Право на защиту

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем zbroya.info, 1 лип 2015.

  1. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Ви не є власник зброї, інакше б ви розуміли що роібрана, розряджена рушниця в чохлі на плечі небезпеку НЕ несе. А я таки громадянин Україні, але це вас Не стосується, так само як і моє бажання випити 100 грамів після полювання, до тих пір поки це не порушує ваших прав та свобод, і не вам мене навчати як я маю себе поводити на полюванні та після до тих пір поки це не порушує ваших конституційніх прав.
     
    Фон Манштейн подобається це.
    1. штаны ЗСУ пиксель Размер 52 рост 3 Новые
      390 грн.
    2. (в наявності 98 шт.)
      Костюм Горка 5 MTP Доступні до замовлення будь-які розміри та зрости Тканина Ріпстоп 80/20 найвищої...
      2700 грн.
    3. Літні штани, Розмір 64/7 , на високого та повного штани нові, є куртка 66/7, але б/в
      699 грн.
    4. Куртка 50/3 трохи б/в Не вафля Літня, Менше тижня в ній походили.
      378 грн.
    5. Тактичний костюм мультикам, розмір вказаний виробником 52/4, але мені, при вазі 90кг трохи затісний....
      2500 грн.
  2. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Шановний вівцепас Вася! Ми з вами отару разом не пасли! Я з Вами близько не знайомий і не давав Вам дозволу переходити на "ти" в спілкуванні зі мною.
    Тому, або, як і всі культурні і освічені люди, на Ви, або НІЯК!
     
  3. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Так ми колись, в роки навчання в аспірантурі, ГАЙців у Мошкві розводили. Їдемо забуханими, зупиняють, ми приймаємо праворуч, зупиняємося, і коли вони підходять, демонстративно при них чекарь горілки випиваємо, виходимо, вітаємось з ними, зачиняємо машину, говоримо, що вже приїхали і йдемо відпочивати. Думаю, наразі таких розумників багато розвелося і ГАЙці знайшли вже алгоритм поведінки з ними в таких випадках.
     
    Hamer2109 подобається це.
  4. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Отару ми разом не пасли, але для того щоб звернутися на Ти мені Твого дозволу НЕ потрібно, а почуття поваги до Тебе В мене пропало після Твоїх слів

    так само як тобі не потрібно мого дозволу щоб навчати мене як мені жити. В цьому вже неповага. коли ти розповідаеш мені що я НЕ маю права випити після полювання , погрожуючи при цьому що в мене рушницю відберуть.
     
  5. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Я є власником ТРЬОХ стволів, для Вашого відома! Один з них нарізний.
    А от Ви, може, і не є власником зброї, в усякому випадку, якоїсь більш серйозної за двостволку, бо не знаєте, що зброя НЕ обов'язково має бути розібраною! Нарізні карабіни і гладкоствольні помпи НЕ розбираються при перенесенні!
     
  6. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Ну тоді іди гуляй, Вася, паси отару в ігнорі!
     
  7. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    :D:D:D Ню ню. Ти про мене взагалі нічого не знаєш, а хизуєшся своїми 3ма стволами з яких ажжж 1 нарізний, та своєю аспірантурою в мошкві :D. Ні те ні друге не дає Тобі права навчати мене жити.

    правильно, туди мені й дорога :D. Куди нам до вас, мошкалів з аспірантури:D

     
    Останнє редагування: 12 сер 2019
  8. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Він таки громадянин України.
    П. С. І нарізної зброї в нього більше за три одиниці.
     
  9. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Украина
    Верно! На охоту лучше без ружья ходить, а дома лучше не бухать! Ну сейф рядом вдруг руки потянутся устроить сафари на соседей, только это уже не вопрос пьяный или нет а недоработка психиатра, если человек неадыкватен, то попьянке это лезет наружу.
     
    Hamer2109 та Vasiliy_sk подобається це.
  10. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Тоді що, не поважає Неньку?:mad:
    І чого тоді дурниці пише про розібране в чохлі? o_O
     
  11. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    "Попьянке" не только у неадекватных лезет. По пьянке часто и адекватные люди глупости совершают. Бывает, такого навытворяют напившись, что потом сами удивляются, как оно произойти могло!
    Самый свежий резонансный пример. Два мента набухались и дали сынку пострелять в кусты. Результат плачевен - убитый в голову ребенок.:confused: Думаете, по-трезвяне они до такого додумались бы?
     
    Останнє редагування: 12 сер 2019
    Hamer2109 подобається це.
  12. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Розібране/розряджене, як варіант.
    А Україну кожен любить по своєму, і кожен впевнений, що його любов є самою правильною.
     
    Yuber подобається це.
  13. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    а хоть один охотник иди с охоты с ружьем хоть кого то застрелил? да неважно насколько он пьяный будет, он ружье из чехла в жизни не достанет чтобы пострелять не в угодьях. Это не ваши "стрелкуны" с пестиками, каждому по пестику дай, курсы он пройдет а культуры обращения с оружием =0. Именно охотники являются носителями традиций с оружием и в отличии от сопляков которые кричат "пестики нам дайте" потому что это круто. никто из нормальных охотников не станет стрелять в городе. ни один охотник НИКОГДА не станет стрелять в населенном пункте, разве лиса в двор забежит или собаку бешенную пристрелить. Но всегда и в любом случае он будет на 100% уверен что кроме животного никто не пострадает и дробь или пуля не отрикошетит в сторону. Это прерогатива стрелкунов пострелять в населенном пункте.

