Predator3 обсуждение

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем GARRETT 250, 18 сер 2018.

  1. d(p_q)b

    d(p_q)b Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    236
    Адреса:
    украина
    Золотое правило ,катуху под место подбирать нужно,тогда и котята зрячие)))
     
    Scharfschutzer та bengann подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. По словам прошлого владельца F-400. Играючись проверял сравнивал со своим f-600 . Думаю соответствуе...
      3200 грн.
    2. Продам свій новий лазерний далекомір Leica, я ним не встиг скористатися, наразі вже мені непотрібний...
      30000 грн.
    3. Состояние: б/у, без повреждений. Длина: от 73 см до 130 см. Ширина ремешка: 3,9 см. Материал ремешка...
      30 грн.
    4. Державний прапор Королівства Нідерланди: складається з трьох горизонтальних смуг червоного (верхня),...
      50 грн.
    5. (в наявності 98 шт.)
      патч пвх - крутий перець виробництво - хамеліон Україна варіант кріплення - велкро
      100 грн.
    6. Оригінал. 1905 року. Бронза. Залишки позолоти. Монетоподібний жетон. Рідкісний. На 75 річчя імперато...
      615 грн.
  3. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    То то...))..

    Ходив з снайперкою 20см. в однотоні, попав сигнал чіткий і трохи спірний, але було відчутно, що був і колір. З ямки вийшов спочатку цвях, а потім глибше 2коп.1865року. Цю монету викопав за третім разом, аж поки не заглібив штик нижче кромки ямки, незнаю, може падала нижче чи може була десь у стінці, ну якось так..

    Діскрім був десь три з половиною - щоб ходив в двотоні, то цвях захряпотів би добре і почапав би я далі без знахідки...))..
     
    iks- та kopboy78 подобається це.
  4. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    Якщо в телефоні увімкнений інтернет, то є такі приколи, а якщо вимкнений, то хоть би хни. Ну по крайній мірі за своїм таке замічав.
     
    iks- та kopboy78 подобається це.
  5. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    Центральна Україна
    Чутливий прибор, що дивуватись, що боїться радіоперешкод. Заради добрих знахідок і в режим польоту не шкода телефон перевести
     
    Scharfschutzer, Иван1974, bengann та ще 1-му подобається це.
  6. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Саме більше помєх коли паганий сигнал телефонної мережі.Приходиться вимикати телефон і все гуд,прибор затихає.
     
    Scharfschutzer, iks-, etalon-100 та ще 1-му подобається це.
  7. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Це не однотон витягнув сигнал.Це ви викопали спорний сигнал.І удача вам отдячила монетою.
     
    GARRETT 250 подобається це.
  8. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    Центральна Україна
    А я думаю, що однотон там, як корові сідло.. і в двотоні все чудово
     
    Scharfschutzer, iks- та kopboy78 подобається це.
  9. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Я колись включив, пройшов пару метрів і теж для себе зробив висновок,що це не моє.
     
  10. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Ну наприклад для добивання під ноль,однотоном буде краще працювати.Діскрім ноль,один тон і вперед.
     
    iks- та bengann подобається це.
  11. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    Однотон.. двотон.. Це вже діло "смаку". На "мусорці" мені особисто однотон дуже легко, можливо, тому що починав з однотона, а в двотоні аж голова починає боліти на "мусорці", такий галалей.. По полю вже інша справа.
     
    iks-, Motohobiman, ysabxe та ще 1-му подобається це.
  12. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    Центральна Україна
    Що може бути краще посєлуха+поле+ сікер.....
     
    iks-, bengann та kopboy78 подобається це.
  13. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    Знахідки.!! :cool::)
     
    kopboy78 подобається це.
  14. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Кожному своє.Були в мене раніш прилади однотональні з якими я дуже дружив.Ну в предаторі мені краще підходить двухтональний режим пошуку,біль інформативний.Справляюсь з ним і на сильно замусерених участках.
     
    Scharfschutzer, iks- та bengann подобається це.
  15. Al_Tobacco

    Al_Tobacco Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    297
    Адреса:
    Центральна Україна
    Я про відсутність кліщів, гадюк і задухи лісу. Та й одна справа намотати 10 км розвідки а інша спокійно пару кілометрів з чудовим мд наки та динарики позбирати
     
    Scharfschutzer подобається це.
  16. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Якраз в даний момент,це все гуляє теж по лісу.Забув комарів добавить:D
     
  17. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    Аби час був - і можна ходити де душа забажає...)).. і в любім тоні...))..
     
