Потрібна допомога власників зброї!

Тема у розділі 'Українська асоціація власників зброї', створена користувачем zbroya.info, 1 сер 2019.

  1. Dimonnaum

    Dimonnaum Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Poltava
    Шановний Володимире Олександровичу

    У 2015 році у Першій в історії України електронній петиції до Президента громадяни України переконливо висловилися за необхідність наведення порядку в обороті зброї. Проте, президент Порошенко фактично проігнорував цей акт народовладдя.

    Тому закликаємо Вас:

    1. Забезпечити гарантоване Конституцією України невід’ємне право громадян на захист власного життя, здоров'я, майна та життя і здоров'я інших людей, зокрема із застосуванням зброї самозахисту.

    2. Ініціювати серед першочергових розгляд у парламенті законопроекту про регулювання обороту зброї серед цивільного населення.

    Сьогодні, всупереч вимогам Конституції, порядок обігу цивільної зброї в Україні встановлений не законом, а підзаконними актами.

    Відсутність належного правового регулювання і єдиних для всіх правил володіння та використання цивільної зброї позбавляє саме законослухняних громадян дієвого засобу захисту свого життя та здоров'я від злочинних посягань. В той час як, за фактичної відсутності реального контролю, злочинці мають необмежений доступ до будь-якої зброї.

    Володіння цивільною зброєю, зокрема короткоствольною для самозахисту, має бути врешті-решт врегульовано відповідним сучасним Законом України «Про зброю», який встановить однакові для всіх чіткі, але водночас жорсткі правила і стане підґрунтям для правового регулювання сфери громадської і національної безпеки, усуне прогалини законодавства і відновить конституційний правопорядок в сфері обігу існуючої зброї.

    Обіг зброї в Україні має бути впорядковано, а порядок – це Закон!

    Зазначена законодавча ініціатива прогнозовано призведе до зменшення рівня злочинності, суттєвого підвищення рівня громадської безпеки та обороноздатності країни, допоможе ефективно вирішувати проблему обороту необлікованої зброї.

    Зі свого боку готові надати будь-яку фахову допомогу.

    З повагою,
    «Українська асоціація власників зброї»
     
    Tymoteusz подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. 300 грн.
    2. Нарезной дорн 7.62*25 на 4 нареза , сталь 9хс , закален до 60 едениц , отполирован
      890 грн.
    3. (в наявності 15 шт.)
      Ballistol Gunex (спеціальне, ж/б) 500 мл. - масло для зброї, що забезпечує антикорозійний захист. І...
      673 грн.
    4. Цилиндрическая развертка Ф5,5мм. новая в работе не была. (в лоте - 1шт.) [ATTACH] Изготовлена в 82...
      75 грн.
    5. Развертка патронника 9*19 сталь р6м5
      1450 грн.
  3. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    до того що в пункті 2 петиції сказано про законопроект, а саме про 1135-1, який власниками зброї в більшості не підтримується. Такий собі "драконівський " законопроект де дозвіл на зброю отримати складніше чим зараз + не для всіх. Та за любе порушення навіть любих термінів перереєстрації - конфіскація зброї та її утилізація без рішення суду.
     
  4. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Аха, про що саме сказано в пункті 2 ви знаєте? ро який саме законопроект йдеться. Справа в тому що УФВЗ подала лише один законопроект , це 1135-1. Можете почитати. Тільки читайте вдумчиво, стараючись зрозуміти терміни та обов'язки власника зброї, та в яких випадках зброя конфісковується. Так як конфіскація та утилізація зброї це саме та ізюминка законопроекту
     
    radiowaveserfer подобається це.
  5. Dimonnaum

    Dimonnaum Oberschütze

    Повідомлення:
    18
    Адреса:
    Poltava
    Де в петиції фігурує законопроект 1135-1? Підкажіть.
     
    Tymoteusz подобається це.
  6. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    тому що це єдиний законопроект який подала УАВЗ. якщо це не1135-1 - то про який саме законопроект по вашому йдеться? написано ж - ТЕРМІНОВО РОЗГЛЯНУТИ. якщо це не 1135-1 - то який саме? Ось де попередня петиція про цей законопроект, вона НЕ підтримана. тепер вирішили піти другим шляхом та НЕ писати номер законопроекту - бо не проголосують :D

    https://petition.president.gov.ua/petition/1311

    назви я думаю порівняти зможете ))
     
    advokat_Konstantin подобається це.
  7. Tymoteusz

    Tymoteusz Schütze

    Повідомлення:
    21
    Адреса:
    Україна, м. Біла Церква
    маячня пане
    ви не спромоглися за тиждень просто даже почати розмову про свій закон

