Predator3 обсуждение

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 сер 2018.

  1. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Дело в том что ТОФ еще нужен если Вы используете не 1 датчик, так как разные датчики могут иметь ТОФ в разных местах, если их параметры не идентичны. По этому я лично себе оставлял зазор для этого.
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Плата металошукача Fortune M3/M2 Плата призначена для самостійного складання металошукача Fortune M...
      99 грн.
    2. Новый скуп заводского изготовления из нержавейки 1,5мм. Размеры: длина 290мм Ширина 200мм Вес 1кг Г...
      1500 грн.
    3. Продаю усилитель для ушей катушки Equinox 600/800 на размер заводского комплекта 11". Был в использо...
      200 грн.
    4. Новая тарелка. Прочный пластик. Диаметр 38 см Пересыл на покупателе
      400 грн.
    5. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      50 грн.
  2. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Спасибо я уже понял на счет феррита))
     
  3. Николай Леонидович

    Николай Леонидович Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Поділля
    Согласен, если клиент заказывает в комплекте два татчика , в любом случае на один из них ТОФ в начале шкалы. А датчики одинакового размера у меня по тоф и частоте идентичны. Снайперки на один- два сегмента идут выше больших. Если ТОФ сделать на 12 часов то грунт будет на 3-4 часа, тогда датчик имеющий ТОФ на 2-4 ч не сможет полноценно отстроиться от грунта так как грунт попадет в конец шкалы или за ее предел.
     
  4. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    А какие действия если клиенту понадобится еще один датчик меньшего размера, уже после покупки?
     
  5. Николай Леонидович

    Николай Леонидович Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Поділля
    Я выше написал. У него по умолчанию тоф будет позже.
     
  6. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Если резистор БГ 10кOм, то все датчики должны влезть в шкалу БГ(с одинаковыми параметрами намотки), я думаю Вам заморачиватся нет смысла, Николай Леонидович все учёл, такая проблема может возникнуть если будет использовать датчик не его или же какого другого мастера, фирмы, придется подгонять ТОФ для другого датчика.
     
    Scharfschutzer подобається це.
  7. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    То есть блок нужно Вам высылать для настройки доп катушки?
     
  8. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Ну, если учёл тогда ок)
     
  9. Николай Леонидович

    Николай Леонидович Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Поділля
    Высылать не нужно. Всё будет работать . Всё продумано)
     
    Scharfschutzer та d(p_q)b подобається це.
  10. Don XandeR

    Don XandeR Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    219
    Адреса:
    Kiev
    Ну и чудно:beer:
     
  11. patlatii

    patlatii Oberschütze

    Повідомлення:
    37
    Адреса:
    Україна
    :smile_6::smile_6::smile_6::smile_6::smile_6::smile_6:а я жене такой подарил на восьмое, завтра полевые испытания будут
     
    Mishka* та Scharfschutzer подобається це.
  12. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Невеличкий мотиватор на сезон
     
    Scharfschutzer, Serega Pyrodex, vitalik 981 та 2 іншим подобається це.
  13. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.751
    Я у себя поудалял 180 видосов! Открытие это хорошо! Я завтра!
     
    ysabxe та bdjolar подобається це.
  14. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    а чего у Вас катушка боком стоит o_O:rolleyes::eek:
     
  15. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Ссысл есть так ходить, только с таким датчиком
     
  16. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    На Predatorі зі Сферою в такому положенні покращується глибина в тяжкому грунті, діскрім і розділення між заліза (3D тест). Зона спрацювання не зменшується. На інших мд зі Сферю в такому положенні плюсів не спостерігав

     
    SEREGA87 подобається це.
  17. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Прикольно, не знал :eek:
     
  18. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Ото хіба тільки по приколу, помахати хаотично датчиком по полю як косою на великій площі , в надіїї щось там вицепити 5сантиметрами робочої зони. Пінпойнтер можна ще примотати до штанги, шанси приблизно рівні.
     
  19. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Для вас написано зверху повідомоення. В такому положенні робоча зона не така як у звичайного DD. Чому? Складно сказати, зміщена в ліву сторону і не відрізняється від зони горизонтального положення.
     
  20. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    Вона не буде відрізнятися лише в концентричного датчика(чи то моно чи кільця як кажуть).
    У чебурашки і так невелика робоча зона тому Вам здається що вектор маху її не змінює. Та просто обміркуйте чому покращилось розділеня, можливо прийде розуміння що вона таки менша. Ну можливо є сенс так ставити датчик на засміченій, невеликій площі, для виходжування. Ходити так по великим площам це збочення, і надія на фарт, шанс зачепитись за ціль мізерний.
     
  21. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Здається це коли пишеш лиш би написати при цьому в руках не тримавши. У Сфери оптимальний розмір робочої зони для найглибшого пошуку в тяжкому грунті. Є з чим порівнювати і пінпоінтер я використовую за призначенням) Якщо думаєте що буде більше знахідок з великим датчиком по такому грунті як на відео то це каже лише про ваш малий досвід
     
    Останнє редагування: 18 бер 2021
  22. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.846
    Адреса:
    Україна
    До чого тут глибина, якщо ми обговорюємо захват і розділення? Ви стверджуєте що захват незмінний при перпендикулярному розміщенні датчика, відносно загальноприйнятого, я кажу ,що це мяко кажучи не відповідає дійсності. Це як стверджувати що укол шаблею та удар з протяжкою покриють одну площину, це якщо порівнювати робочу зону датчика з лезом.
     
    grantis подобається це.
  23. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Хочете подискутувати є ПП. Буде датчик у вас на руках тоді зрозумієте що ваша теорія в даному випадку не працює
     
  24. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Если честно то тоже смысла не вижу в таком расположении датчика, площадь сканирования малая, при нормальном использовании можно больше просканировать площади территории,а при проверке цели просто проверить сигнал хрест на хрест и все.
     
  25. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Рабочая зона получается примерно 2,5см, а при нормальном расположении датчика, примерно 11-12 см.
     

    Images:

    20210319_215004.jpg
    Scharfschutzer подобається це.