Порядок приобретения и регистрации огнестрельного оружия в Украине — инструкция для новичков

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Billy Phelan, 2 лют 2018.

  1. Евгений Алексеев

    Евгений Алексеев Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    98
    Собираюсь оформлять первый раз документы на гладскоствол. Подскажите, как пригласить участкового? Можно просто в райотдел позвонить и попросить приехать?
     
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 3 шт.)
      Пропоную Вашій увазі набір калібрів для перевірки стану каналу ствола (його зношеність) нарізної збр...
      1250 грн.
    2. (в наявності 2 шт.)
      Пропоную Вашій увазі набір калібрів для перевірки стану каналу ствола (його зношеність) нарізної збр...
      1450 грн.
    3. (в наявності 10 шт.)
      Оригінальне, старі запаси, об'єм 100мл., баночка комфотрна і добре замінить штатну масльонку.
      105 грн.
    4. Нарезной дорн 22LR-на 6 нарезов ,сталь 9хс ,твердость 60 едениц,очень хорошие характеристики в дорни...
      900 грн.
    5. (в наявності 50 шт.)
      Ружейное масло Терен-ОС (нейтральне) призначене для змащування будь-яких металевих деталей зброї і д...
      89 грн.
  3. Rozovka

    Rozovka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.642
    Да можно соседям просто дать по фейсу, он и приедет! Шутка! Не спешите пока что с оформлением.
     
  4. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    у МРВ зайти у відділ дозвільної, хоча їх зараз зачинили. )))
     
  5. Евгений Алексеев

    Евгений Алексеев Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    98
    Думаете с нынешней ситуацией пока стоит подождать?
     
  6. Rozovka

    Rozovka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.642
    Так они щас пока не работают(разрешители), может будет совсем новый человек.
     
  7. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.249
    Адреса:
    Украина
    До закрытия, у меня в городе было, так: Заходите в районную разрешиловку, говорите что хотите, вам дают бланк с указаниями участковому сделать проверку, далее ловите участкового, он там все расписывает. Далее он может сам ее заверить, а может вам ее просто отдать, и вам нужно пойти обратно в разрешиловку районную, и заверить эту бумажку.
    Где то то эту процедуру делаю без вас, где-то требуют от вас. Мне лично было удобней поймать участкового, в то время когда мне удобно, а не ждать месяц участкового, как погоды у моря.
     
    007 Стрелок подобається це.
  8. POMAH-Lviv

    POMAH-Lviv Leutnant

    Повідомлення:
    2.810
    Адреса:
    Україна
    А до мене замість участкового ГШРи приїжджали. Оглянули, зробили фото сейфу, дозволу, і поїхали. На все-про все 5-7 хвилин.
     
  9. Евгений Алексеев

    Евгений Алексеев Gefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    98
    Спасибо!
     
  10. sarmat1960

    sarmat1960 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Донецк
    Сьогодні для приколу зайшов в свій райвідділ МВС спитати чи видає райвідділ довідки про несудимість ? Мені відповіли що за довідкою звертатись в сервісний центр м.Покровськ чи Маріуполь . Від мого міста проживання 100 км. Або напроти райвідділку ,10 метрів, приватний адвокат . Заходжу , питаю ,відповідь адвоката мене вбила :
    -робимо таку довідку ,термін 10 днів ,вартість 600 гривнів .
     
  11. Rozovka

    Rozovka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.642
    закажите онлан на сайте довидку и не партесь, придет на эл. почту. можно конечно в сервисном забрать оригинал, у меня прошла по эл.почте! (только попросили распечатать на цветном принтере))))
     
    Умка та trainee подобається це.
  12. sarmat1960

    sarmat1960 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Донецк
    Заказав на ОНЛАЙН , тільки біда номер не записав , замовляв на адресу сервісного центру , як далі буди ???
     
  13. Rozovka

    Rozovka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.642
    Позвоните в сервисный, может подскажут, я заказывал на имейл!
     
  14. sarmat1960

    sarmat1960 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Донецк
    Я тут замовляв https://odk.mvs.gov.ua/site/index?from_frame=0 , не знаю як їм позвонити ...
     
