Predator3 обсуждение

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 сер 2018.

  1. Cladotrix

    Cladotrix Der Grüne Führer

    Повідомлення:
    9.835
    Адреса:
    Україна
    Минус таких взаимоотношений торговых, что за личку форум ответственности вообще не несёт, если вдруг что не так , то в ЧС жалобе по этому поводу места нет.
     
    Scharfschutzer та takt09 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    2. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    3. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    5. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
  3. maxskype51

    maxskype51 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.795
    Адреса:
    Україна
    Дякую вже контакт налагоджено.
     
  4. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Нічний кінозал
    ...
     
  5. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Это разве кинозал??? :D
    А тут Трациан зачем??? :D Я то могу опровергнуть написаное там на соседнем по Голд Сикера, но мне оно уже ненужно. С вами бороться бесполезно и дорого))))
    Что бы кому то что то доказать нужно купить прибор и показать что он с себя представляет. Это не есть правильно, но интересно! :D
    Трациан пищит так же как и Сикер,
     
  6. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    GARRETT 250,як писав один з учасників,все почалось з Магнума .Да а кіно дійсно,не художнє.Документальні фільми ,не всі люблять.Камрад з Харківської області.І як обіцяв ,по чесному, зняв документальне кіно.Хобі в людини,тестувати різні МД.Ніби тридцять було купленно на цьому форумі,В тридцяти було три
    Predator
    В мужиків, має бути якесь хобі,не повязанні,з шкідливим звичками.:D 20191014_190427.jpg Я копнув учора,між слідів камрадів.ДД-25/30 -20 см по повітрю чує.на 15 см чіткий відгук.МД аля магнум.На тому місці перед цим "куском",було знайденне наслідування ауреуса,і не тільки воно.ГМ 4 про М ,Вчора продалось 30 щт.грн.
     
    Останнє редагування: 15 жов 2019
  7. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Но, есть одно оно, темы то разные, если бы объеденённые , тогда вопросов нету.
    Зачем же создавались отдельно и Редголда и Сикеры и Маски??? Что бы не путать грешне с правидным!
    Он конкретно написал, прибор на прибор вообще не похож, то есть Сикер на Маску!
    У меня здоровой катушки нету на Сикер, то есть сравнивать не буду Маску!
    Это означает что находка Вас давно ждала, можно было любым с высокой частотой зацепить!
    Было бы хобби, у него бы этими видосами завалено было бы на канале с 30-ю приборами))))
    А если честно то хватает в ютубе видосов что бы познакомится с прибором)))
    Заметте, я последнее видео не выкладываю сюда, дабы не было комфуза))):D
     
  8. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я викладу.З поясненям по налаштуваннях.Грунт відпускаєм на 1-у+ годину,треш в+.Я знаю, я копаю.Клієнт любить комфортний пошук,а він завжди правий!МД приїхав чув денарій аж 22 см!Ще +5-10 см =під 40,МД з моїм датчиком розганяється легко.На тій платі,пострадає діскрімінація.Скажу більше,мій датчик підходить,на УСІ Магнумо-подібні.Грунт середній -повітря показники одинакові.:D .І ще.я жне подарував Генадію датчик,підчинив БУ +датчик =майже даром.
     
    Останнє редагування: 15 жов 2019
    Рослабон подобається це.
  9. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    І слухаєм кротячі нори ? Та колії від борони,дисків і плуга...
     
    takt09 подобається це.
  10. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.787
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Это про соревнования приборов? Давно ждем, интересен результат.
     
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Расслабон это так своим редактором купаешь
     
    Vl_service подобається це.
  12. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Добрався до компа.Рослабон Юний друже,якщо чогось не знаєш,або в чомусь не розумієся,сиди і сопи в дрантячко.Wiking730,не надійся на чудо,я маю розігнаний Тежон,на низькопровідні,гуртом лежачі ,дрібні ціллі,він Масці програє.Ліс, всі метали ,піде.Для цих цілей є не поганий МД,Кардінал,Чингісхан.
     
