Прицільна планка

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем nikolau7, 12 жов 2024.

  1. nikolau7

    nikolau7 Hauptmann

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1102
    Лоти
      на продажу:
    363
      продані:
    2.503
    Повідомлення:
    2.264
    Адреса:
    центр України
    Вітаю.
    Підкажіть , з чого може бути?має бути з чогось німецького, бо знайдено на розбитій німецькій колоні.
    Дякую!
    :beer:
     

    Images:

    IMG_20241012_101602.jpg
    IMG_20241012_101607.jpg
    IMG_20241012_101623.jpg
    IMG_20241012_101629.jpg
    IMG_20241012_101635.jpg
    IMG_20241012_101638.jpg
    IMG_20241012_101641.jpg
    IMG_20241012_101645.jpg
    IMG_20241012_101651.jpg
    Falconer та Topaz81 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 28 шт.)
      Тубуси РПГ 26 з задньою кришкою. Колекційний супер стан. В кількості.
      1350 грн.
    2. (в наявності 42 шт.)
      Тубуси РПГ 22 трофеї, кацапські, знайшли в Балаклеївському районі поблизу селища Нова Гусарівка. Ста...
      1000 грн.
    3. (в наявності 25 шт.)
      Наклейки новодел для Тубуса РПГ 18.
      150 грн.
    4. АК цівка накладка
      350 грн.
    5. (в наявності 14 шт.)
      Конусная часть заряда РПГ Высота ±170мм, диам.70мм, диам.верх25мм, резьба М22 Все темно зелёные
      25 грн.
  3. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.679
    Адреса:
    Южные степи
    Приветствую. По внешнему виду сходна с прицельной планкой на ПКМ, но других немного размеров и с диоптром. Судя по разбивке явно пулеметная.
     
    nikolau7 подобається це.
  4. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.626
    Адреса:
    Україна, Київ
    От Шательро. М1924/29
    [​IMG]

    Не устаю удивляться - всё в этом Шательро балансирует между конструкторским идиотизмом и гениальностью.
     
    NORVEG, комотд, VitalicBondarchuk1974 та 8 іншим подобається це.
  5. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.981
    Адреса:
    Київ, Україна
    браво !
    :smile_12::beer:
    ...цього французам не позичати !
    :rolleyes:
    Шоша СSRG, Ст.-Етьєне 07, Дарн , Рейбєль... ...та той же Гочкіс...
    :smile_9::smile_9::smile_9:
    :smile_8:
     

    Images:

    FM 24-29-hausse dйpliйe-WEB.jpg
    Opera Снимок_2024-10-12_141954_armesfrancaises.free.fr.png
    Останнє редагування: 12 жов 2024
    NORVEG, kyltic, Криос та 3 іншим подобається це.
  6. Montigomo

    Montigomo Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    11
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    25
    Повідомлення:
    5.679
    Адреса:
    Южные степи
    Об этом пишет мало авторов (очень знаете ли не приятно писать о бревнах в глазу в современном мире повальной терпимости к глупости, особенно национальной), но в целом именно во французской технической школе, и прежде всего оружейной, во второй половине 19-первой трети 20 века в силу большой развитости националистического шовинизма во французском обществе (как угодно, но не так как у проклятых англичан или бошей. Кстати этот шовинизм во многом и сейчас прослеживается очень ярко), а также в силу экономических проблем монархии, а потом республики в немалой доле (но это было все же вторично), французские решения отличаются иногда крайне степенью странности и технической спорности. Даже англичане со своей кондовой системой внедрения новаций в армии смотрятся лучше.
     
    minitarn3838, \Lisovik/, nikolau7 та ще 1-му подобається це.
  7. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.626
    Адреса:
    Україна, Київ
    То есть, шовинизм виноват в том, что они всю конструкцию Шательро крепили одним болтом, и на всякий случай клали запасной болт в приклад? Разумеется, об этом не принято писать, потому что боши и проклятые англичане, а также жиды, чурки, чучмеки и китаёзы и вот это всё, вы следите за моей мыслью?... :D:D:beer:
     
    комотд, VitalicBondarchuk1974, valerka та 2 іншим подобається це.
  8. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.981
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...а шо не так ?
    (і тут "французький шовінізм" ні до чого)
    багато що замикАється на "болт"...
    ...а запасний вкладено на випадок коли кулеметник загубить/втратить цей "замикАч",
    бо без нього "шательро" можна вИкинути геть...
    :rolleyes::(:smile_5:
     
    NORVEG подобається це.
  9. Barankin

    Barankin Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.626
    Адреса:
    Україна, Київ
    Кажу про те, що багато цікавих і альтернативно обдарованих рішень в кулеметі, і що це цікаво)
    А про те, що у всьому винуватий шовінізм, є така шикарна цитата :)
     
    minitarn3838, комотд та A10A подобається це.