ппш 1943рік.

Discussion in 'Скільки коштує?' started by roman75, Dec 21, 2016.

  1. roman75

    roman75 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    316
    доброго дня,прошу оцінити ппш 43рік знайдений моїм знакомим на гориші розваляного хліва(на хуторі)метал весь хороший, дороблений бойок,а так все орегінал в патроніку зроблений отвір,всі пружини живі.присутній напів живий приклад.
     

    Images:

    fZh5Ds4cXRQ.jpg
    h3cmANRg2yg.jpg
    FHHj5MHBSYA.jpg
    Gglh6uhOhCo.jpg
    HhwApQ4oOYQ.jpg
    IOr1eNM2big.jpg
    JoFcxsf7QYU.jpg
    k-hIpvdzffE.jpg
    qqiDEgW-06c.jpg
    tOfuspqNI-Q.jpg
    SIANTHUK, Барс-Дима and Bakay like this.
    1. Вашему вниманию ММГ ТТ-33 выпущенного в 1943-м году, деактива “Балаклея”. Деактив "Балаклея&quo...
      41000 грн.
    2. Ммг Рубі,дудка новорбний муляж,майже повний комплект з можливістю зробити схп Перевиставлення через...
      7999 грн.
    3. Накладки на ракетницу ОСП-30 + винтик
      650 грн.
    4. Ось барабана. Состояние по фото. Без клейма.
      790 грн.
    5. ММГ револьвера Наган 1942г ( Укрпошта ), на одном номере. Полностью функционален. Нечастый год. Родн...
      18000 грн.
  2. drons

    drons Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    107
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    181
    Messages:
    2,769
    Location:
    Украина
    Це Ваш товариш деактив через кожух зробив????Та ще й в патроннику....:eek::eek::eek:
     
  3. Shved_21

    Shved_21 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    135
    Лоты
      на продаже:
    12
      проданные:
    247
    Messages:
    576
    Location:
    North UA
    Нужно себе взять на заметку, как правильно делать деактив!:smile_12:
     
  4. roman75

    roman75 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    316
    так це цього варвара робота,добавлю деактів зроблений більше 2-х років.
     
    Bakay and Shved_21 like this.
  5. evgeny***

    evgeny*** Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    127
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    206
    Messages:
    1,818
    Location:
    Украина
    Просто нет слов:eek:
     
    Кіла2013 likes this.
  6. drons

    drons Hauptmann

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    107
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    181
    Messages:
    2,769
    Location:
    Украина
    Эт точно:D
     
    Городовой and Shved_21 like this.
  7. roman75

    roman75 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    316
    панове,перша оцінка пішла в лічку 400грн.але надам перевагу обміну на голий ствол вм, можна без ствольної коробки, стан4+ проханя оцінити ппш.добавлю фото після того як почистив дротянкую.
     

    Images:

    UndYCIoIqmc.jpg
    OlYvpi-u-Ts.jpg
    uwio354P09Y.jpg
    p4UvsOHtzdg.jpg
    Z31riS1uLwo.jpg
    i8Ga2-qXlPI.jpg
    Bandera3, Барс-Дима and Bakay like this.
  8. Snalker

    Snalker Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    2,480
    Location:
    Днепр.
    Деактив испортил аппарат немного
    400 грн это смешно для ППШ такого сохрана тут одна рама и ранний затвор потянут неплохо дешевле чем 4000 не отдал бы .
     
    Last edited: Dec 22, 2016
  9. sss23

    sss23 Obergefreiter

    Messages:
    322
    Location:
    г.Харьков
    а вы хотите на вм поменять?
     
  10. roman75

    roman75 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    316
    добавлю
     

    Images:

    e4lVe9iRg_Y.jpg
    1fdv_P4sK94.jpg
  11. roman75

    roman75 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    316
    проханя писати в темі, як оцінку даного єкземпляру. на даний час нічого не продається.
     
  12. Solovey V

    Solovey V Oberschütze

    Messages:
    132
    Location:
    г. Киев
    мое мнение 700 грн за железо
     
    zloy gnom and evgeny*** like this.
  13. roman75

    roman75 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    316
    уточніть за яке саме.
    уточніть за яке саме?
     
  14. Solovey V

    Solovey V Oberschütze

    Messages:
    132
    Location:
    г. Киев
    за все. выше причина описана почему
     
    zloy gnom likes this.
  15. БЛК

    БЛК General-major

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    30
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    66
    Messages:
    8,132
    Приветствую. Без обид, но тут один ранний затвор стоит минимум 1500 грн. С ув.
     
  16. roman75

    roman75 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    316
    пишик найшов свого власника.тему можна закрити.
     
  17. Friedrich Bruno

    Friedrich Bruno Leutnant

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    31
    Лоты
      на продаже:
    14
      проданные:
    68
    Messages:
    1,489
    Location:
    Ukraine
    Если не секрет - за сколько ушел ? Я надеюсь не за 400 или 700 вышеупомянутых гривен!
     
  18. Искатель 3

    Искатель 3 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    67
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    120
    Messages:
    3,134
    Location:
    Украина.
    Кто б что не писал-а в таком сохране и комплектации- 3000 стоил железно.
     
  19. Барс-Дима

    Барс-Дима Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    21
    Messages:
    2,262
    Location:
    Южный сектор.
    400грн
    700грн
    акститесь,это вы о чём?
    это где так?
    я тоже там хочу жить
     
  20. Snalker

    Snalker Hauptmann

    Рейтинг:
    3
    Отзывов:
    25
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    40
    Messages:
    2,480
    Location:
    Днепр.
    Спекулянтам лиж бы цену сбить с иногда незнающих продавцов кто не разбраеться толком в оружии и его цене .
     
    Glausch and roman75 like this.
  21. Барс-Дима

    Барс-Дима Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    11
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    21
    Messages:
    2,262
    Location:
    Южный сектор.
    понятно что шара объёма не имеет,но не настолько же.
    что касается деактива то наши заводы гробят намного серьёзней такие вещи.
     
    IgorSatok, Snalker and БЛК like this.
  22. Искатель 3

    Искатель 3 Leutnant

    Рейтинг:
    4
    Отзывов:
    67
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    120
    Messages:
    3,134
    Location:
    Украина.
    Я думаю ТС прислушался к одекватным оценкам девайса. А не "да кому он нужен" и т.д.
     
  23. roman75

    roman75 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Отзывов:
    3
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    3
    Messages:
    316
    народ в цій темі цікавила оцінка та обмін,обмін відбувся, і в грошовому єкліваленті цікавило найменше,і таке буває. другий девайс був проданий по частинах за 700грн.цей що на фото.
     

    Images:

    ySBvtPsknQ0.jpg
  24. SIANTHUK

    SIANTHUK Feldwebel

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    7
    Messages:
    490
    ХОРОШИЙ МАКЕТ 2000ГРН.ЗАПЛАТИВ БИ....
     
    Otryta likes this.