Прицельное.

Тема у розділі 'Стрілецька зброя та її фрагменти', створена користувачем Monah, 31 сер 2024.

  1. Monah

    Monah Gefreiter

    Повідомлення:
    60
    Адреса:
    Киевъ
    Господа!
    Сегодня, водяной дед подкинул съёмное прицельное приспособление. По качеству исполнения, что-то импортное. Прошу подсказать от чего. Клейм не наблюдаю. Найдено в местах окружения ЮЗФ.
    С уважением.
     

    Images:

    20240831_162458.jpg
    20240831_162505.jpg
    20240831_162511.jpg
    20240831_162519.jpg
    20240831_162529.jpg
    20240831_162537.jpg
    20240831_162553.jpg
    20240831_162558.jpg
    plotnik, VitalicBondarchuk1974 та Falconer подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Копія рами тоз 8. Воронена клєвером.
      3000 грн.
    2. Доброго дня продам газову камеру до гвинтівки СВД. Досталася по обміну.
      3000 грн.
    3. Частина прицільного на ТОЗ 16, УСМ та скоба. Одним лотом. З Повагою
      250 грн.
    4. Гвинтівка пневматична 1955 року в робочому стані
      4000 грн.
    5. Ремінь на мосінку.Зберігання склад.1952 р.клеймо зірка,шкіряна прошивка.Все на фото.
      500 грн.
  3. Monah

    Monah Gefreiter

    Повідомлення:
    60
    Адреса:
    Киевъ
    Похоже на ранний прицел от дп. Если не прав поправте.
     
    Black Tauche, Криос, valerka та 4 іншим подобається це.
  4. ARROW

    ARROW Leutnant

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    513
    Лоти
      на продажу:
    152
      продані:
    1.157
    Повідомлення:
    3.117
    Адреса:
    г.Харьков
    Всё верно. Прицельное на ранние ДП-27.
     
    NORVEG, ТарасМ, Black Tauche та 4 іншим подобається це.
  5. Штурм

    Штурм General-major

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    539
    Лоти
      на продажу:
    54
      продані:
    991
    Повідомлення:
    11.232
    Адреса:
    OSTWALL
    Стоит прошерстить место повнимательнее. Это не ЗИП, просто так валяться не будет. По всей видимости ДП раскидали на запчасти..
     
    RIHARD 77, ТарасМ, Black Tauche та ще 1-му подобається це.
  6. A10A

    A10A General-leutnant

    Повідомлення:
    23.981
    Адреса:
    Київ, Україна
    ...зустрічалось ЗіП-ом (замІною на "звичайне") Полтавська обл. (кінець юзф-1, 1941)
    ...і розібраним (також і у збОрі) - КіУР 1941 ...
    ;)
     
    ТарасМ, Криос, nikolau7 та 3 іншим подобається це.
  7. Monah

    Monah Gefreiter

    Повідомлення:
    60
    Адреса:
    Киевъ
    Шерстил. Шесть часов под водой, нету.
    На берегу тоже, всё украдено до нас. По нынешним временам вроде и не плохо но скучновато.
     

    Images:

    20240831_155932.jpg
    20240819_155514.jpg
    casperovi4, minitarn3838, plotnik та 6 іншим подобається це.