Predator3 обсуждение

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 сер 2018.

  1. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Не попадуться. Мастер знает какие нужно.
     
  2. Цікаві лоти

    1. Бу, в рабочем состоянии, есть коробка и доки
      6500 грн.
    2. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Tesoro Golden Sabre...
      260 грн.
    3. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного металлоискателя пират (DIP) под выводно...
      70 грн.
    4. Ручний металодетектор Super Scanner – це недорогий доглядовий металошукач, який призначений для пошу...
      648 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного балансого (IB) металлоискателя Терминатор трио, ter...
      190 грн.
  3. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Я думаю что он врядли штук 20 оу,будет перепаивать и подбирать самые малошумящие,а поставит , померяет если в пороги вкладываются параметры то все нормально и на том все кончится.
     
  4. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Думайте. Я же не буду Вам прям рассказывать как и что он делает.
     
  5. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    А мне не надо рассказывать,я сам себе собирал и собираю.
     
    TANKIST0168 та Vl_service подобається це.
  6. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Многие собирают. Одни для себя, другие на продажу.... Главное чтобы работало так как надо.
     
  7. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Я об этом и говорю,что для себя я больше 17штук оу ставил и смотрел уровень выхода,для других камрадов которым делал,не так заморачивался.
     
    TANKIST0168 та Vl_service подобається це.
  8. by-happy

    by-happy Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Харьков
    Всем добра,
    Скажите пожалуйста как у вас сикер ведёт себя на пляже?? На мокром песке и по коленке в воде.??? (морской поиск)
     
  9. Николай Леонидович

    Николай Леонидович Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Поділля
    by-happy, На соленой не работает, кричать будет постоянно.
     
  10. by-happy

    by-happy Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Харьков
    На любых настройках??
     
  11. Николай Леонидович

    Николай Леонидович Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Поділля
    Думаю не настроитесь. На соленой воде вообще только несколько приборов работают.
     
    by-happy подобається це.
  12. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Такі бувають грунти...
     
    Petrkum Petrkum та SEREGA87 подобається це.
  13. Olmis88

    Olmis88 Gefreiter

    Повідомлення:
    58
    Адреса:
    Луцьк
    Народ, підкажіть, по стерні Предатор сильно ложнячить???
     
  14. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Ні, БГ на 12:00 і тоді все стабільно. Але ходити по стерні діло не дуже приємне)
     
    Scharfschutzer та Olmis88 подобається це.
  15. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Привіт. Не підскажете дальність чебурашки на 5коп ссср? Бо дивився відео, якість чогось не дуже, не видно, цікавить така катуха на майбутнє.
     
  16. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    1080 60fps вибірайте куди ще якісніше, на каналі тестів достатньо. Глибина 35+
     
    Cladotrix подобається це.
  17. Николай Леонидович

    Николай Леонидович Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Поділля
    Такая же как дд30 +-.5 коп СССР -40см , 1 коп СССР -28-30см. Это воздух и нормальное усиление .Если маяться дурью, то подбором двух деталей можно добавить по 10см .Но тогда в реальном копе одни подхрипывающие сигналы.
     
    Wodan-Gora, Volt_45, Cladotrix та ще 1-му подобається це.
  18. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    В налаштуваннях " початковий розмір" тобто яке Ви залили те мені й показує, навіть поклавши 1080, те саме, відтворення некоректне, як в тумані, і що там на рулетці то хз. Номінали копійок субтитрами підписали, а дальність сиди та здогадуйся. Чи це в мене так, чи не тільки в мене то хз. Солов'єві відео теж, хтось ходе, когось матюкає, і чимось махає. Коротше проїхали.
    Запитав з цікавості, куплю, сам спробую,
     
  19. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.848
    Адреса:
    Україна
    Дякую за відповідь. Трохи дивно, ширина в чебурашки на 10см більше ніж в дд30, а різниця не суттєва. У мене чорнозем, і цікава невелика місцина, , думав може краще продаве грунт ніж ддЗ0.
     
  20. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Poltava, Ukraine
    Чуда не станеться, не чекайте. Добився гарних результатів у такому корпусі, але максимальна глибина по розміру обмотки RX, тому махати треба втричі частіше:
    [​IMG]
     
  21. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Poltava, Ukraine
    на важкому грунті все ж ДД буде краще працювати. Або концентрик робити не на 18, а на 12-14 кГц.
     
    Scharfschutzer та Volt_45 подобається це.
  22. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Poltava, Ukraine
    100%. Накручений прилад починає зносити на важких грунтах у чорнягу
     
    Scharfschutzer подобається це.
  23. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Який інет у вас така і якість. Не треба тут мене робити винуватим, пишу відео в 1080p60fps) на рахунок зносу в чорне, то й на звичайному не розігнаному знесе в чорнину на мініралізованому чорноземі низькопровідні чи маленькі цілі все залежить від глибини. Перевірено на звичайному і розігнаному приладі, зі звичайним еліпсом і зі сферою. Сфера в таких умовах проявляє себе набагато краще. Якщо грунт нормальний тоді не зносить і не має значення який датчик.
     
  24. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Cladotrix який інет у вас така і якість. Не треба тут мене робити винуватим, пишу відео в 1080p60fps) на рахунок зносу в чорне, то й на звичайному не розігнаному знесе в чорнину на мініралізованому чорноземі низькопровідні чи маленькі цілі все залежить від глибини. Перевірено на звичайному і розігнаному приладі, зі звичайним еліпсом і зі сферою. Сфера в таких умовах проявляє себе набагато краще. Якщо грунт нормальний тоді не зносить і не має значення який датчик. Як це зрозуміти? Зробіть тест з виставлинеми кірпічами і цілями як в мене. Закопував 15 коп срібних на 20-25 см на дуже мініралізованому полі, Deus тупо не бачив монету на всіх налаштуваннях я спокійно чув кольором. Тестував моно катушку на іншому мд, все сумно і зносить в чорне дуже з ним
     
    Vl_service подобається це.
  25. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Poltava, Ukraine
    Це сьома спроба і вона виявилася вдалою. Всі кільцеві, які перед цим робив на свій прилад, були, як зазвичай кажуть, "ні про що". Датчик три дні, як отримав фінішну заливку - сьогодні випробував. Результат дуже добрий, як для маскоподібного приладу. Чекаю тепер дощів, щоб випробувати на мокрому грунті.
    Стосовно зносу в чорне - не треба тягнутися за суперглибинами, чуда не станеться. Датчик повинен хоч трішки відповідати нормам для даного форм-фактору корпуса.
     
    ysabxe подобається це.
  26. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Якщо є можливість будемо чекати відос з роботою кругляшка від вас. Але тест з кірпічами зробіть. В моєму випадку моно на іншому приладі бачить кольором 2 коп ссср норм через 1 кірпич (старий червоний хуторський), сфера спокійно 1 коп ссср більше 2х кірпічів витягує. І повірте зараз після добрив грунт гірше кірпіча стає.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 сер 2020
    Vl_service та Cladotrix подобається це.