, Вемахту, СС, - підкреслю, РЕКОНСТРУКТОРИ, а не ряжені, чітко розуміють, що є уніформа на різні періоди. Крім того, організатори заходів доводять перед заходом, часові рамки і вимоги до уніформи. В відношенні заходів з реконструкції УПА, це ще не практикується.
     
  21. ВОРОН77

    ВОРОН77 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Україна, рій Сіроманці Ворон
    З оргтехнікою я на ВИ!!!0
    як файл не не відкриється, то прошу когось зайдіть на - Електрониий Архів Визвольного Руху, вбийте в пошуку Жидачів, а дальше знайдіть Жидачівський РО НКВД і там перші два абзаци, красномовно мовою ворога розповідають, як бандерівці робили.
    Скиньте сюди для ясності, усім буде цікаво
     
  22. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.760
    Адреса:
    Львів
    Цих віжмінностей більше ніж достатньо(ти ще забув,що кітель був без обшиви)
    І ще,реконструкція була по листопаді 45-го...який міг бути на той час ворог для УПА у німецькій формі?Хіба-що якийсь німець загубився ще у 44-му і блукав до листопада 45-го...
     
  23. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.760
    Адреса:
    Львів
    Так Сергій,згідний з тобою,що по періодах в УПА ще не практикується!
    Але,є чітко обговорено і доказано документами чи світлинами-що можна вдягати,а що ні!
     
  24. Mr.Patrik

    Mr.Patrik Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    121
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    242
    Повідомлення:
    1.760
    Адреса:
    Львів
    А ти перечитав,покажи там горох чи осколок...
     
    Запорожець подобається це.
  25. ВОРОН77

    ВОРОН77 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    457
    Адреса:
    Україна, рій Сіроманці Ворон
    І це все ВО БУГ Ходорівщина на 1944 -46
    Чому ми реконструктори так не одягаємось, цікаво ж
    Завжди прошу новобранців по реконструкції вибрати собі образ повстанця, якого б він хотів відтворити і наголошую, щоб було добре, щоб фото було із тої території звідки новобранець
    Але слухають одиниці
    У нас непочатий край роботи, але у нас все получиться, якщо будемо працювати над помилками і над розвитком нашої справи.
     

    Images:

    ivan_stehniy_shramenko.jpg
    oliynuk_hruhoriy.jpg
    artum_yosafat.jpg
    Norman2 та Helmut Raiser подобається це.
  26. Helmut Raiser

    Helmut Raiser General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    194
    Лоти
      на продажу:
    3
      продані:
    348
    Повідомлення:
    6.652
    Звичайно, перечитав. Тикни мене будь ласка носом в цитату, де там написано про ЗАБОРОНУ носіння в УПА камуфльованого спорядження і уніформи. Буду дуже тобі вдячний.
    Відсутність світлин на даний момент, ще раз на цьому наголошую, може говорити тільки за відсутність достатньої інформації, но ніяк не про заборону використання камуфльованої уніформи підрозділами УПА. Це просто суперечить здоровому глузду. Друг Ворон навів документ, в якому йдеться про застосування міксованої уніформи і заборону використання повних комплектів уніформи ворога. Наведи будь ласка документ, яким забороняється використання в УПА маскуючої уніформи.