Прапор і нашивки 1-ї революційної комбриг 1918!

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем Мирон Тарнавський, 1 сер 2019.

  1. laser

    laser Moderator

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    79
    Лоти
      на продажу:
    7
      продані:
    156
    Повідомлення:
    7.824
    Адреса:
    Харьков
  2. Цікаві лоти

    1. Выставлена на обсуждение:https://reibert.info/threads/tarelka-fajansovaja-kuznecov-k-p-m-d.1213909/...
      550 грн.
    2. Домашнее хранение . Прабабкино наследство . Диаметр тарелки = 265 мм . Высота ее = 65 мм . Вес лота...
      610 грн.
    3. Сувенир с инаугурации Эйфелевой башни. 100% оригинал. Все, как на фото. Без сколов и трещин! Красива...
      3100 грн.
    4. По фото . Перші 5 пляшок - російська імперія , 4 маленьких і три з доп фото- німецькі . Дефекти на ф...
      100 грн.
    5. Бульотка, медь,латунь. Высота 41 см. Объем 3 литра. Конец 19-го,начало 20-го века. В рабочем состоян...
      10500 грн.
  3. Мирон Тарнавський

    Мирон Тарнавський Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.643
    Адреса:
    Україна
    Ще раз і останній кажу що речі не мої... мене просто цікавить про них будь яка історична довідка
     
  4. Владимир30

    Владимир30 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    547
    Адреса:
    Україна, Дніпро

    Я вибачаюсь, а яка історична довідка може бути про фуфло?!
     
  5. Мирон Тарнавський

    Мирон Тарнавський Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.643
    Адреса:
    Україна
  6. bayan

    bayan Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    8
    Повідомлення:
    2.946
    Адреса:
    Одесса
    Понимаете ли, такой флаг нарисовать - полдня максимум, с соблюдением рецептуры краски. Я вам как бывший оформитель и театральный художник говорю. Так что удивляться скептицизму и обижаться тут без реальной экспертизы нечего.
     
    Arthur Riedel, Миша-Клад та lesnoided подобається це.
  7. Мирон Тарнавський

    Мирон Тарнавський Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.643
    Адреса:
    Україна
    Я ні на кого не ображаюся... це не гарно... я просто співчуваю
     
  8. Владимир30

    Владимир30 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    547
    Адреса:
    Україна, Дніпро

    Ви не відповіли на моє питання та займаєтеся зараз пересмикуванням.
    До чого тут виставлене зараз Вами фото Филоновича?
    Ви ініціювали обговорення двух так би мовити "прапорів", які нібито зберігалися та були знайдені в одному місці на горищі десь біля Кам`янського, а у якості аргументів насмикали із інтернета зображень, які не мають жодного відношення до обговорюваних предметів, обзиваєте всіх, хто з Вами не погоджується "експертами", надуваєте щоки від власної значущості та натякаєте на якісь втаємничені знання, носієм яких вочевидь є тільки Ви, а інші - "сірі та неосвічені".
    При цьому, навіть людині зовсім далекій від "втаємничених знань" видно, що обидва так званих прапора - звичайне фуфло!
    Один із цих прапорів належав більшовикам (умовно - радянський), а інший - унрівський. Обидва виготовлені в одному стилі та, очевидно, що одною рукою.
    При цьому, якимось чином зберігалися вони разом. Як таке взагалі могло статися, Ви не подумали?! Власник, що, після служби в УНР перейшов до червоних, отримав два прапори та зберігав їх до наших днів на горищі? Це ж який було потрібно було статус мати в одному та іншому підрозділі, щоб відразу обидва прапори у нього опинилися! А скільки ж йому років тоді було б хоча б на кінець 2000-х р.р., не рахували?
    А голодомор та репресії як він пережив?
    Ви навіть уявити собі не можете наскільки це фантастична історія, якщо її правильно аналізувати та не висмоктувати з фуфла раритети!
    Насиченість району колишнього Дніпродзержинська працівниками КДБ у рядянські часи була така, що там муха без їх відома не літала.
    Зайдіть у гугл та уважно почитайте про Брежнева, оборонні заводи Дніпродзержинська, збагачення урану на місцевих підприємствах і т.д.
    Місцеві жителі не дадуть мені збрехати.
    Якщо хтось бодай віддалено, хоча б гіпотетично, мав хоч найменше відношення до визвольного руху 1918-1921 р.р., то такі люди знаходилися на окремому обліку і нічого подібного зберігати не стали би. Це ж не Міннеаполіс, а Дніпродзержинськ!
    У цієї людини і її рідних обшуки проходили би щонедільно. Про прапор довідались би та давно вилучили його, а власника засудили. І крапка!
     
    Останнє редагування: 17 сер 2019
    laser, prust, Витт та 3 іншим подобається це.
  9. Мирон Тарнавський

    Мирон Тарнавський Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    15
    Повідомлення:
    2.643
    Адреса:
    Україна
    Реально. Сильно:D
     
  10. amlekyla

    amlekyla Schütze

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    40
    Адреса:
    Киев
    bayan подобається це.