    тільки лалала і скиглення що вас щось такого поважного пана не влаштовує. не те вам роблять а самі взагалі нічого не зробили

    якісь діти.
    діла з вами не буде це точно тільки час згаїти марно
     
  8. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    ви ж уавзівський бот, яке ви зі мною спільне діло хочете мати :D. У вас 8 повідомлень на форумі та всі про петицію :p. Айй ні , дайте вгадаю, ви ненароком проходили та помітили нашу цікаву розмову та вирішили зарееструватися та поспілкуватися. 1 в 1 як всі інши ваші аккаунти-боти тут розповідають. :smile_19:.

    Ой вибачте , збрехав , 7 повідомлень з цим включно. :D
    Чи ви й справді думаєте що весь такий секретний :D

    до речі , можливо мене 622 цілком влаштовує, не приходила вам в голову така думка? :cool:
     
    Останнє редагування: 13 сер 2019
    Dmitriy1976, advokat_Konstantin, radiowaveserfer та ще 1-му подобається це.
  9. radiowaveserfer

    radiowaveserfer Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    941
    Адреса:
    0.01-5940Мгц
    Авжеже саме так - скiльки пан Василь не намагався почати диалог - УАВЗ посилав цого в дупу та вперто мовчав про який саме закон йде речення. Пан Василь був послiдовним та вправно оперував аргументами, але УАВЗ протиставили його аргументам ботiв. Таких як ви. Всi з одним й тим же загранним мотивом "Пiдпiшiть та стулiть пельку". А зараз, як я бачю, ви ще й до другого пункту ботоводства стали долучатися: Поставити пiд сумнiв право опонента висловлювати свою думку та наводити аргументованi докази.
    Фу бути такими мерзотними.
     
    Dmitriy1976, POMAH-Lviv та ->Alexander. подобається це.
  10. advokat_Konstantin

    advokat_Konstantin Gefreiter

    Повідомлення:
    39
    Адреса:
    Одесса
    Та то совпадение, и новости про то что милиция штат программистов расширила - тоже совпадение!!!! Меня 622 тоже /в контексте текста Закона/ устраивает больше в плане возможностей защиты.

    А в остальном...это как сказать нарику: давай примим новый закон про наркоманию и расширим возможности наркомана; давайте! но ведь написано что теперь вообще нельзя будет носить с собой наркоту, а если скинул до обыска и сказал что не моё - не имеет значения!
    Ну так и сейчас нельзя носить! Так что давай голосуй! Зато там чётко прописано будет про удельный вес! Еще там точно напишут какое именно состояние наркоманское а какое поднаркоманское! Укажут где совершенно нельзя будет употреблять наркоту и с какого возраста совершенно нельзя колоться и нюхать! Это же просто супер закон! Голосуй сука!
     
    ->Alexander. та radiowaveserfer подобається це.
  11. Tymoteusz

    Tymoteusz Schütze

    Повідомлення:
    21
    Адреса:
    Україна, м. Біла Церква
    що значить не приходила? ви откритим текстом про це багато разів написали. то я й впевнений вже що ви підтримуєте міліцію з їх незаконним наказом.
    тут нема чого більше і думати бо ви і є виходить міліцейський козачок що і сам нічого не зробив для закону і ще і іншіх відмовляєте від цього. ба вам з того наказу якийсь зиск є мабуть.

    немає сенсу про щось ще вас переконувати.

    кількість ваших повідомлень на цьому сайті нічого не варта відносно закону.
    це так пишатися аби чимось пишатися.

    так ставлю під сумнів.
    бо сама лише думка не багато коштує

    пан Vasiliy_sk хотів писати свій закон
    якщо б він це бодай почав то було б про що говорити. а так тільки істерика на купу сторінок на форумі що нас обманюють.

    якщо спільнота зробить свій закон який всім підходить то що заважатиме його подати до депутатів на розгляд? але ж не зробила.
    за тиждень що минув відколи пан Vasiliy_sk запропонував його писати можна було б вже й його текст мати

    але що маєте? ніц нічого
    оце не добре бути таким та це точно

    і я нікого не агітував щось підписувати.
    то власна справа кожного.

    а люди підписують самі бо розуміють що то важливо

    за вчора майже тисяча підписалася. молодці.
    ви ж не думаєте що там 20 тисяч нерозумних і тільки ви тут правду знаєте? тільки кількість дописів своїх колекціонуєте.


