Право на защиту

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем zbroya.info, 1 лип 2015.

  1. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.088
    Адреса:
    Україна
    я таких прикладів тут теж наводив. кому маячня,кому щє шось. ось іщє один """"чел зробив собі світло у погребі так щоб при відкритті других дверей воно вмикалось автоматично. злодій заліз,одкрив перші все гут,одкрив другі а тут світло. у злодія з переляку стало серце. мужику 11 років дали за навмисне вбивство. "" от така от фігня ,малята.
    мочі ментів. рятуй україну.
     
    1. нарізний стволик від МР-654К, з гайкою 4.5мм
      300 грн.
    2. (в наявності 10 шт.)
      Новые запечатанные пачки пулей Диябло-1 прямо из СССР. Для любителей ретро! 850 шт в каждой в лоте...
      100 грн.
    3. Новые. Изготовлены по чертежам, технологии и ТУ оригинала (1.7.1941 г. Mauserwerke A.-G., Oberndorf...
      110 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Пуля представляет собой пустотелый свинцовый конический стаканчик с выпуклым дном в головной части....
      55 грн.
    5. Кулі Шершень Калібр 5,5 мм Вага кулі 1,02 250шт. У коробочці
      130 грн.
  2. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.088
    Адреса:
    Україна
    навіть не навмисне не розглядалося.
     
  3. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Ссылку на инфу дай пожалуйста. Это бред полный из разряда " караул , Усе пропало, Зрада" . Бред полнейший.
    Заврался ты по самые уши.

    Одно из двух - или тебе лапшу на уши навешали - и ты не понимая нам тут вешаешь или же ты сам на ходу придумал и тут бред пишешь
     
  4. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.088
    Адреса:
    Україна
    яка нафіг ссилка. 28 років минуло вже. можеш по базах пройтись=м Ізюм,харківська обл.
    друже. вибач. тоді інтернету не було.
    може й лапшу а може й ні.
    знаєш,коли в тебе відписка на руках була зі словами:".... бабушка. ваші кури вибили з ноги двері і вийшли погуляти. та не повернулись..." це рв смт Борова харківської обл. 2007-10й рік. я колись обіцяв її викласти. але стос судових паперів такий що х що знайдеш. хочя пару років тому перечітував.
    після такого в що завгодно повіриш.
     
  5. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Аха понятно. Было когда то а может и не было. То 28 лет прошло то 2008-2010 год. Но зато ты как истинну последней инстанции преподносишь и срок знаешь 11 лет с криками " мочи ментов" . По факту ты провокатор как и те кто распространяют фейки про распятого мальчика . " Усе пропало " " Зрада" " мочи ментов". В этом весь ты и половина тех кто твои сообщения на форуме лайкают.
     
    Останнє редагування: 23 лип 2021
  6. master-gans

    master-gans Oberleutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    3
    Повідомлення:
    4.424
    Адреса:
    Батагай
    Какой народ,такая и полиция,все выходцы из народа.Тут и к бабушке не ходи,Не надо на них гнать,как то так.
     
  7. Yuber

    Yuber Leutnant

    Рейтинг:
    -1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    6.511
    Адреса:
    г.Днепр
    Таки шуткуємо!;)

    Криміна́льний ко́декс Украї́ни — систематизований законодавчий акт, що врегульовує питання виключного переліку діянь, які є кримінальними правопорушеннями, встановлює підстави кримінальної відповідальності та передбачає види покарань та/або заходів безпеки до осіб, котрі вчинили заборонену дію чи бездіяльність.

    Щоб не клеїти дурня, достатньо переглянути хоча б початкові статті самого Кодекса, зокрема:

    Розділ ІІ ЗАКОН ПРО КРИМІНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
    Стаття 3. Законодавство України про кримінальну відповідальність
    1. Законодавство України про кримінальну відповідальність становить Кримінальний кодекс України, який ґрунтується на Конституції України та загальновизнаних принципах і нормах міжнародного права.
     
  8. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Действие УК закреплено законом про УК. Все верно. Я нигде это не оспаривал. Но УК ничего НЕ разрешает а лишь определяет нарушения других законов и систематизирует их и устанавливает наказание. Может я немного не так выразился . Но УК ничего НЕ разрешает , он лишь устанавливает ответственность за нарушение других законов.
     
    Останнє редагування: 23 лип 2021
  9. Yuber

    Yuber Leutnant

    Рейтинг:
    -1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    6.511
    Адреса:
    г.Днепр
    Ну, да. Разрешает и обязьівает судей устанавливать сроки тюремного заключенмя, например.
     