  15. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.213
    Адреса:
    UA
    При заказе онлайн одно из обязательных полей для заполнения заявки - ваш адрес электронной почты. Они на него отправили номер оформленной заявки и ссылку для проверки статуса.
     
    duke6kirill подобається це.
  16. sarmat1960

    sarmat1960 Obergefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    79
    Адреса:
    Донецк
    Оба-на ... Знайшов на своїй скринькі ,дійсно лист з № отримав,навідь перевірив стан ,,В ОБРОБЦІ ,,
    Я в пошту рідко заглядую :oops:
    "F_R_A_G,, дуже дякую ...
     
    Alexmusel та F_R_A_G подобається це.
  17. Fantоnas

    Fantоnas Gefreiter

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Київ, бульв Вацлава Гавела 7? кв?
    Мої вітання.
    Докину і своє проходження цих "мук")))). Проходив у грудні 2019 року, думаю з тих пір не так багато і змінилося. Місто Київ, Солом'янський район. Про всяк випадок замов довідку про несудимість ( на всякий випадок, можливо я сам не знав, а на мене справу відкрито). В клінічній лікарні отримав сертифікати нарколога та психіатра. Можна було і за один день підвело те, що готівки не вистачало проплатити психіатра, а в неї закінчувався робочий день ( автомат приймав тільки готівку, а іншихоплатних пунктів поблизу не було). Медичну довідку отримував у приватній клініці пів години і 250 чи 300 грн так як державна за місцем прописки це неділя не менше. Фото теж в процесі було зроблено. Потім поїхав в тир Динамо пройти курси та отримати довідку. Заплатив здається 300 грн дали білети і в найближчу п'ятницю на екзамен. Екзамен здав за довідкою в середу. Паралельно замовив сейф для зберігання зброї і ще паралельно побіг шукати дільничного ( так як начитався про те, що від нього в дозвільну має бути рапорт, в моєму випадку два. Для гладкого та нарізного). Як телефонував та шукав дільничного то окрема історія. Знайшовши ничку де знаходиться йо так сказати ( штаб квартира чи опорний пункт) пояснив, що я від нього хочу, а саме рапорт. Він мене і запитав, а чи приніс я бланк із дозвільної? Я пояснив, що там ще не був так як збираю документи. Він мені і пояснив, що коли я здам документи в дозвільну то вже вони самі йому і дадуть команду написати рапорт. А коли забирав довідку з тиру там же поблизу в страховій оформив страховий поліс 51 грн здається. Тьотя тільки попросила коли отримаю дозвіл зателефонувати їй і продиктувати номер дозволу і вона його впише в свій примірник полісу, а я вдома сам впишу. А так як два дозволи то приїздив до неї і вона обидва номери дозволів пропечатала в страховий поліс. І ось настав день коли працює міська дозвільна на Єреванській зібравши всі документи і поробивши копії для себе поїхав в дозвільну. Там отримав бумажки для оплати в банк і проплативши почекав місяць ( хоча як потім дізнався можна сказати дяді дозвільному поліцаю про те, що хочу швидше за 15 днів то доплата за терміновість 10 чи 15 грн). І після цього поїхав в районну дозвільну. Цікавий момент був в міській коли я пояснив, що після них збираюся і в районну то він відмітив, що більшість навпаки спочатку в районну біжать, а вже потім в міську (це якщо зразу як і я роблять два дозволи). На, що я йому і відповів так як вони вище стояча, а районна підлегла. В районі та сама процедура і теж через місяць за зеленкою. Ще момент був в міській коли забирав зеленку сказав, що ствол проплатив і забираю то він сказав привезти папери і гільзи, а ствол можна не везти, а в районну помпу возив показував там ( поліцай дядя Коля Миколайович) сказав привозити обов'язково.
    Вибачаюся, що так довго, але ( краткость нє мой конєк).
    З повагою до Шановного Панства.
     
    r0mazs та Billy Phelan подобається це.
  18. zztop

    zztop Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    382
    Адреса:
    киев
    Меня так врачи пытались развести осенью 2020 в клинике на сертификат нарколога и психолога за отдельную сумму. Я искал мед.клинику которые выдают мед.форму 105 ( на оружие, если не ошибся с номером). Нашел в районе м.героев Днепра. Пришел к ним , справка 200 грн., прошел комиссию, а они говорят с меня ещё по 350 грн. за сертификат нарколога и психолога, сказали что разрешитель их будет просить. Я говорю что в приказе о оружие по которому работают разрешитель ничего про это не сказано, только справка. Ругался с ними, просил только справку за 200 грн. В итоге у разрешителя никаких вопросов.
    Справка о знании мат.части сделал на Гетьмана 27, тир ибиса. 200 грн. и 20 минут приятной беседы с инструктором.
    Разрешение на приобретение обошлось в 700 грн.
     
