Predator3 обсуждение

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 сер 2018.

  1. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
     
  2. Цікаві лоти

    1. Катушка досталась по наследству. В связи с отсутствием прибора, на работоспособность не проверял. Ра...
      200 грн.
    2. Продам новые поисковые катушки к металлоискателю Vista Gold Gain с частотой 30 кГц. Снайперка Super...
      8555 грн.
    3. (в наявності 3 шт.)
      Продам або виготовлю під замовлення котушку до металошукача Квазар, Фортуна, Кощей, Гаррет, ТХ-850,...
      1200 грн.
    4. Матеріал: пластик/ прокладки: гума Товщина місця посадки: 10 мм Всі розміри вказані на фото В компле...
      120 грн.
    5. Котушка на ремонт. Взагалі працює. Але, при вологості глючить. При згинанню дроту, теж глючить. Вуха...
      500 грн.
  3. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    :beer:
     
    takt09 подобається це.
  4. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Уважаемый ,а вы уверены ,что вы не криворукий,глухой и извините тупой копатель.Зачем обсирать достойный уважения прибор.Лично сравнивал его с мгогими мд.Я не продавец,просто пользователь.Удачи.С ув.
     
  5. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Артіст відставший від цирка,мені робити не має що?Пару десятків в ремонті кожен місяць,різних.Кіно почну знімати.
    neoPartizanUA
    Написав правильно,якщо відише у всіх темах,все як насправді є.Думаю продажі різко впадуть.Коли ці "МАЙСТРИ?" їздять камрадам по вухах,що МД має пікати на все.Я дивуюсь як їм ще редьку ніхто не начисав :D .
     
    uvs888 подобається це.
  6. neoPartizanUA

    neoPartizanUA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    410
    Забыл дописать:
    kopboy78 и Гаррет250 это пиарщики этого чудо- МД. У Никсата, с его ВАЙТСОМ есть пиарщики Алекс Харкевич и Кадет. Всем вам удачи ГОСПОДА.
     
    uvs888 та iks- подобається це.
  7. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Він пише правду,а особисто ВИ,що знайшли таке цим достойним МД?
     
  8. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Ехх які страсті. Аби починав з аналогових мд залишився на ньому а так після цифри... все понятно шо нічого не понятно. Кстаті на ямки от борони у всіх реагує ? І якщо при отстройці ще пищить і вже хрюкає( земля чорнозем/глина ) то шо робить ?
     
    takt09 подобається це.
  9. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    Чому ж все це не написали раніше, що в нього є недостатки.??
    Особливо в темі продаж, коли продавали свого Сікера.?? І що тепер тій людині думати.??
     
    iks- та kopboy78 подобається це.
  10. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ні на рілю,ні на борозди від борони не повинен реагувати.
    На вологому грунті,гарно всіяному міндобривом,пищить мама не сумуй.На 18 кГц,сліпне.ЯК усі Маски.При високій вологості,без міндобрив мовчить як риба об лід.На зпушеному грунті втрачає глибину виявлення,як і всі інші МД.При одинаковій частоті,Деус чує за 200 метрів.ГМП ,30- 40 метрів.Вікінг,АСІ,Ф-75,Маска з різницею в 400 гЦ,в 5-и метрах один від одного,спокійно можна вести пошук.
     
    iks- та vanos16 подобається це.
  11. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Пізно дойшло,що йому продали фуфло.Зрозумів це після того як взяв в руки оригінальну Маску.
     
  12. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Вы дед мароз ещё тот клоун который не отвечает за свои слова))) Я тест обещаный жду второй год, я хочу увидеть как надо тестировать)))
    А не ваше балабольство о своих датчиках в каждой теме))) Я датчики делал, была тема отдельно, так что сюда всовывать не нужно)))
    Посмотрим что вы напиарите в ваших тестах, если это не бла-бла было!
    А вам находки важны??? Или комфортный поиск прибором???
    Езжайте ко мне найдите хотя бы то что у меня выскакивает)))
    Если бы я жил на ваших полях то был бы другой разговор по находках)))
    То что вы сидите на ЧК , которого у меня нет, то тут без вопросов, зато есть червонцы, которых у вас не видел на ваших хвалёных фото)))
    Каждый живёт на своей земле и каждого разные находки, кто ЧК, кто КР а кто СССР роет, и что , если ты золотом хвалишься это считается что ты крутой??? Типа так??
     
    svs32 подобається це.
  13. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    А як продавав мабуть писав,а який гарний прилад,або не розібрався.Можливі і браки,так як качественних запчастин немає,а китай непредсказуємий.
    І який з мене піарщик,просто за кожний прибор,який маю отписуюсь в темах.
     
