Прибор до 6 тыс грн , выбор пал на Евро АСЕ

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Svatik, 28 січ 2017.

  1. aleks.25

    aleks.25 Obergefreiter

    Повідомлення:
    190
    також добрій варіант, але бажано щоб був більш-менш досвідчений копач поруч. і якщо надумали цим займатись то відностесь як до хобі без фанатизму і нервозу - філосовськи)) ато получиться як в мого знайомого починав з пірата потім аська ще там якісь прибори мінелаб зараз квазар поки довольний)), а все тому що ходить копає поруч камрад находить щось цікаве відразу *який прибор? в мене х...рня не шукає продаю беру такий самий*, якщо ходити шукати нелінитись і отримувати від цьго задоволення то і з дротиками щось можна знайти
     
    Dimavlt, Lexa_ivanovith, Gviga та ще 1-му подобається це.
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Утримувач для ліхтарика або пінпоінтера - надійне та компактне кріплення дозволяє закріпити, наприкл...
      115 грн.
    3. Багатофункціональна лопата допоможе справитися з завданнями які звичайній лопаті не під силу. Наприк...
      350 грн.
    4. (в наявності 1 шт.)
      Описание: 1. Переносная лопата изготовлена из высокопрочной и износостойкой специальной стали, облад...
      390 грн.
    5. Матеріал: пластик / всередині наповнювач Розмір зовнішній: 13 см x 8.8 см x 3,8 см. Розмір внутрішні...
      120 грн.
  2. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Всем спасибо за советы !
     
  3. LEXXX

    LEXXX Oberstleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.984
    Адреса:
    Земля Королевы Мод
    Если не секрет,на чем остановились?
     
  4. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Всё таки для освоения азов АСЕ 350 , а потом если не устроит , продам и куплю что то получше
     
    LEXXX подобається це.
  5. ЮРЧАН 87

    ЮРЧАН 87 Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.573
    Адреса:
    Украина
    Хороший выбор!
    Куча знакомых копарей начинали с АСИЧЬКИ,а потом переходили на что-то лучшее!
    По сей день кроют матом этот прибор!
     
    Gviga подобається це.
  6. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    У мене друг ходить з АСЕ350. Робили кілька тестів, по глибині та по розділенню цілей АСька програє! Тож друг тепер хоче Фортуну! :D
     
    Бек подобається це.
  7. Amadeu$

    Amadeu$ Санітар ночі

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.328
    Адреса:
    Україна
    І до речі, немає сенсу переплачувати за 350. По великому рахунку це та сама 250 тільки з DD котушкою. В мене були обидві, різниці не побачів. Краще на АСЕ 250 причепити руль побільше, щоб глибоку мідь нормально брав.
    Так як зараз небитих місць дуже важко знайти, то треба робити ставку саме на розділення цілей, або в ідеалі розділення цілей + глибина. Аська в цьому плані далеко не найкращий прилад, переконаєтесь самі після сотні викопаних цвяхів, пивних кришок та консервних банок.
     
    Gviga подобається це.
  8. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    465
    Адреса:
    Центр України
    Якщо мова зайшла за 350 чи 250 Аську,то дійсно краще брати 250,по перше все таки дешевше,по друге менше дзілінь-дзілінь,мав обидві,тому знаю що кажу.А катушку потім можна докупити яку завгодно.А знахідок з 250-ю у мене було набагато більше і мозги трішки менше виносить чим 350-та.
     
  9. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    237
    Повідомлення:
    15.253
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Знавав я одного камрада , вийшли вони якось на коп, в одного аська 250, каже звенить на все, півполя обігав. а у нього на катушку катькин пятак прилип :D:D:D:beer:


     
    Останнє редагування: 4 лют 2017
    Gviga подобається це.
  10. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    465
    Адреса:
    Центр України
    Жаль шо не Ауреус.ото був би прикол.
     
  11. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    465
    Адреса:
    Центр України
    Знову облом з цим прогнозом,за шо ці синоптики тільки гроші получають,обіцяли після 9 лютого тепло,а тепер знову морози та щей до -20,повний капец,я вже намастирився свою нову ТЕСОРО ЛОБО З ВДІ тестувати в реальному копі,а тепер ше дві неділі стукати по клавішам,обидно,да.
     
