Predator3 обсуждение

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 сер 2018.

  1. Николай Леонидович

    Николай Леонидович Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Поділля
    kopboy78, не шевелите..сами понимаете. Он людям такого наговорил.. с него уже все смеются.
     
    takt09, Petrkum Petrkum, ysabxe та 3 іншим подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    3. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
    4. (в наявності 10 шт.)
      Алюминиевая заглушка для приборов Nokta Makro kruzer / Nokta Makro Multi kruzer / Nokta anfibio / mi...
      55 грн.
    5. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
  3. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Я не питав,що ви накопали,я питав з я ким прибором ходите?Як що така ціль поверхнева,її можливо найти з самим простеньким мд.Ось сікір один з тих приладів з яким на такі цілі можна заглубитись))
     
  4. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Да о оно(партизан) ещё и огрызается:mad:
     
  5. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Поважний горобець,це тема по обговоренню прибора голд сікір 3(предатор).Прошу не флудити в темі.Ато самі пишете казна що і других провокуєте.Будь ласка згиньте в теми ті ,що підходять для вашого розуміння.З пов.
     
  6. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Это ж надо было так постараться прибор изговнять а потом впарить тут на форуме)))
    По прибору действительно много непоняток, тестов других камрадов практически нет, а увидеть хотелось бы.
    GARRETT 250
    Вы я помню покупали Ред Голд у Редрама, а теперь продаёте или уже продали Сикера, вы один прибор поменяли на другой или причина в чём то другом?
     
    Scharfschutzer подобається це.
  7. etalon-100

    etalon-100 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Украина
    Имею Gold Seeker-3 и с полной ответственностью говорю, что прибор отличный! Дабы не обижать другие приборы, я их озвучивать не буду. В тесте участвовало четыре МД, Gold Seeker-3, фирменный МД и две самоделки. В итоге в сложном чернозёме, где три прибора тихо покуривали, Gold Seeker-3 без проблем уверенным сигналом достал 1 копейку СССР на глубине 30 см, а 5 копеек Екатерины на глубине 40 см. Фирмач лишь с датчиком 32Х38 смог увидеть 5 копеек Екатерины. Только не нужно сейчас грузить про частоты и всякую чушь, так как всё было учтено и цели использовались разные, а вышеизложенные цели - это так, определённая часть. К примеру одна из самоделок, которая считается хорошим МД, с датчиком 12 кГцХ32 см в этом чернозёме 5 копеек СССР на глубине 30 см вообще не увидела. С уважением.
     
    Останнє редагування: 20 тра 2019
    Иван1974, iks-, ysabxe та 2 іншим подобається це.
  8. Geber

    Geber Oberleutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    1.689
    Адреса:
    Харьков
    Один вопрос, самоделка аналог или цифра?
     
  9. etalon-100

    etalon-100 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    121
    Адреса:
    Украина
    Один - аналог, другой - цифра.
     
  10. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    я продал товарища прибор, а мой у меня и продавать не собираюсь. Был Редголд , продал давно, подводный.
     
  11. Vladlen85

    Vladlen85 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    245
    Адреса:
    Украина
    Аналог навєрно- терм. Просто думаю вайтс побачив би.
     
  12. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Центральна Україна
    Почитав я тему, бідний Хіля, бідний Леонідович:D, салавєй-разбойнік чогось нерівно дихає до майстрів.... Що ж, мене також можете вписати до піарщиків Сікера3. Юзаю його 3 місяці, і за цей час по металопластиці знахідок більше, ніж за 3 роки. Вчора срібну лунніцу ЧК викопав з приблизно 25 см глибини. Не маленька, але ж і поле вибите, правда е-трахами та аськами. На цьому ж полі пару неділь тому викопав золотий брусочок 3,5 грам. Штук 6 наків, 3 денарія, штук 8 фібул.... Я не знімав тестів, не робив заміри. Я оцвнюю по результату, а він вражає. Співання на гаряче каміння та ямки пережити легше, ніж порожні виїзди. А зрівняти я мав з чим. Особистих було 5 МД і юзав камрадовських зо 3. Так що Копбой та Гаррет, приймайте в рекламне агентство:beer:
     
