Посоветуйте что выбрать в калибре 9-21

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем wolodya40, 19 чер 2019.

  1. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    Ви судите дуже суб’єктивно.
    По ціні патрона 9х21 в 1,5 рази дешевший за найдешевший 223, в 2 рази за 7,62х39, в 3,5 рази за найдешевший 308рем.)))
    Чого саме у нас немає?..
    https://ibis.net.ua/ua/products/det...a-htr-massa-95-g147-gran-nach-skorost-325-ms/
    Ось робота такої кулі:

    Ви десь бачили/знаєте про схоже у 223 чи 7,62х39?...))
    На свій карабін в 9х21 я купив глушника за 400 гривень. Нового! Розбірного! Але з Аліекспрес (він там позиціонувався як для арки, але діаметр прохідного каналу для китайської арки - 10мм). З дозвуковим патроном (магазинним!) - девайс шепче. Нагадайте мені, скільки в магазині коштує дозвуковий патрон в 223 і 7,62х39?
    Знаєте, я не хочу далі щось вам доказувати - кожному своє.
    Гарного дня!)
     
    Yuber, HBG та Condor Tactical подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 8 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      1575 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Глушник з полум'ягасником до AR-15 та АК-74 універсальний, складається з двох частин - титанового по...
      4300 грн.
    3. (в наявності 4 шт.)
      Поршень выполнен из титана , имеет высокую прочность, в 2 раза меньший вес (в сравнении с заводским...
      750 грн.
    4. Цівка, думаю що для страйкбольного автомата.Якість хороша полімерний пластик. Верхньої частини немає...
      1400 грн.
    5. 2в1 полум'єгасник+глушник AFTactical S44AF20 1/2"x28 Добротний саундмодератор не за всі гроші всесв...
      4000 грн.
  3. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    12
    Повідомлення:
    694
    Необходимо уточнить, самооборона на малых дистанциях и в помещениях.
     
    Yuber, HBG, KS1291 та ще 1-му подобається це.
  4. Condor Tactical

    Condor Tactical Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Kiev
    пришлите пожалуйста ссылку что за глушитель.
     
  5. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    02EDA974-DA59-49D7-B317-480C262BE37B.png
     
    vld_i подобається це.
  6. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    Йде в комплекті з трубочкою!..))
     
    vld_i подобається це.
  7. Condor Tactical

    Condor Tactical Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Kiev
    а трубочка для чего?
    :)
     
  8. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    Та хз.))
    Мабуть для подачі пального), або щоб продути щось...))
     
  9. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    Пробував і дозвук, і надзвукові патрони з цим глушником - різниця дуже відчутна.
     
    Condor Tactical подобається це.
  10. Condor Tactical

    Condor Tactical Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Kiev
    ну как бы да. :)
     
  11. KVD-1976

    KVD-1976 Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    4
    Лоти
      на продажу:
    1
      продані:
    12
    Повідомлення:
    694
    Китайский топливный фильтр
     
  12. SquareMan

    SquareMan Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    826
    Адреса:
    Киев
  13. Hubchmann

    Hubchmann Oberst

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    3.980
    Адреса:
    Одеса
    Самооборона должна быть эффективной. Как и экономия. 9мм ни про то ни про другое.


    Если вы смотрите только на цены в магазинах - тогда да, разница такая. Если покупать опт - ваша математика дырявая.
    Та пуля что вы показали - обычная hp. По баллистике не шибко лучше sp. Коих завались и 223 и 7.62 (для семерки цена их 13.5 грн без скидки) и в любых других калибрах.
    Поздравляю вас с покупкой топливного фильтра. Я такой успешно продал. Про шепчет - сравните с .22 сапрессор (не говоря уже про cci quiet)и вопросы отпадут сами собой.
    Сколько стоит дозвук? - для 7.62 крайний раз обсуждалась цена 15-17 грн. Но поскольку я соскочил с покупки(ибо никогда не будет таким тихим как 22) - точно не помню. Если будет надо, по делу, а не для ля-ля я вам уточню.
    Доказывать никому ничего не надо - изложили свои сухие тезисы, ваш собеседник сделал то же самое. При необходимости - повторили. И тогда следующий человек который это прочитает - сможет получить для себя кусочек недостающего пазла в каком-то вопросе.
     
  14. HBG

    HBG Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    750
    Адреса:
    Украина
    Вы серьёзно 7,62 и 223 для СО ? Ну если Вы хотите задвухсотить соседей то да АК и АР15 для СО. По поводу владельцев 9х21 я Вас удивлю и не намного меньше чем АР-15 и АК. Сходите на соревнования по ППС и Вы удивитесь сколько владельцев АР9. Для самообороны это идеальный калибр даже со стволом 16 даже лучше чем пистолет. И мой Вам совет попробуйте выстрелить 7,62 или 223 в помещении если не зацепит рикошетом то точно контузит от хлопка выстрела...вот и все СО с АК и АР15.
     
