Predator3 обсуждение

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 сер 2018.

  1. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    А я про ШО :D.Для голда,краще притиснути.ту землю.Мотати датчик спеціально під голд і під конкретний грунт,кожну пору року,трохи накладна справа.А ще на МД4,прочитав,фаза місяця впливає,пора дня.і хз ще кому що в голову зайде :D
     
    Scharfschutzer подобається це.
    1. Пінпоінтер новий, працює статично без помилкових спрацьовувань, (з режимами роботи вібро і звук, тіл...
      480 грн.
    2. Пінпоінтер Gp-Pointer - апарат, який стане корисним як початківцям шукачів скарбів так і професіонал...
      600 грн.
    3. Видео теста можно посмотреть здесь: https://www.youtube.com/watch?v=DddCDC-1mXE...... Чувствительно...
      750 грн.
    4. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Основные характеристики: Чувствительность на пятак - до...
      800 грн.
    5. Видео: www.youtube.com/watch?v=9gZZJPkMufc Видео немного устаревшее, но для того чтобы ознакомиться...
      900 грн.
  2. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Пограйтеся з яйцями, бо маска без них не така вправна
     
  3. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    У Вас по видео идёт тройная реакция на цель, Вы что не слышите?:D лечится поворотом тона чуть. Яйца до пяти сантиметров дальше берут динар чем Тайгер, это по памяти.
     
  4. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Worldwide
    Теперь я понял "где собака порылась" :))) Я не зря просил от Вас тест с наконечником или кусочком фольги сигаретной 1х1 см. и максимальным Б/Г.
    Уважаемый, у Вас на видео не максимальный баланс выставлен, а МИНИМАЛЬНЫЙ. Вы же сами на видео показали реакцию высоким тоном на грунт при подъёме/опускании датчика. Не разобрались, что в маскоподобных регулятор типа наоборот - мин вправо, а макс влево? Если Б/Г реально в макс закрутить - куча целей просто пропадёт, они из цвета в чернину перекочуют.
    У Вас на видео минимальный баланс, а не максимальный :)))
    По лёгким и сухим грунтам ещё сойдёт кое-как, а по влажным и сложным никак не выйдет, да и каждая ямка будет озвучиваться цветом с такой настройкой. Б/Г надо на грунт таки выставлять.
    И звук троит - теперь понятно почему цели на слух не различаете. Лень было чуть сдвинуть частоту тона или не знали, что так можно убрать дребезжащий и троящий звук?
     
    Scharfschutzer, Baner777 та FARfOR подобається це.
  5. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Пусть будет минимальный, для меня вправо значит максимальный. Надо переделать Николаю Леонидовичу чтобы было наоборот (у Deeptech так). На видео и фото видно куда повернут. Если монета ребром либо гильза то идет сигнал двойной. Она так работает поэтому пропустить что-то хорошее очень сложно. Вобщем плохая катуха, не обращайте внимания.
    IMG_20191020_165453~2.jpg
     
    Останнє редагування: 20 жов 2019
  6. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    А причем тут катуха?
    Просто манера хождения с ложными и тройным сигналом рваным чуть будоражит народ. Кстати, если тест будет отстройтесь так что бы на яму не пищало, это будет правильно, а то что вправо больше ложных и глубина чуть добавляется то не означает что будет больше находок. Я с Сикером ставлю норму и иногда и отстройку от ямы и находки радуют, и непонятных ложняков меньше. А тональность покрутите иногда полезно.
     
    AlexUnder подобається це.
  7. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Кручу я все аж колпачек потерял). А где вы там ложняки увидели? Удары об колдобины кроме что. На видео звук через динамик, наушники тоже есть. Тест буду делать с отстроеным и закрученым. А вам советую делать тест только с закопаными целями. Так будет реальнее и правильней. Если катушка не отстраивается от грунта по звуку то это както странно. Возьму для примера сниму 30×25 вот там реакция на грунт при взмахе есть когда БГ справа.
     

    Images:

    korpus-katyshki-30-25.jpg
    Останнє редагування: 20 жов 2019
  8. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Worldwide
    А при чём тут катуха, к тому, что прибор не настроен? Что значит "для меня вправо значит максимальный" ? У всех 2х2=4 а у Вас = 5 ??? У всех маскоподобных вправо - это минимальный Б/Г. Это у прибора так, катушка тут вообще ни при чём. Вы разберитесь, как работает Б/Г и как им пользоваться просто. И с регулятором тональность разберитесь - полезная вещь (фантазии о трёхтональности сразу отпадут, когда прибор перестанет ложнячить и троить с хрипом). Без обид, но по Вашим ответам очевидно - Вы не разобрались как настраивать прибор нормально. Ничего страшного - научитесь.
     
    Scharfschutzer, FARfOR та Baner777 подобається це.
  9. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Как настроить тональность? Научите. Я настраиваю чисто на звук. В чем фишка? Та я уже понял что все наоборот спасибо за замечание. Когда БГ справа то есть накручен катушка чувствительная очень к ударам и тряске. Зависимость тональности и идентификации цели я не наблюдал.
     
