Порох (гладкоствол)

Тема у розділі 'Що це таке?', створена користувачем woodcarver, 22 гру 2025.

  1. woodcarver

    woodcarver Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна, Ів.Франківськ,Долина.
    Вітаю шановне товариство.
    Допоможіть ідентифікувати порох, гладкоствольний.
     

    Images:

    20251222_173845.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. 150 грн.
    2. Ровна,без тріщин,вмятин
      250 грн.
    3. Бронебойный 7,5 см Макет
      1250 грн.
    4. Футляр від допників до німецького міномета Grw.34 81,4мм Напис на кришці; “Zusatzldg.s.Grw.34” і ниж...
      70 грн.
    5. 200 грн.
  3. Roma_1985

    Roma_1985 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1039
    Лоти
      на продажу:
    299
      продані:
    2.025
    Повідомлення:
    10.853
    Адреса:
    Украина,Черкасская область
    Это по ходу с Мосина.
     
  4. woodcarver

    woodcarver Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна, Ів.Франківськ,Долина.
    Точно гладкоствол, це не ВТ.
    Думаю, це Сунар або ще цікавіший Сокол- зернистий.
    По швидкості горіння, десь на рівні з Соколом.
     
    Roma_1985 подобається це.
  5. Roma_1985

    Roma_1985 Oberst

    Рейтинг:
    6
    Відгуків:
    1039
    Лоти
      на продажу:
    299
      продані:
    2.025
    Повідомлення:
    10.853
    Адреса:
    Украина,Черкасская область
    Знакомый охотник -пишет:
     

    Images:

    IMG_20251223_143536.jpg
    woodcarver подобається це.
  6. woodcarver

    woodcarver Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна, Ів.Франківськ,Долина.
    Порох виявився Сокол-З (зернистий).
    Папірчик був на самому дні баночки.
    Наважка написана 2.3 грами.
     
    AK-725, capt.A.Smollet та turist1967 подобається це.
  7. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    Доброго.
    2.3 на 12 калибр .. Сокол с годами чуть резче становиться …
     
    Мансур Львович, Roma_1985 та woodcarver подобається це.
  8. woodcarver

    woodcarver Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна, Ів.Франківськ,Долина.
    Христос народився !
    Мені просто було цікаво, що за порох.
    Він був серед припасів старого мисливця, а він уже не розкаже.
    Якщо пробувати, то починати з 2.0 грами, дивитись різкість як мінімум, або швидкість про хронографу.
    Але воно того не варте.
    Маю в наявності декілька видів порошків на всі наважки.
     
  9. woodcarver

    woodcarver Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    474
    Адреса:
    Україна, Ів.Франківськ,Долина.
    Там були наважки 2.3 х 35 грам.
    Колись мисливці були "крепчі", не то, що тепер, 28-30 грам в 12 к.
    Я по молодості в 16 к. стріляв більшими зарядами, але тоді і дерева були більшими.
     
    VitalicBondarchuk1974 подобається це.
  10. VitalicBondarchuk1974

    VitalicBondarchuk1974 Major

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    55
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    100
    Повідомлення:
    2.925
    То в магазинных набоях така навеска …
    Я сыпал 35гр на 12к и 30гр на 16.

    этот порох стремный какой то… я бы сжог его…
    :beer:
     
    Мансур Львович, Roma_1985 та woodcarver подобається це.