    хлопці, не гайте часу. пишіть своє. ви розумні люди і можете це зробити. а я не можу. ще є час. не гайте його. тоді матимемо своє для себе а не міліцейські накази сумнівної вартості.

    вибачте якщо когось образив чимось.
     
  12. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.862
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
    По ходу развития данной темы, я (думаю, не только я один) обратил внимание, что УАВЗ - плевать на мнение рядовых владельцев легально приобретенного оружия, ей не интересно обсуждать с ними свои инициативы, и она, просто, пытается продавить, откровенно, сомнительные, решения. Какой, тогда, смысл её поддерживать, если она не выражает мнение большинства владельцев оружия? Чтобы не было вопросов по большинству - просто, сравните количество подписантов петиции и число владельцев легальных стволов. Тем более, что многие подписали, просто, не вникая в текст.
     
    жека5 подобається це.
  13. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    А стосовно положень законопроекту на які вказував Vasiliy_sk і які погіршують права власників зброї - маєте якісь аргументи?
     
    ->Alexander. подобається це.
  14. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.862
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
    УАВЗ, тоже - за всё время своего существования, не смогла породить ничего, кроме одного(!), откровенно, ущербного законопроекта. И, даже, не удосужилась его откорректировать, чтобы подать вновь. Иначе, чем злым умыслом, это считать нельзя. Ну, как вариант - дремучая некомпетентность, но, у вас, же - коллектив специалистов этим занимался, как утверждается... Значит, всё-таки, первое. :p:mad:
    Люди подписывают, потому что не разобрались. Потому что - НЕ понимают. И не хотят вникать: инерция мышления.
    В церковь, кстати - тоже много людей ходит (и ходило, на протяжении 2000+ лет), и считали это важным - вместо того, чтобы прочесть всё внимательно, задуматься, и сделать правильные выводы. (Про религию - лично моё мнение, никому не навязываю).
    Ваших - тем паче. Тем более, что у вас, и прочих участников пропагандистской команды ботов УАВЗ - напрочь отсутствует, хоть, какая-то, аргументация по интересующим нас, спорным вопросам по тексту петиции и законопроекта. По их тексту - вы так и не смогли дать ни одного внятного, и заслуживающего доверия, комментария. Ничего, абсолютно: полный ноль. Вывод: разводняк на голом месте. Хотя, на первых страницах, лично я - ещё сомневался в этом. Вы, своими действиями - утвердили меня в данном выводе.
     
    Dmitriy1976 подобається це.
  15. Tymoteusz

    Tymoteusz Schütze

    Повідомлення:
    21
    Адреса:
    Україна, м. Біла Церква
    так маю
    мені багато чого не подобається у тому законі.
    на мою думку Vasiliy_sk багато в чому правий. але і результату його істерика не має
    тому я зрадів чесно кажучі коли він людей заохочував до правильних дій. писати своє. але то виявилося пшиком. пару у гудок якто кажуть

    то чому спільнота не згуртувалася зі своїми пропозиціями? чого ви на те уавезе пальцями тичете?
    або ви дасте альтернативу або і далі будете жалітися що вас непочули. чи ви розраховуєте на якийсь інший результат?

    друже в мене нема ніякого колективу спеціалістів. а от тут на сайті я бачу багато людей що розуміються на зброї та знають чого вони хочуть.
    та всеж маєте

     
  16. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Може для початку УАВЗ визнало б що некоректно сформувало текст петиції.? То ж по відношенню до наказу 622 законопроект погіршує право на зброю.
     
    arez0609 та ->Alexander. подобається це.
  17. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Це у вас зиск якийсь з вашого закону, а мене 622 влаштовує. Він незаконний лише для вас, для інших людей він законний. Менше стрічку на сайті зброя інфо вірте ( чи може ви її складаєте?), до добра це не доведе, так само я не довело тих людей що вам повірили та відмовились перереєстровувати зброю. Нагадати що сталося? В них зброю вилучили після того як вони вашим рекомендаціям повірили. Ви їм компенсували? :mad: 3.14...си. Тепер вам знову хочеться щоб ми вас послухали - та ні - ідіть ви самі знаєте куди... .

    І для вас повторюсь ще раз - 622 мене влаштовує. Якщо вибирати між 622 та вашим гімно-творінням, то краще 622. От що мені в 622 хотілося б поміняти це 5 років замість 3х.


    Не розібрався тоді був, підтримував ваш гімно-закон, потім після ретельного вивчення зрозумів що шило на мило не проміняю. Має результат. Ви втратите прихильників, членські внески вам дехто перестане платити , взагалі люди мають знати своїх героїв в лице та хто є хто. Багато хто думав що УАВЗ це конфетка на паличці ( і я грішним ділом думав спочатку) , а воно ж ні... дехто зрозуміє що вступив таки та піде митися .