    Останнє редагування: 20 жов 2019
  10. skidbladnir

    skidbladnir Hauptmann

    Повідомлення:
    3.306
    Адреса:
    Worldwide
    На слух и настраивается - просто на видео не настроено, прибор "троит". Там регулятор тональности не для того чтоб подобрать кому какая частота нравится. К примеру иногда на большой громкости прибор "заводится" так изменение частоты убирает этот эффект. Когда прибор "троит" на цель, как на видео - тоже убирается эффект такой изменением частоты звука. Просто крутите регулятор и добиваетесь чистого звука на слух.
     
    Scharfschutzer, FARfOR, Baner777 та 3 іншим подобається це.
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Погрався,як порядна людина,я маю на тобі женитись :D 20191020_181835.jpg https://www.youtube.com/channel/UChZnopCRi2afWA8fZJ3KWjA :beer:
     
    Scharfschutzer, SEREGA87, makuha та 2 іншим подобається це.
  12. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
  13. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я жінок люблю.Знахідки шмурдячні,а от Вікінг,за 100 метрів ходив від лінії :D
     
    makuha подобається це.
  14. gans1969

    gans1969 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Черновцы =Буковина.
  15. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Викингом ходить только во всех металлах, иначе скорая продажа.
     
    SEREGA87 подобається це.
  16. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Poltava, Ukraine
    Пане Соловей, кабель у Вас саморобний чи наш типу Троніка 2CY? Раніше був у мене DAXX V53 - дуже подобався (на Квазар його використав), але зараз немає де купити (лише бухтами продають). Нащо мені та бухта, коли треба на 2 датчики. 2СУ не подобається - фазову обмотку підключив по неекранованому, то під ЛЕП ложнячить, доведеться новий робити.
     
  17. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    На крайных датчиках,кабель выд АМАДЕУСА,Першы були.кабель выд Голд Фындерыв.,за ними саморобний.
     
    Vl_service подобається це.
  18. Vl_service

    Vl_service Feldwebel

    Повідомлення:
    424
    Адреса:
    Poltava, Ukraine
    Та отож мені той, що від Амадеуса, не надто подобається в порівнянні з V53 - він міцніший набагато, але менш захищений від завад. Тільки не кажіть, що наша Галя надто балувана. :D
     
  19. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Низько провідні ціллі Маска краще чує,а гуртом денарііє під 30 см,ніби не погано,під ЛЕП 35 кВ :D
    Люди з юмором мені подобаються.Підхід до даного МД ,трохи буде мінятись.Буде інший розєм,буде інший датчик.Кабель мене влаштовує. на 100%,З текнетікса був не поганний,постачання припинолсь.Можливо це на краще,появились нові ідеї :D
     
    Scharfschutzer та gans1969 подобається це.
  20. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Який датчик будете ставить? Ще телефон з ширококутною камерою в плани добавте, щоб відоси з денарем на 40 см. були без пікселів.
     
  21. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    З того відео видно, що Ви під лінією ЛЕП і постійно крутите-вертите щось на приборі, аби видавити максимальну дальність з прибора по повітрю. Під одним з Ваших відео є ссилка, там Маска трошки далі чує і що?
     
  22. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Не яйці однозначно,добивати нічого,все вбите.Телефон нормальний,розрішення не те ввімнене було,і кіно було зняте випадково.Перед виїздом відлаштовував МД,на мінімальну чутливість на завади.Планувалась поїздка в інше місце,біля залізниці.там я міг вести пошук тільки з ДД-20.Камрад з Вікінгом ,вчора ,ближче 100 метрів до лінії не зміг підійти,пилюка і ранішній туман,зробили свою справу.І золятори,за пів кілометра,від поселення було чути вухами .TANKIST0168,я зкручував діскрім,є такий регулятор на МД,навіть під ЛЕП,МД чує дєнар під 40 см.Пряжку під 30 см.Це не рекламма,я нічого не продаю.Документальне кіно.:D
     
    Scharfschutzer подобається це.
  23. TANKIST0168

    TANKIST0168 Feldwebel

    Повідомлення:
    1.005
    Адреса:
    Полтавская обл.
    Скажіть, чому Ви коментарі почистили під відео на Ютуб? Там була ссилка на Маску яка бачить далі...
     
  24. SEREGA87

    SEREGA87 Leutnant

    Повідомлення:
    2.055
    Адреса:
    Киев
    Потому и продал. Не у страивала глубина.
    А так очень удобный и прятный МД, только батарейки жрет что дурной.
     
    GARRETT 250 подобається це.
  25. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    У вас все в порядку з :D.Я не знаю хто що чистить.Я не читаю коментарі. :D.І на ваші повідомлення в майбутньому не буду звертати увагу. :D.Не має Маски котра бачить далі.Я можу зробити далі,при цьому пострадає діскрім.а він для мене важливий.