  10. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    ОБЯЗЫВАЕТ вообще то
     
  11. V8 4.5 twinturbo

    V8 4.5 twinturbo Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    163
    Адреса:
    Днепр
  12. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.088
    Адреса:
    Україна
    вася. от що тобі доброго сказати. ти орієнтуєся на те що пишуть в інтернеті. а раз там нічого не написали про щось то ти вважаєш що того не було. а я оперую фактами того місця де живу. свого району і рай відділу ментовки. я прожив життя і знаю ментів які з села,ще при срср,зробили бордель. так. не всі в борделі були. адресу і імена можу дати.
     
  13. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.925
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Так по закону в любому випадку відкривають справу по 115, а потім в ході розслідування перекваліфіковують.
     
  14. Yuber

    Yuber Leutnant

    Рейтинг:
    -1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    0
    Повідомлення:
    6.511
    Адреса:
    г.Днепр
    Судя по описанию, донбасянин во двор к подозреваемому так и не попал, если его тело нашли под забором, а не за забором. Хоть и с топором. А єто уже не самооборона, а нечто иное. За что таки могут впаять срок немальій.
    К вьібору места самообороньі нужно относиться более внимательно!
     
  15. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.249
    Адреса:
    Украина
    Блин. :smile_6: первый пост который я прочитал от васи за долгое время. Это просто шедевр. Нужно будет показать, это своему преподавателю по Уголовном праву, вот он удивится. Это прсото новая веха, развития юриспруденции.
     
    art.k та Yuber подобається це.
  16. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Та да... Все то ты можешь и все то ты знаешь... Только в показаниях часто путаешься
     
  17. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.088
    Адреса:
    Україна
    вася. ану ж пред'яви. де я плутаюсь? конкретно.
    чі тобі імена тих падлюк дати?
     
  18. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Зачем мне чьи то имена. Я у тебя что то за бордель спрашивал? С какого перепугу ты мне эту бордельную историю рассказываешь , вот тебя оно задело.

    Разговор был про "сказочный " приговор за умышленное убийство 11 лет человеку установившему свет в подвале. А твои истории с борделем как и имена тех кто его держал мне не интересны. От слова вообще.

    А путаешься в датах, то 29 лет назад то 2010 год . Ну и истерики твои постоянные " мочи ментов" по любому надуманному поводу надоели уже. Ты наверное те же методички читаешь что и авторы историй про распятого мальчика читают?
    А то у тебя что ни пост - так " все пропало", " зрада", " мочи ментов"
     
    Останнє редагування: 25 лип 2021
  19. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.088
    Адреса:
    Україна
    вася. сперечатись з тобою не хочу. ти трошки маєш рацію. а скільки то трошки,хто зна.
    з приводу погріба з освітленням. від якого злочінець здох. історію я почув у місті ізюм у 2000році. я тоді собі мот шукав. те що вона мала місце це 100%,тільки за строк я не впевнений. на той момент чел вже сидів. мабуть досижував. там була щє одна схожа історія. тільки людина напругу до ручки дверей підвела. результат: 1 мертвий а 2й без рук. ну а господар сів мабуть років на 9 (чув краєм вуха але туди не ліз. собі дорожче). можеш все перевірити якщо маєш можливість. і мені подробиці розкажеш бо твої колеги не дуже розговорчеві. навіть сироватка брехні в 0,5л не допомагає.
    хочя в обох випадках винними повинні бути ті хто ліз до погребів. захист майна там лиш у випадку з напругою на ручках. але все одно захист і господар правий полюбому.
    висновок??? "мочі ментів ,рятуй україну" бо злочінців захищяєте.
    з приводу історії про курей. це обікрали мою матір поки я їздив на заробітки. тож історія напряму мене стосуєтьця. ти чітав як менти відповіли.
    висновок той самий.
    з приводу борделя. що,корпоративна етика?
    а це було про ментівський безпредєл. і висновок той самий.
    як казав мені один колишній "вор в законі" , я мав можливість поспілкуватися, ""найбільші злочінці це менти"".
    питання. хто найбільше попирає право пересічної людини на самозахист???? відповідь,я думаю, не потріна.
     
  20. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.088
    Адреса:
    Україна
    я в чомусь не прав???
     
