Predator3 обсуждение

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 сер 2018.

  1. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    GARRETT 250,жінку піду зараз попрошу.хай крутить.Паяльник уже погасив,пів години під столом пінет шукав,виявилось на столі лежить.Все кудись пропадає.ysabxe супер Д, і турбо Д,це різні яйці.:D
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    2. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    3. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    4. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    5. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
  3. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Пипец, давно так не смеялся))) :D Главное что бы накрутила в правильную сторону , а то глубина упадёт или разделение может потеряться))) :D
     
    DOSwert та WiСKed подобається це.
  4. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.006
    Адреса:
    Полтавская обл.
    usabxe Ви все ж таки продовжуєте думати, що ті Ваші яйця кращі за ДД.... Вам сказали, що вони завдяки формі ГЛИБШІ. А то все фокуси як і пласкогубці з монетою, і ці всі фокуси на копі не працюють. Все буде залежати від грунта, відстані до цілі, глибини залягання, відстані цілі до цегли... Що Ви будете копати з тим діскрімом на 1 на такому місті де повно цегли? Так само монету на пласкогубці положіть і на певній ВІДСТАНІ і на певному положенні ДІСКРІМА вони звучатимуть кольором, але то будуть налаштування не для копа...
     
    Scharfschutzer подобається це.
  5. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Якраз на копі це працює. Де ви пропустите своєю ДД я підберу. Повторіть тест. Хочете в грунті закопайте і накрийте кирпичиною. Дойде. На дискримі 1 я хожу по КР ЧК цегла як і липнина з грунтом, десь її більше десь меньше.
     
    Останнє редагування: 25 гру 2019
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    А чем Вам мой видео тест с ДД обычной не канает??? Что под кирпичём, что в земле с кирпичём, один х....
     
  7. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Грає відстань від кирпича до цілі. Як тест називається?
     
  8. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
     
    ysabxe подобається це.
  9. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    фібули наки, золото або 1 коп, великі цілі не зносить
     
  10. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Це коли до звичайної ДД додаєш слово Турбо і вона починає краще працювати? В чому різниця не поясните?
     
  11. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.533
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Понти
     
    Иван1974 подобається це.
  12. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Точно вони!В + ...... см в грунті.Думати що знаєш,і знати.є невелика різниця.Я уже хвилюватись почав,де ти пропав,так довго розбирався для чого контролер в Тежоні?Чи думав як понтанутись :D ...
     
  13. Deltakop

    Deltakop Oberschütze

    Повідомлення:
    43
    Адреса:
    Центральная Украина
    Всім привіт. Ходив я довго з вайтсом з вді. Перейшов на сікера. Трохи важко звикнути, особливо з дискрімом і гарячими каменями виникають інколи складнощі, а час на копі іноді грає велику роль.Як скажете, можна на цей прибор встановити ВДІ? Бо на вайтсі з гарячими каменями і великими залізяками дуже виручала ця штукенція. Тут на слух для мене важковато.
     
  14. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Якщо подвійний продовгий сигнал зберігається при перевірці цілі під 90° то це камінь а не монета на ребрі. Іноді бувають маленькі камінтці які не відрізнити без тумблера як в мене. А що з дискрімом не так?
     
    Vl_service подобається це.
  15. Deltakop

    Deltakop Oberschütze

    Повідомлення:
    43
    Адреса:
    Центральная Украина
    А що за тумблер?
    Часто копаю метал, який закидає в колір. Я ще мабуть не розібрався до кінця, ходжу з прибором тільки 3 місяці, було десь 20-25 виходів+-. Одного разу і денар неоднозначно било, трохи в чорний закидало. Мене збиває ще з толку те, що десь 80% цілей неоднозначні. чорний+колір б'є. Копать треба тільки 100% колір?
     
  16. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Тумблер це БГ відлаштований на ферит. Хрип і підхрип це різні речі. Якщо йде невеликий підхрип при перевірці під 90° треба підкопувати, або ногою знімати верхній слой землі, особливо якщо сигнал короткий. Довгий кольоровий сигнал може виявитися залізом глибоким, або монетою чи закладухою, розривши яму дізнаєтесь. Слухайте в наушниках швидше розберетесь.
     
  17. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Знач я глухой... Могу одно сказать что новая дд20 отлично работает только с дискримом на 4, тогда все слышно четко и фольгу и проволоку и ржавые пробки.
     
    aso90807 та Vl_service подобається це.
  18. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Точно точно, если раз в месяц выежаю и то хорошо, так до обеда заново привыкаю к прибору.
     
  19. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Worldwide
    Аналоговые приборы не всем "заходят". Копаешь с ними больше, но и находок больше. И цифровик не всегда отличит медную монету от куска взрывателя алюминиевого. Везде есть - и + свои.
     
    FARfOR подобається це.
  20. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Та зашло, но наухо наступил медвед еще и потоптался. А может ето мои юр20 так преподносят звук.
    С цифровиками окончено, возможно екв800 или дуся( но мне не покарману)
     
  21. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Многие спрашивают о разнице между Predatorом и Терминатором Про, вот пример как не должен работать аналоговый прибор, но даже с таким автор умудряется денари выкапывать)
     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  22. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    а какого чёрта он в чёрный скидывает его?
     
  23. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Мне автор отписал что может оличить где черное а где цветное, не хочу даже знать как)
     
  24. роман25

    роман25 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.263
    Адреса:
    чернівецький
    Був у мене Термінатор про,
    тестив його із руном, ред голдом, все разом , терм послапше ,розділення гірше набагато.
     
    Petrkum Petrkum подобається це.
  25. Идущий по следу

    Идущий по следу Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    574
    Адреса:
    Донецк-UA
    есть кирпич который печной или каленный короче старых чешских фабрик, звенит от удара. Даёт чернение очень ощутимое, как понять один кирпич на низкопроводящей монете типа 2 коп или 10 коп советов дореформы, приблизительно какой глубине тяжелого чернозема соответствовать может? из под одного кирпича прибор вытягивает цель, под двумя монета далеко в черняге тремя видами приборов что викинг что маска 5 что фортуна, хотя озвучка ещё довольно четкая. Есть ли смысл полагать и вообще равнять кирпич со сложным грунтом? п.с. как то я в физике кирпичей не силен.
     
  26. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Старый кирпич (как у меня на видео) похож на чернозем с керамикой, ровнять кирпич на грунт не совсем правильно, но такие намагниченые грунты встречаются. Чем тяжелее грунт тем быстрее в зависимости от глубины будет цветную цель кидать в черное. Советую еще не забывать про горячие камни. У меня ни с первым ни со вторым проблем нет. Видео для примера как большинство приборов работают в таких условиях поиска.




     
    Останнє редагування: 22 січ 2020
    Идущий по следу подобається це.