Придбаю до пк .

Dieses Thema im Forum "Куплю ММГ та запчастини до них" wurde erstellt von HIMARS 55, 25. Mai 2023.

  1. Продавец HIMARS 55

    HIMARS 55 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    133
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    364
    Beiträge:
    105
    Потрібно кусок нової стрічки патронів 7.62х54 на пк,ПКМ.
     
  2. Интересные лоты

    1. Гвинтівка пневматична 1955 року в робочому стані
      4000 грн.
    2. Частина прицільного на ТОЗ 16, УСМ та скоба. Одним лотом. З Повагою
      250 грн.
    3. Приціл гвинтівки ТОЗ 8-12 з планкою. Все на фото.
      700 грн.
    4. Симпатичне ложе на скс з накладкою. Фанера. Нагелі на місці. Відсутній тильник
      1000 грн.
    5. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
  3. Продавец HIMARS 55

    HIMARS 55 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    133
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    364
    Beiträge:
    105
    Можливо на 25 штук,з протяжкою як на фото.
     

    Images:

    IMG_20230525_210447.jpg
  4. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    55
      проданные:
    991
    Beiträge:
    11.232
    Ort:
    OSTWALL
    Не совсем корректно поставлен вопрос: Вам нужна лента с ММГ патронов или просто кусок ленты?
     
    HIMARS 55 gefällt das.
  5. Продавец HIMARS 55

    HIMARS 55 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    133
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    364
    Beiträge:
    105
    Звичайно пуста,нова.
     
    Штурм gefällt das.
  6. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    539
    Лоты
      на продаже:
    55
      проданные:
    991
    Beiträge:
    11.232
    Ort:
    OSTWALL
    Если не найдёте, напомните через недельку.
     
    HIMARS 55 gefällt das.
  7. Продавец HIMARS 55

    HIMARS 55 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    133
    Лоты
      на продаже:
    8
      проданные:
    364
    Beiträge:
    105
    Дякую,домовились.
     
    Штурм gefällt das.