    Останнє редагування: 4 лип 2020
    Serega KH, bradolfpitler, BCE та 3 іншим подобається це.
  15. HBG

    HBG Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    750
    Адреса:
    Украина
    Ну на 100 метров в поле это уже как бы не самооборона. А даже во дворе с АК и АР стрелять еще стремней если соседский дом не на полкилометра от Вас.
     
    BCE, Yuber та Condor Tactical подобається це.
  16. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    У мене різьба 1/2х28. Кріс вектор.
    Спробуйте поспілкуватися з продавцями на Алі, вони ж одночасно є й виробниками. Думаю їм абсолютно однаково яку різьбу різати.
     
  17. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    Це не ХолоуПойнт, це - глейзер! Пояснюю різницю для вас особисто- дивіться відео з 1 хв 50 сек!
    І розкажіть мені про до звук на 7,62х39, яка ціна і в якому магазині....)))
    Шановний, я відкрию вам страшну таємницю - іграшки в 9х21 купуються як правило тими, у кого вже є й щось інше. У мене особисто були/є й у 7,62х39, й у 223, й у 308 рем.
    Тому не потрібно чесати про ціни на патрони, про ціни на оптових базах, про круті яйця.))
     
    Останнє редагування: 4 лип 2020
    bradolfpitler, Moidodyr, HBG та ще 1-му подобається це.
  18. HBG

    HBG Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    750
    Адреса:
    Украина
    Та же история имею и 7,62 х 39 и 308 и 12 и так дошел до 9х21. Если кто пишет что 9мм не подходит для СО то явно он его в руках не держал. Как раз это и есть СО. 308 это высокоточка а 12 и АК вообще непонятно на фиг нужен если вы не охотник. А помпа или переломка в качестве СО это вообще нонсенс который впаривают ментовские тролли. Типа зачем вам нарезной для СО помпа лучшее самооборонное оружие... Ага пусть сами с ним самообороняються если успеют достать с сейфа зарядить и передернут.
     
    Останнє редагування: 4 лип 2020
    BCE, Yuber, vld_i та 3 іншим подобається це.
  19. Стрелок1

    Стрелок1 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    5
    Повідомлення:
    1.199
    Адреса:
    Одесса-Мама

    Тоже имея АК, помпу и одностволку с двухстволкой пришёл к 9х21.
    Да, 9х21 не будет тише 22LR. Но гораздо тише 7.62х39 и .223.
    Из всего что есть на рынке мне больше всего подходит только Кел-Тек!
    1. Магазин в рукоятке, а не как а АRках! (Непонятно зачем, длина патрона в 30 мм позволяет разместить его в рукоятке).
    2. Длина!
    3.Вес.
    4. Цена.
    Из недостатков для меня.
    1. Нет варианта для левши. С выбросом гильзы вниз или вперёд.
    2. Нет реальной затворной задержки.
    3. Автоматика работает не в безударом варианте, хотя могли бы сделать типа гидробуфера или другой вариант замедления затвора в обоих крайних положениях!
    4. Вариант буллпап со встроенным заводским глушителем мне подошёл бы больше.
    Возможно в Ген 3 часть моих хотелок будет.
     
    Serega KH, HBG та Yar75 подобається це.
  20. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    Відносно СО і іншого.
    Сліди від пострілу на паперовій мішені від 223 - дирокол, тільки маленького діаметру. Края чіткі, нервані, зі слідом металічної кулі, яка «випарувала» перед собою папір по траєкторії прольоту. Високошвидкісна куля невеликого калібру, нічого не поробиш. Вона просто прошиває мішень - що папір, що дерево. В біологічному об’єкті ранєвий канал звичайно є, й буде. Але, він буде, скажімо так, мати більш проникаючий характер, причому куля буде швидко проходити наскрізь через м’які тканини, кістки без суттєвоі/критичної передачі цілі своєї енергії. Причому, ефект «проходу» мішені буде практично однаковий, що на 30, що на 100, що на 250 метрів.
    Про 7,62х39 описувати не хочу - це ніби «перенедопив». Й калібр наче нічого, але балістика патрона через невелику навіску пороху, помножену на відверто поганий ствол - буду мовчати (мої особисті враження).
    А от по патрону 9х21 є про що говорити!.. Характеристика пістолетного патрона - низька проникаюча здатність, тобто енергія кулі повністю передається мішені! В тому місці, куди я часто їжджу постріляти, є проблеми з мішенними щитами. Ну я й приспособив під такий щит старі гнилі дерев’яні двері. Із завісами. Їх вага кілограмів з 5-7. Невеликі такі двері.). Стріляв я з метрів 40-50, що вже є дуже далеко для дистанцій самооборони..)
    Ну й випадково попав я у завіс. І як ці двері летіли-розліталися...))) це просто потрібно було бачити!
    Ось це, як на мене, і є зупиняючи сила важкоі пістолетної кулі.
    Висновки кожен може зробити сам, що буде з біологічним об’єктом при попаданні куль різного калібру.
    Про сегментовані пістолетні кулі, які створюють ефект дробового пострілу після попадання в мішень -навіть говорити не буду...)))
     