    Vl_service та evgeny*** подобається це.
  13. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.787
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    А це куди подіти? :
    upload_2019-10-15_19-2-1.png
     
  14. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Wiking730,ти стоїш перед вибором?Металопластика Маска однозначно.Контролєр на Тежоні не обманеш,менше шумить,гірше бачить ,саме цікаве..1000 раз написав,Тежон денарій гуртом ,або не бачить,або бачить чорним(діскрім).Всі метали,і буде бачити все,і копати прийдеться все.Якщо ти його маєш,ти повинен знати залізо (осколки) вирізає на ура,і ріже дрібне риже ЕД-180 робить свою справу.У ліс з ним ,правда пташиний дріб прийдеться збирати(кишеню за день назбирував)Топорі копав з фіскаря =70-80 см,Трохи зайнятий ,дискусію перенесем на завтра,в темі Тежона.Мав колись,Тесоро Лобо Супертрек,він гірше бачив великі глибокі ціллі,зате металопласику чув добре.Універсальні МД,Деус,Еквінокс,з своїми недоліками.Будьте мені.:beer:
     
    Останнє редагування: 15 жов 2019
    vanos16 подобається це.
  15. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Сохранить для истории
    Контроллер на Тежоне(Сиболе) выполняет только функцию контроля аккумуляторов/батарей и звук на нём забодяжен, простой генератор. К обработке сигнала от цели там контроллер не имеет вообще никакого отношения, от слова совсем! Не зря самодельные Тежоны(как и Сиболы) делают вообще без контроллера:D
    А может ты нам:beer:? За то что много времени тебе уделяем и пиарим тебя здесь?:D
     
    Рослабон, Wiking730 та GARRETT 250 подобається це.
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    :D По моему я только позавчера сказал))))
    То видео о котором говорят просто ознакомительное))):beer:
     
    Wiking730 подобається це.
  17. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.787
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Значит не за то кино подумал )))
     
  18. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    GARRETT 250 ,Друже,ні в копі,ні в МД,ти не розумієшся.Зняходяться,ті хто на цьму розуміється ще гірше :D.Навіть є такі що думають .що ти щось знаєш.Далі буде :D.Ще один камрад скине датчик і покаже.документальне кіно.
    Перше,яма для відлаштування від грунту,копається в пів фіскаря,мах середній.Від півметрової ями відлаштовутись,до цього потрібно доуматись :D
     
    Останнє редагування: 15 жов 2019
  19. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    fedya_valki,не читай те що пишуть на МД 4,трохине так зі звуком,тобто взагалі не так :D
     
  20. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.531
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Покажи на схемi Тежона(Сiболи) яким мiсцем(ногою) контроллер PIC торкаеться тракту обробки сигналу з приемноi котушки.
     
  21. ysabxe

    ysabxe Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    634
    Адреса:
    Киев
    Александр, так это 4Про последней ревизии вашей? На ней 40 см денаря должно быть?
     
  22. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Вот это новость))) Пусть будет так! Получается если бы разобрался то ваша маска брала бы пол метра на монету)))) :D
    Ану проффесор прокоментируйте по настройкам , в чём я там не разбираюсь??? :D Главный приоритет это то что бы она не реагировала на глубокую распашку и ямы)))
    Если для Вас это нормально, то для меня нет))))
    И Ещё, я сегодня накрутил вперёд +1 час, и рубал дерево лопатой просто из-за того что она пищала на нору под деревом как на цветнину, По сему отстройки на видео правильны!
     
    ysabxe подобається це.
  23. Wiking730

    Wiking730 General-major

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    6.787
    Адреса:
    Прокляте місце Червоної Армії
    Вибір давно вже зроблений. Просто хотів уяснити для себе чого такий ажіотаж навколо маскоподібних. Прибори практично із рівними можливостями +- , а все це міряння в кого товще - від лукавого.
     
    Scharfschutzer, Иван1974, batona та ще 1-му подобається це.
  24. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    У тебе комфортніший пошук.Більше пропусків,непотрібних кольрових сигналів.Тежон продав,пташиний дріб по лісах замучився збирати.Копав з ним середньвіччя,досить результативно.Всі метали і курок,на допомогу :D.Крайні сім років ,більше цікавить РИМСЬКА ІМПЕРІЯ -аля МагнуМ.На ліси маю ше три різні МД .Докручу камраду Тежон відпишусь в темі про результат.
     
    Wiking730 подобається це.
  25. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ні то датчик 2017 року.Штук шість таких було.Остання ревізія тільки в мене.ДД-20.ДД-25,ДД 25/30 поки юзаю..Попередні ГМ -30 см ,комфортний пошук.
     
  26. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Я ніби писав,монета за 40 см в грунті,страдає діскрімінація.Рити приходиться більше непотрібного.Є ідеї,залишу при собі :D.Та Маска що в тебе дурна,при затиснеому грунті,вона на ямі має сліпнути на ціль.Там дві частоти .по памяті 13 і 18,перевір ферітом,на 18 кГц,феріт буде вирізатись 8,9 год.На 13 кГц,грунт вирізається 10-12 год,під важкі грунти,і енкамліони, саме то.