    iks-, ysabxe, Wezza та 3 іншим подобається це.
  13. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Таке питання, у себе на огороді не можу ОК відлаштувати бг при високій чуйці( до легкого трешу ± 9 десь на 3-00) то підхриплює то звинить у великому проміжку від 12-00 до 2-00 , але якщо чуйку зменшить( до 6 оріентир 12-00) то відлаштовується десь на 1-00/1-30. З кожним наступним виходом все більше і більше починає подобатись, але фольгу по звуку не відрізню від нужної цілі... Ще трохи шось не доганяю з швидкістю проводки, дуже ШВИДКИЙ МД, 3 цілі за одну секунду... і воно таке якесь пока не понятне на звук.
    І Скажу ще одне що однотон це просто бомба, головне не спіша і голова не болить як зацепив то зацепив головне викопать і найти нужну ціль серед всього брухту...
    Пока цікаво, буду пробувать експерементувать, набирать копочаси.
    Кстаті хто як поборов проблему з бездротовими вухами для цього МД ?
     
    takt09 подобається це.
  14. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    А фольгу і не потрівно відрізняти від нужної цілі.Лопата відрізнить.Хто не копає фольги той не має гарних знахідок.Баланс грунта провірте на вириту ямку,підведіть так щоб при проводці було майже не чутно не більше.Крутіть б.г.проти часової стрілки.Відстроюй тесь в тій чуйці в якій ходете.Буде і глибина і стабільність.З пов.
     
    galen12341 та Al_Tobacco подобається це.
  15. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Центральна Україна
    Чуйку можна скидати до 8-8,5. На ній і гаряче каміння не так дістає і глибини вистачає. Я з початку ходив на максимальній чуйці, але скіфи ще так сяк, а на ЧК багато каміння, яке звучить. От і виходить, що відстроївшись від каміння починає ловити ямки. Тому я знаходив середнє значення, десь на 6+-, і скидав чуйку до того, коли не чути фоновий тон. Все норм працювало. До речі, в полі фольги майже немає, то копаю весь цвітняк. Бувпє, що пеніцилінові пробки затрахують мозок, але знахідки того варті
     
    Scharfschutzer, Motohobiman, galen12341 та ще 1-му подобається це.
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Это много! Поставьте на 12-00 Б.Г. по времени и ничего больше никогда не крутите)))
    Треш на усмотрение)))) Но когда отстраиваетесь, не накручивайте его, не нужно)) Кстате этот прибор что у Вас отстраивается идеально, полностью, у меня сейчас резче отстройка чем у Вас)))
    Пол года походите поймёте!
    Я им на мусорке иногда балуюсь, он видит монеты под гвоздями, а в двух тонах такой смешеный что больше не видит чем видит)))
    Этим нужно кому то занятся, и делать на все типы Маски, у меня кибети не хватит)))
    И обязательно нужно реальных от 60 Ом на ухо))))
     
    uvs888, Al_Tobacco, galen12341 та ще 1-му подобається це.
  17. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    takt09 подобається це.
  18. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    298
    Адреса:
    Центральна Україна
    Бездротові вуха це добре, але ж буде затримка сигналу, чи буде з ним копати зручно.... Треба спробувати, думаю, а потім купувати. Навіщо ж скуповувати ввесь ОЛХ
     
  19. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    По фм затримки не замічав. На фортуні Про2 по фм відкопав півгоду ніяких незручностей крім упливання частоти, іноді треба підправлять но це була проблема фортуни.
    Головне добротний передавач.
     
    takt09 подобається це.
  20. uvs888

    uvs888 Feldwebel

    Повідомлення:
    478
    Адреса:
    Украина
    Al_Tobacco подобається це.
  21. Boss21

    Boss21 Oberschütze

    Повідомлення:
    25
    Адреса:
    Украина
    Тумблер дискрим работает в одно или двотоне?
     
  22. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Шо таке тумблер дискрім ?
     

    Images:

    сикер (4).jpg
    takt09 подобається це.
  23. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    и так и так
    правый тумблер. однотон и мультитон
     
  24. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Ну так тумблер на кількість тонів, але не дискріму.
     
    takt09 подобається це.
  25. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    При переключении тумблера, Маска превращается в Тежон, с вырезкой , а в мультитоне идёт вырезка с забрасыванием в чёрное, не более)))
     
  26. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Ну так, все так і є. До речі цікавить який датчик краще (універсальніший) для мусорки та ходіння по лісу, ветки хащі і т.д бо дд30 завеликий для мене.
     
    takt09 подобається це.