    Yuber, HBG, Condor Tactical та ще 1-му подобається це.
  21. Condor Tactical

    Condor Tactical Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Kiev
    Это называется останавливающее действие пули.
    По этому именно для самообороны 9-ый калибр и предпочтительнее.
     
    Yuber, HBG та Yar75 подобається це.
  22. HBG

    HBG Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    750
    Адреса:
    Украина
    На арки в 9 калибре в штатах не просто мода а американцы путем поиска гражданских калибров вышли на арки в 9 калибре. Так как 223 ну как бы для СО с их картонными домами не сильно подходит а АР15 в США любят сами собирают тюнят. А даже пострелять в тире тоже не везде можно с 223 и 308 вот поэтому 9 мм арки так зашли. Все пистолетные тиры подходят для тренировок и как бы карабин а не пистолет. Ну конечно в каждом калибре есть свои плюсы и минусы. Но скажем после покупки ДБ9 я калаш и 12 калибр вообще закинул... неинтересно.
     
    BCE, Yuber, АЛЕКСЕЕВ та 2 іншим подобається це.
  23. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    Аналогічно!
    Вже більше року використовую карабіни в 9х21 (спочатку Таурус, а потім Крісс Вектор). Після цього калібру не закинув, але відложив у ящик свій Бушмастер (хоч і як він мені не подобається). Продав, довівши до ума та вложивши в нього немало поту й ресурсів, МКЕ Т41 (це ліцензія НК G3 - класика у 308рем).
    9х21 - набагато більш емоційніший, фановий! Патрони паляться, їх лічильник не встигає крутитися...)
    Є звичайно й нові бажання... Шило в одному місці жити заважає...)) Тому й виставив зараз Бушмастера на продаж, а сам собі думаю: «Не дай боже ще й Крісса продавати....»))
     
    Serega KH, Yuber, АЛЕКСЕЕВ та 3 іншим подобається це.
  24. Zahar44

    Zahar44 Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.237
    Адреса:
    Україна
    Для себя СО делю на три вида:
    - уличная, до 5м
    - квартирная, до 7м
    - дачная (частный дом), до 25м. Причём если стрелять в спину, то это уже как бы покушение а не СО. 12к в этих случаях ещё уместен, а 223 и 7,62 я себе слабо представляю. Кому интересно, можно погуглить недавнюю перестрелку корда в буковеле (вроде). Когда от шикарного рикошета от мрамора 2х кордовцев отправили на больничный.
    С 30м 223 в 10мм стальном листе оставляет сквозное отверстие ф8-9мм. 7,62х39 вмятину.
    Сейчас также перешёл на 9х21. Шикарный калибр. Отдачи нет, звук комфортный. Патрон дешевле. И для со считаю его более предпочтительным. Но это из личного опыта владения разными калибрами. Понятно, что первый карабин он всегда универсален:)
     
    Yuber, HBG, Стрелок1 та 3 іншим подобається це.
  25. Condor Tactical

    Condor Tactical Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    754
    Адреса:
    Kiev

    почему Крисс Вектор?
    Его прелесть проявляется при автоматическом огне. Что не реально в условиях Украины.
    И цена на него не гуманная.
     
  26. Yar75

    Yar75 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    322
    Адреса:
    Киев
    При покупці в магазині звертав увагу на багато чинників:
    1. Робота усм - люблю постріляти швидко, сплітами;
    2. Загальні характеристики стрільби;
    3. На скільки девайс у подальшому буде потрібно тюнити, щоб підігнати під потреби.

    По першому й другому пункту. Перепробувавши все, що було в магазині пожалів, що продав Тауруса- там УСМ був казка, дозволяв стріляти так, що оточуючі думали про ФА. Мінус Тауруса - закидання ствола при дуже швидкому темпі. В магазині перепробував всі УСМ - найближчим до моїх потреб був Крісс. Зараз можу, хоч і не завжди,)) стріляти швидко й Кріссом. Причому на набагато більшу відстань - можу двієчку вліпити обома кулями на 50 метрів у мішень розміром А4. Причому други постріл важко котролюється, але обидві кулі лягають в 15 см. Для Тауруса ця відстань без проблем складала 15 метрів. Тут перше таке враження від Крісса було: «Ну ніх..я, я й так можу...»)
    Однозначно можу сказати: Крісс точний, контрольований.
    По можливостях підгонки Крісс залишає далеко всіх позаду. З тюну було докуплено лише передню рукоятку й складний приклад. Ціна питання 7-7,5 тис грн. Докупив магпуловських магазинів на 27 патронів по 40 доларів за штуку. Купив заряжалку.)
    Коліматор тюнінгом ергономіки не рахую.
     
    Condor Tactical, Стрелок1 та АЛЕКСЕЕВ подобається це.