    А можливо щось всередині УАВЗ зміниться, та ви щось краще створите, коли зрозумієте наше справжнє ставлення до вас. Ми ж не проти вас особисто, а проти результатів вашої роботи. Працюйте краще і ми вас підтримаємо. Поки що ви працюєте НЕ в інтересах пересічного власника зброї. Мені батько казав - "шукай кому вигідно" от і подивимось кому ваша праця вигідна та ваш закон. Я для себе висновок зробив, і це не власник зброї.

    П.С. Таке почуття що УАВЗ ціленаправлено бажає ускладнити життя власників зброї, хоча мало б бути навпаки. Мені особисто це кажеться як мінімум дивним. І напевне я вас буду називати зброя инфо))) Ви ж та сама людина :D
     
    Останнє редагування: 13 сер 2019
    Dmitriy1976 подобається це.
  18. tester49

    tester49 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    10
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    23
    Повідомлення:
    510
    да отличный законопроект чего стоит например
    -
    Громадяни України, які мають дозвіл на зброю відповідної категорії, мають право для власних потреб купувати цивільну зброю за кордоном.
    -
    Підтвердження права на володіння зброєю здійснюється особою, яка має дозвіл на зброю відповідної категорії, протягом п’яти років з дати отримання дозволу



    кому что не нравиться? другое дело что слуга может совсем другой принять

    кто объяснит - чем оно хуже 622 приказа?
     
  19. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    Так ви і по наказу 622 маєте право купити зброю за кордоном.
     
    Dmitriy1976 подобається це.
  20. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.862
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
    Потому, что большинство не осознают, что их "разводят". Повторюсь: до появления этой темы, я - тоже считал, что УАВЗ - (не сильно удачно, и не очень настойчиво) пытается делать что-то, в интересах рядовых владельцев. А проклятые аваковцы, и иже с ними, - изо всех сил этому противодействуют. Теперь, моё мнение изменилось: обнаружена чёткая взаимосвязь запретительной системы и псевдоборцов за интересы владельцев оружия.
    Примерно, как с ФСБшным провокатором Навальным в РФ, который, якобы, также - выступает за простых граждан, против антинародной СИСТЕМЫ.
    Возможно, теперь - многие прозреют. Но, боюсь - может быть поздно.
    А, если принятие 1135-1 провалится, тогда - ещё есть шанс на создание альтернативного движения, за свои права. Без диктата сверху, на основе здравого смысла и пожеланий рядовых пользователей.
    У УАВЗ - есть, не у вас лично. Они, и состряпали это недоразумение. В этой системе - ваше дело маленькое: писать здесь, по сути, бессодержательные посты в защиту нанимателя. По крайней мере, именно так это выглядит со стороны.
    Ну, подсластить пилюлю, то - надо? Как без этого...
    Я - не сторонник 622. Считаю, что должен быть настоящий Закон. Но - в интересах людей, где их пожелания - не зарубят в комитетах, а будет достигнут разумный компромисс.
    Идеалом считаю - отталкиваться от Второй поправки Билля о правах, неотъемлемой части Конституции США. И, чтобы наша Конституция, после придания ей адекватного вида - также не могла изменяться по желанию всяких прохиндеев, прорвавшихся во власть.
     
    advokat_Konstantin та Dmitriy1976 подобається це.
  21. Tymoteusz

    Tymoteusz Schütze

    Повідомлення:
    21
    Адреса:
    Україна, м. Біла Церква
    а як я можу на це повліяти чому ви мене питаєте?
    я вам ще раз пишу чого ви на те уавезе пальцями тичете? чому спільнота не згуртувалася сама зі своїми пропозиціями?
    бо волі немає

    мені текст самої петиції нормальний якщо що. я не вбачаю в ньому проблем.


    якій текст ви могли би запропонувати? як воно має бути написано повашому?
     
  22. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Я писал
    Вот

    не кажется ли вам спорным плюсом то, что можно приобретать оружие за границей если владельца поставили в такие рамки где он рано или поздно нарушит какую то мелочь, типа сроков перерегистрации в любом случае и все оружие будет изьято и утилизировано. Смысл вообще покупать дорогие стволы если их после малейшей вашей ошибки изымут в чью то пользу и вам дадут бумажку что утилизирован ствол. вы и правда думаете что кто то будет утилизировать блайзер или Антонио золи :D, бумажку вам дадут об утилизации а оружие пойдет в коллекцию генералу или на черный рынок который этот закон должен ":mad:побороть "
     
    Останнє редагування: 13 сер 2019
    Dmitriy1976 та ->Alexander. подобається це.
  23. Tymoteusz

    Tymoteusz Schütze

    Повідомлення:
    21
    Адреса:
    Україна, м. Біла Церква
    це саме тих пользоватєлєй що докупи тиждень самі зібратися не можуть? а до того тижня багато років ще було і не зібралися.