    Scharfschutzer та iks- подобається це.
  14. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Это про какой прибор????
    Не лезь у воду не зная броду))))
     
  15. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Після користуванням маски 3+ турбо сікір показався супер приладом.4 ПРО не було.
     
  16. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Ну это вообще не в какие рамки не входит)))
    Маска и рядом против Сикера не стоит по стабильности тем более! Чего бред писать???
    Соловей не нужно хаять Леонидовича приборы......
     
  17. neoPartizanUA

    neoPartizanUA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    410
    Я скажу так. Ничего не имею против автора МД Сикер3 Николая Леонидовича. Вообще ничего не имею сказать плохого.. Только всё положительное. Человек ответственный. Даже очень ответственый. В любой ситуациии-ПРОСТО МОЛОДЕЦ. Но я думаю, что этот человек, ТЕОРЕТИК. Практики у него НЕТ. Моё мнение.
     
  18. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Вы ошибаетесь)))
     
    galen12341 подобається це.
  19. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    В мене не реагує - ні по мокрому ні по сухому.
    По сухому хожу с чуйкою девять десять, як коли, теж немає ніякої реакції, навіть на суху траву в середньому завтовшки спічок, збиваю її. ( у нас є бросові городи, то ту траву приходиться "косити" катушкою )

    Ходили рядом з Ася 250 і Тьорка 705 - реакція була, якщо ближче 1,5 - 2 метра.

    То чому - фуфло.???

    Сліпне, як Маска, теряє глибину на спушеному грунті, як і всі інші мд, а фуфло Сікер...))..

    І глибину він теж має - 50коп ходячки на наших грунтах з чуйкою 8,5 - третя година дня, бере на 28,5см в грунті і з запасом 6,5см над землею -сигнал, який не провтикаєш, якщо вище підняти катушку, то тихенький сигнал. Ну по крайній мірі він глибше бере ніж мій попередній прилад. Грунти у нас сірозем, чорнозем, суглинок.
     
    Останнє редагування: 20 тра 2019
    Scharfschutzer, Иван1974, evgeny*** та 2 іншим подобається це.
  20. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    То есть от Сикера страдают, от Масок страдают, а от ваших приборов нет? Я так понимаю???
    Ну если страждущий распишет проблемы с Голд Сикером 3 , и ваше устранение этих проблем, то будет здесь полезно почитать)))
    Если это касается других приборов и датчиков, то прошу в данной теме не флудить)))
     
    Scharfschutzer та galen12341 подобається це.
  21. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    neoPartizanUA Він також теоретик їздун.Нагадайте"Золоте Руно". Котре збиралось з фуфла,камради по полях грунт шукали :D .Запаяти і знати що запав ,Дві дуже великі різниці.А датчики які вони мотали і продавали,там повний аут.
    Нормальна МАСКа,з такої глибини денарій чує.
    Я не продаю МД,в мене часу не хватає,ремонтів балкон завалений МД.Я веду пошук з своїм МД,Датчик залишився один,і пять БУ,до него :D
     
  22. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    Ну я вот снимал видео ,видно как я хожу??? у меня чуйка на 8 ну иногда 8,5 , и что??? В других на 9,5 ходят.
    И кто сказал что глубина разная будет???
    На грунт реакций нету, накручивать его до свинячего визга не стоит))) На булыжники и ветки подпикивает, это высокочастотный прибор, что от него нужно хотеть?
    Что бы нигде не кавкал и не реагировал???
     
    Scharfschutzer, Иван1974 та svs32 подобається це.
  23. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    ага, в постели))) Не нужно бросаться словами за которые придётся отвечать)))
    Тогда зачем здесь писать про работу других м.д??? Что бы потом новенький не мог понять чего так а не по другому????
    У вас по ходу он не на что не реагирует, устарел что ли??? Если вы со своим ,и расказываете о своём, а не о Сикере, на что ссылаться другим?????
     
  24. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.752
    распродайте ,это много для одного))))
     
  25. Николай Леонидович

    Николай Леонидович Obergefreiter

    Повідомлення:
    83
    Адреса:
    Поділля
    neoPartizanUA, интересный Вы человек. Ну, бывает. я пару скринов из нашей диски сюда скину, если Вы не против. Screenshot_2019-05-20-07-17-26-741_com.android.chrome.png Screenshot_2019-05-20-07-18-16-833_com.android.chrome.png Screenshot_2019-05-20-07-18-46-361_com.android.chrome.png А это последствия Вашей разборки. Без заглушки прибор не включится, можно же перед тем как разбирать, позвонить и спросить.
     
    takt09, galen12341 та гена бобков подобається це.
  26. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Уважаемый соловей ,ану просветите нас ,что у вас за прибор.Ато интересно,сикир вам недоприбор,что там у вас такое?