  21. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Потому что подвести напряжение к ручке двери это и было сделано с целью УМЫШЛЕННОГО УБИЙСТВА вора. У человека был УМЫСЕЛ убить и с этой целью он подвел напряжение на ручку двери. то есть человек делал приготовления для того чтобы совершить убийствл и прекрасно понимал что убьет . при чем сделал это общественно опасным способом так как за ручку его подвала мог любой человек коснуться не обязательно вор. Так что причина по которой судья вынес данный приговор понятна и приговор правильный. А вот сказки про то что у человека случился инфаркт из- за того что свет включился при открытии дверей так какая тут связь с убийством. Человек для СОБСТВЕННОГО УДОБСТА установил таким образом выключатель чтобы в темноте выключатель искать. Где здесь умысел и подготовка к убийству? Это все сказки и приговор сказочный и история вымышленная тобой или другим таким же провокатором.

    По поводу корпоративной этики так мимо - я не мент - но ты начинаешь прыгать с темы на тему когда тебя к стенке приперли и откуда то у тебя вылезли менты крышевавшие бордель ( хотя про них тебя никто не спрашивал и куры выбившие дверь ногой) . Теперь вот ещё воры в законе вылезли у тебя знакомые. Что ж тебя так колбасит то .
     
    Останнє редагування: 25 лип 2021
  22. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.088
    Адреса:
    Україна
    вася. вибач що за мента тримав. чі може бс?
    коли тебе зажимають,завжди уходь з "лінії вогню". так вчіли.
    з приводу зупинки серця у злодія. і таке буває. але те що людину закрили є факт. спробуй доведи що ти не зі злим умислом те світло поставив. він спробував. не вийшло.
    а бордель та інше,до кучі пішло. хочя все можеш перевірити і сходити за потреби. працє з 1981р.
    кури. злодія знайшли через 5хв. зізнався. йому нагадали таксу за такі діла і коли треба гроші. все. прямо при потерпілій.
    це тобі до того як менти працюють і чому посадили людину за світло в погребі. прокурор,знаєш,як казки вміє розповідати. тож
    ну а про того що електрику підвів. тут і йожику зрозуміло. хочя він використовував це для захисту майна а не для навмисного вбивства. домашні ж мабуть знали про ток на дверях.
    ото ж бачіш яке в нас право на захист. ніяке. а в америці ти пристрелив би злодія і все.
     
  23. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    В Америке бы тоже посадили за то что электрику к ручке в подвале подвёл и посадили бы лет на 30. То всех кто на тебя косо смотри можно убивать разве в Сомали - Нигерии да в стране которая существует в твоём воображении только - тиливилитрямдии ( стране в которой нет ментов и все ходят с глоками на поясе и все друг другу улыбаются , потому что вооруженные сознательные граждане берегут мир и покой окружающих) .
     
  24. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Нет. Не так. Он спланировал и подготовил убийство воришки с целью защиты имущества. Он подключил напряжение к ручке осознанно. Поэтому это было 100% умышленное убийство. Его жизни и здоровью ничего не угрожало. В дом к нему никто не лез. Поэтому именно убийство . Все верно. Он таким образом решил защитить свою консервацию - маладец , защитил.
    У нас у каждого есть подвалы. Я например в многоэтажном доме живу. Знаешь сколько бы было невинных жертв если бы каждый "борец за правду" подключал к каждой ручке в подвале электричество? Можно просто идти в свой подвал мимо соседнего и задеть " случайно" ручку двери соседа. Так что правильно что посадили .
    Но это же хорошо что у этого долбодятла не было доступа гранатам а так бы он растяжку поставил. Мне вон егерь рассказывал как правильные пацаны в лесу на кабанов растяжки с ф1 ставят, а он их снимает. А так почему бы и нет - можно и дверь подвала заминировать :D.
     
  25. Чиполино

    Чиполино Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.088
    Адреса:
    Україна
    вася. коли ти знаєш що я маю зброю і якщо ти мене образиш я її застосую,а я знаю щоти теж маєш зброю і якщо я тебе ображу ти теж її можеш застосувати. отже. ми обидва знаємо те що,якщо ми будемо один одного ображати то в кращому випадку ми один одного пристрілемо. то як ти думаєш,ця обставина буде нас спонукати до того щоб бути взаємно ввічливими????
    з приводу тока і навмисного вбивства я трохи не згоден. навмисним вбивством є сплановане вбивство скоєне що до певної особи проти якої воно готувалося.
    а в даному випадку ми маємо вбивство не навмисне. вчінене з метою захисту майна,життя і здоров'я господаря. хто зна з якою метою ті 2 придурки лізли в погріб. можливо хотіли отруїти припаси з метою позбавити життя господаря і всю його сім'ю. а попутно його друзів,родичів,знайомих яких він буде пригощяти.
    ставити ф1 на кабана це чісте браконьєрство. та й щє там пару статей специ намалюють.