    ви не праві. я жодної копійки в житті не отримав від уавезешників. не знаю як це довести і не буду. мені чесно байдуже щодо того що ви думаєте про це.
    і кого конкретно я захищаю коли прошу вас не зволікати із власною ініціативою по створенню нормального закону? що саме я захищаю коли кажу нее кивайте на уавезешників пишіть самі?

    вкотре. ну і хто його вам за вас зробить? так і чекатимите роками.
    а хто з нас в депутатських комітетах працюватиме? може ви? чи пан Vasiliy_sk якому нічого непртрібно йго влаштовує його міліцейська інструкція от він тут і воду мутить
     
  24. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    вам уже отвечали много раз на єтот идиотский вопрос. Или вы уже псе забили после того как под новым логином вошли ? :D. Вот


    и вот

    напишите нам адресс как с вами связаться - я вам лично скринов понаделаю с форума, распечатаю КРУПНЫМ ТЕКСТОМ, и лично ВАМ , ЗАКАЗНЫМ письмом с уведомлением о получении отправлю, может хоть так к вам попадет. Ваши отмазки уже доходят до АБСУРДА. А то организация то у вас большая, со своим бюджетом, и даже немаленьким наверное, а вот на интернет денег бл...ть нету чтобы зайти на сайт и почитать.
     
    Останнє редагування: 13 сер 2019
    Dmitriy1976 та ->Alexander. подобається це.
  25. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    Если вы настолько далеки от темы и от рядовых владельцев оружия что вам непонятно что надо делать - то просьба НЕ ЛЕЗЬТЕ. Не надо портить своими глупими поступками то что было построено до вас и в принцыпе работает и процентов 60 владельцев оружия устраивает. Нет будем жить с 622 Э( он в принцыпе не такой и плохой) А вы просто ничего НЕ ДЕЛАЙТЕ если НЕ ПОНИМАЕТЕ что делать надо и в какую сторону двигаться. Хватит с нас долбодятлов-политиков с их долбанными поправками , уже и лису бешенную в своем дворе застрелить нельзя чтобы оружие не отобрали или собаку которая на всех прохожих бросается. А щас еще вы что то эдакое, с вашей стороны логичное а с нашей абсурдное до беспредела,пропихиваете любими путями. НЕ надо пропихивать ваш 1135-1 - он непропихуем, абсолютно. Похороните его. Забудьте.
     
    Останнє редагування: 13 сер 2019
  26. ->Alexander.

    ->Alexander. Oberleutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.862
    Адреса:
    Україна, ранiше - Дніпро.
    Мы не расчитывали, что УАВЗ решит, и дальше, протягивать своего уродца, а надеялись на то, что они прислушаются к мнению рядовых пользователей, и доработают его в интересах общества. Как видим - ошибались, пропустив активизацию деятельности, направленной на претворение в жизнь давно, и небезосновательно, критикуемого 1135-1.
    Ждали годами, и могли, бы ещё подождать - к чему это, вдруг, такая спешка затеяна?
    Кстати, как по мне - лучше было, уже, бороться за признание недействительной соответствующей статьи УК: на основании отсутствия Закона, на который она ссылается (а не протягивать новый-старый законопроект). Время было, и до Верховного суда дошло, но, на международную орбиту - решили не выходить, почему-то...
    А, ведь, это, в отличие от принятия Закона - решило, бы, массу проблем, возникающих у рядовых граждан, пойманных с несколькими патронами, насквозь ржавым копаным стволом, или, даже - подброшенной ментами гранатой.
    -----
    Кстати, написал запрос в техподдержку сайта электронных петиций по отзыву подписи. Пока, ответа нет. Подозреваю, не удастся отозвать. :(
    Ну, признаю - надо было внимательно читать, и думать, с самого начала, а не тыцать во что попало. Протупил.
    Но, есть надежда, что и этой петицией - подотрутся, как это делают со всеми остальными.
    А, если будет сделано исключение - это будет определённым, "тонким намёком на толстые обстоятельства".
     
    Dmitriy1976 та radiowaveserfer подобається це.