    Scharfschutzer та kopboy78 подобається це.
  18. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    На слідующу весну полюбому візьму котушечку 20см.Є поселення чк,на яких були довоєнні хутори.Мусору ого-го.А динаріки і фібули попадаються,правда з великим трудом.Котушка 30ка завелика для таких місць.Потрібне чідке розділення.20ка думаю справиться.
     
    Scharfschutzer, iks- та bengann подобається це.
  19. bengann

    bengann Obergefreiter

    Повідомлення:
    95
    Адреса:
    Україна
    100% - З 20-ю набагато більше знахідок на поселенню.
     
    Scharfschutzer та iks- подобається це.
  20. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Шановні теоретики,при не швидкому маху,Маска чує монети між заліза і з ДД-30.Кілька МД було в ремонті від ТС докручував МД,до них прикручував свій датчик.Один поїхав до власника,денарій чув 32 см!Не на кожній оригінальній масці досягається такий результат.По розділеню,заkопуєте монету на 5 см ,кладете зверху гвіздок 50-ку,бажанно копаний,через 5 см від цільі покладіть в рядок ще кілька.Ви маєте почути всі цілі.ДД-30 нормальний датчик для маски,найкащий ДД 25/30 см,SEF!Уже міжсезоня тренуйтесь :D
     
    Scharfschutzer, iks- та WiСKed подобається це.
  21. kopboy78

    kopboy78 Feldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    633
    Адреса:
    Сумщина
    Да згоден,поверхносні цілі розділяє непогано.тестував на 2 коп ссср на глибині приблизно 20-23см і по бокам по гвіздку,майже на поверхності,котушка 30см.Цвітний сигнал прорізається.Ну я впевнений ,що такий сигнал буде пропущений.А з 20кою був би інший результат.
     
  22. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.900
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    kopboy78 Ви помиляєтесь,якщо знаєте що шукаєте не пропусьтите.Якщо будете махати МД як мітлою 20-ка не допоможе.Хочете краще розділення,датчик 10- 13 см.В такому випадку ви не почуєте ціль на глибині 20 см.Поворот датчика на 90",все кладе на свої місця.Там все чути,що під датчиком.Вчора домовились з власником поля.закопати поглибше свіжо засіяне,міндобрива,і дощ напередодні зробили свою справу.Озвучене чорним кольрове і чорне,легко розрізняється.Шукали металопластику,результативно.:D
     
    galen12341 подобається це.
  23. GARRETT 250

    GARRETT 250 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    4.739
    Так как и не дождался видео от Соловья тест на динарий 40 см с бабочкой, языком чесать это не делать, решил просто свой сделать , да и за одно протестировать новый прибор , любопытно было!
    Ни Сикеру не Маске треш не накручивали, всё спокойно, без накруток, каждый прибор выдал что мог при отстройке на яму в глинистой земле, при отстройке на землю, без ямы, баланс уходит на 1,5 часа вперёд и показывает прибор соовсем другие результаты, поглубже, но яма это яма)))
    На другой земле приборы показывают мега результаты, этого нам не нужно было, по этому приехали именно сюда)))
     
    ysabxe, etalon-100, bengann та 2 іншим подобається це.
  24. neoPartizanUA

    neoPartizanUA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    409
    Ребята!!! Пиарщики этого , так сказать МД. Успокойтесь. Оно , это, МД по воздуху отличное. В грунте.... не на тестах-нефиг это продвигать.В реальном копе, на чернозёме, оно просто НЕ РАБОТАЕТ. От слова СОВСЕМ . Я купил три этих Мд. Один новый, два пользованых. Итог- да оно, для тех, кто не держал в руке нормального Мд типа Маска 4 про. У него плывёт датчик, нет нормальной глубины. Не нужно мне писать всякой хрени в ответ. Вам нужно продать. И ВСЁ. Оно к Маске не имеет никакого отношения. Это ШЛАК . Реальный ШЛАК.
     
    Artem Poiskovik та uvs888 подобається це.
  25. Рослабон

    Рослабон Feldwebel

    Повідомлення:
    781
    Адреса:
    Украина, г. Полтава
    Чого шлак ? Не шлак знахідки є, вроде шукає не погано. Аби був у мене перешли то б на ньому і залишився а так привик трохи до другого. Та і за свою ціну доволі не поганий мд.
     
    takt09 подобається це.
  26. neoPartizanUA

    neoPartizanUA Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    409
    Рослабон я к тебе приеду со своим набором МД. Их у меня сейчас 12 штук. Мы почти земляки. Потом отпишешь ЗДЕСЬ по результату.
     
    Рослабон подобається це.