    Dimavlt, maxskype51 та LEXXX подобається це.
  12. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    465
    Адреса:
    Центр України
    Це як ото на рибалці,один сидить і ловит,а другий бігає кругом ставка,в кого клюне до того й біжит.
     
    aleks.25 подобається це.
  13. voron67

    voron67 Oberschütze

    Повідомлення:
    31
    Адреса:
    херсонская обл
    На ОЛХ довольно часто проскакивают терки 305 б/у и по цене порядка 500 грн дешевле евроасек
     
  14. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Не встречал дешевле асек , 7000 самая не дорогая !
     
  15. voron67

    voron67 Oberschütze

    Повідомлення:
    31
    Адреса:
    херсонская обл
    А это пресловутый закон подлости и его никто не отменял.И как только отпадет надобность так сразу же и попрет и дешевле и получше и т .д.
     
    Секретарь горкома подобається це.
  16. Dimavlt

    Dimavlt Schütze

    Повідомлення:
    8
    Адреса:
    Украина
    Хочешь фирму? бери Дэус , нет денег бери самодел и будет тебе счастье, если коп это твое . Есть квазар арм дд 30- 32 7кгц цифра и вайтс дфх про дд 30- 25 6.6кгц , аналог однотонал как для меня он педантичный(дискрим) в мусоре осколков , один звук переливается , в цифре больше звуков выходит каша , идеального прибора нет. За эту суму я тестировал два прибора и понял что мое в итоге аналог . Напарник был с аськой мозг она точно выносит там где много осколков .
     
    Gviga та Amadeu$ подобається це.
  17. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    237
    Повідомлення:
    15.253
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    Фігня той Деус, краще початківцю Корсар -супермайстер, Текнетікс дельта , Фортуна 2 М
     
  18. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Бек, а Ви джимакса не йузали?
     
  19. Бек

    Бек General-leutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    125
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    237
    Повідомлення:
    15.253
    Адреса:
    Черкаси, бул. Шевченка 212
    :( з аналога сплигнув після тесоро Теджона, недовелось.:beer:
     
  20. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Цікаво а в мене мета надбати барсука))) А можна не стисло , чим прийшовся не до в подоби ?
     
  21. Svatik

    Svatik Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.126
    Адреса:
    Харьков
    Мужики , я как *гавно* в проруби метаюсь между выбором МД ... Нашёл МД Квараз от Коваля , ДД катуха , вди ,регулятор тога , ФМ-трансмиттер - я так понял это для беспроводных наушников .... 4500 , мужики , этот прибор лучше чем 350 ася ? по отзывам я смотрю что лучше , и что дискриминация лучше , а вы что скажете ? кто то пользовался ? По тесту на глубину на много лучше в видео себя показал квазар , чем ася 350 , а ася 250 на стандарте вообще мертвая была по сравнению с квазаром ! вот и смотрю что взять , и уже больше смотрю в сторону самоделок
     
  22. aleks.25

    aleks.25 Obergefreiter

    Повідомлення:
    190
    в мене квазар, але іншого майстра, непоганий прибор, з асями особо не порівнював, тільки один раз- в чорноземі буратинку на сантиметрів 20-22 ася250 не бачила, тера705 та квазар з катушкою дд25 на 10кГц сигнал нормальний, в тери правда впевнений з запасом катушка дд38, квазар на грані но копательний.
     
  23. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Ася - это чисто маркетинговый продукт, с веселой раскраской и озвучкой. С никаким разделением на мусоре, с посредсвенной глубиной и с забросами в черный :D И за эту "балалайку" еще хотят 8-10к.
    Повторюсь, берите аськи раз все советуют и с ними ходят. Поддержите экономику и бизнес:beer: ну и после Вас всегда будет что копать :beer:
     
    Gviga подобається це.
  24. ЮРЧАН 87

    ЮРЧАН 87 Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    6
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    10
    Повідомлення:
    2.573
    Адреса:
    Украина
    берите асю!
     
  25. aleks.25

    aleks.25 Obergefreiter

    Повідомлення:
    190
    як на мою думку та саморобка типу квазара чи фортуни при умові що прибори нормально зроблені більш гнучкі порівняно з аською в плані налаштувань можливості зміни катушки з різною частотою використання фільтрів та різних озвучок