    Это твоего мозга убогое умозаключение и не более того. Поважає неньку не поважає, не поважаю через те що дурнів таких як ти багато, що вважають за потрібне вказувати що мені робити та як жити, хоча у вас, тобто дурнів, немає на це ніякого права. Ви чомусь вважаєте що розумніші та правильніші за других через те що в московії закінчили аспірантуру чи не пьете взагалі, чи тому що у вас 3 стволи

    Это не глупости а страшилки вложенные в твою голову непонятно кем. И правду вон человек сказал

    Что мне тогда помешает достать ружье из сейфа в состоянии опьяненения и начать по людям стрелять. Тогда даем стволы только тем ко закодирован. И права выдаем так же, а то кто знает, вдруг в состоянии опьянения человек за руль сядет и ребенка собьет.
     
    Останнє редагування: 12 сер 2019
    Фон Манштейн подобається це.
  14. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Права и разрешения на оружие выдавать только тем кто закодирован. На улицу разрешить выход только химически кастрированю А то кто знает, вдруг я там увижу красивую девушку и захочу ее изнасиловать. Поэтому нини. Химическая кастрация только как вариант.

    Не кажется ли человеку закончившему аспирантуру в Москве что это перебор?
     
  15. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Я ж сказав вже, гуляй, Вася! Не чипляйся! Відповідати більше не буду. Доти, поки не навчишся розмовляти по-людськи.
     
  16. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    не надо цитировать меня , я и отвечать не буду. Вроде этого. И рассказывать что мне делать и куда идти так же не надо , жене своей будешь указывать , или ребенку, если они тебя слушаются.

    И если я в игноре то и нефиг читать что я пишу. А то у тебя мания величия если ты думаешь что мне так сильно хочется с тобой общаться, или же нарцисизм появившийся после аспирантуры в московии. Не только ты аспирантуру заканчивал, это я так, для справки.
     
  17. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.249
    Адреса:
    Украина
    Не несите бред. Не один законпроект не обнуляется.
     
    Tayfun_U подобається це.
  18. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    У него жизненный опыт такой и ашпирантуру в Москве заканчивал. Он Фсе знает.
     
  19. Yuber

    Yuber Leutnant

    Повідомлення:
    6.506
    Адреса:
    г.Днепр
    Вы правы! Они не обнуляются! Их просто не принимают и хоронят в аналах Рады, следуя коньюктуре политики.
    И сбавьте обороты, насчет бреда! Если чье-либо мнение не совпадает с Вашим, это вовсе НЕ означает, что оно бредовое! Это может означать, что Вы сами недостаточно глубоко изучили материальную часть.
     
  20. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Ну так сьогодні похоронили законопроект, а завтра про нього згадали і прийняли. Юридично законопроект поки офіційно не відкликаний, то він рахується в роботі. Вот якщо раптом петиція назбирає необхідну кількість голосів, і Гарант прийде в ВРУ з законодавчою ініціативою - а тут уже проект готовий (1135-1), тільки необхідно швидко пропустити через комітети та й прийняти на черговій сесії. І пояснення буде просте: ініціатор петиції - УАВЗ, розробник цього вундерзакону - УАВЗ - все, приймають проект згідно петиції. Що далі? Збирати голоси на другу петицію щоб лібералізувати цей свіжо прийнятий закон і послабити правила володіння зброєю?
     
    Vasiliy_sk та ->Alexander. подобається це.
  21. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.862
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
    Ще можна назбирати підписив на "вотум недовіри" УАВЗ, як організаціі, яка, насправді, не представляє інтереси більшості власників зброї, та, фактично, монополізувала право висловлюватися від імені усього збройового суспільства, не рахуючись з їхньою точною зору. Але, чи, це, щось дасть? Не впевнений.
     
    Yuber, Фон Манштейн та Vasiliy_sk подобається це.
  22. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    Авторами законопроекту 1135—1 числиться 55 авторів, від УАВЗ тільки двоє — Учайкін і Хацкевич.
     
  23. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.862
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
    Але, ж, інші, зара - не демонструють активність по збору підписів... своє (чорне) діло зробили, та хутко затихарилися.
     
  24. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Повідомлення:
    2.924
    Адреса:
    УкраЇна-Центр
    В нас, як завжди — хочеться зробити щось краще, а виходить як завжди. Законопроект, навіть не пройшов першого читання, під час якого можуть вноситися сутьєві зміни. Я б завісно повикреслював з нього значну частину.
     
    Yuber, Фон Манштейн, Vasiliy_sk та ще 1-му подобається це.
  25. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Украина
    Менты? даже сложно догодаться до чего они могут одуматься даже по трезвому:):):)
     
    Tayfun_U та Yuber подобається це.