    Останнє редагування: 6 тра 2021
    Billy Phelan та Fantоnas подобається це.
  19. Somelse

    Somelse Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    237
    Адреса:
    Одеса
    странная история и врачи )
    обычно вначале как раз получают сертификаты, а дальше (и при наличии сертификатов) делается справка.

    С тиром конечно в Киеве красота, в Одессе 450 грн и экзамен сдаешь раза с 4, если повезет. Слышал истории когда камрады после 6й неудачной попытки плевали на все, ехали в Киев и проходили за 1 день.
     
    Miha832 подобається це.
  20. Androsh

    Androsh Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.645
    Адреса:
    Країна У
    Они просто поняли, что вы новичок, и первый раз берете справку. Развод сейчас везде, куда ни глянь. Разрешители никогда не требуют сертификаты нарколога и психиатра. Только справку. Справка 127/о, кстати... С ув.
     
    Miha832 подобається це.
  21. Fantоnas

    Fantоnas Gefreiter

    Повідомлення:
    32
    Адреса:
    Київ, бульв Вацлава Гавела 7? кв?
    Вас лікарі, а мене на помпу Fabarm дозвільник в районній ( дядя Коля Миколайович, капітан). Коли приніс папери для зеленки на гладкий то цей капітан поцікавився, що хочу купувати? А так як на той момент я визначився, що беру Hatsan то і відповів, що саме цю рушницю. І почув, а не бажаєте Фабарм ружбайка пєсня, сохран бомба, дерев'яна фурнітура ваще шик( моя інтерпретація), але звучало в такому напрямку. Я розуміючи, що хтось продає і пообіцяв дяді поліціянту (магаря) за допомогу в продажу все ж поціеавився- скільки? На, що почув- нууууу десь 13к гривень. І я розумію крім того, що мені хочуть впарити мене ще хочуть і (покохати)!!!! Якщо пропонуєш причому ще й фото показував і точної ціни не знаєш!!! Я відмовився. Так дядя мєнт, а від зміни назви суть не міняється, коли я приніс вже рушницю після покупки заявив- ну показуйте свою хуйню. Так, що по різному буває.
     
    nazar salazar подобається це.
  22. Billy Phelan

    Billy Phelan Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    5
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.017
    Адреса:
    Одесса
    Странно. Мы с товарищем сдали сразу, в обмен на пачку бумаги, даже ничего не спрашивали :)

    У нас требовали... Или, по крайней мере, не отказывались от них.
     
  23. nazar salazar

    nazar salazar Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    481
    Адреса:
    киев
    700 грн и куча потраченного времени. или за 100 долларов заслать бегунка от оружейки. выбор очевиден. лишь бы те хари не видеть и время не тратить.
     
  24. yulic

    yulic Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    395
    Адреса:
    Ukraine
    Можливо не по темі... Але, може хтось знає ... У відповідності до п.12.13 наказу №622" Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо." Образу виникає питання... Яким повинен бути " кейс, чохол" ? Обов'язково потрібно щоб зброя була повністю в "чохлі" ? Чи достатньо щоб було закрито ствол та УСМ?

    Отправлено с моего M2003J15SC через Tapatalk
     
  25. Mentiroso

    Mentiroso Obergefreiter

    Повідомлення:
    92
    Адреса:
    Киев
    Мне кажется, ответ находится в области здравого смысла. Вы же не будете идти пешком по оживленному городу с помпой в скаббарде за спиной. Или будете? o_O
    Юридически отпетляете, чехол, специальный, какие вопросы, но это будет очень уж обращать на себя внимание. Да и закрытый полностью чехол гороздо практичнее.
    А там, где собираетесь пользоваться оружием, да хоть наперевес носите :)
     
  26. Androsh

    Androsh Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.645
    Адреса:
    Країна У
    Не возникает ли следующий вопрос... Допустим, человек просто получает зеленку и дозвил за деньги, которые он дал разрешителям. Действительно ли какой-то "бегунок" будет бегать и собирать за него нужные справки? И в поликлинику, и за сертификатами нарколога-психолога, на курсы и пр.? Кто-то в это верит? Или просто выдадут зеленку, а папка с "особовой справой" так и останется пустой? Или с какими-то липовыми бумажками. А при очередной проверке разрешительной системы, например, как была недавно, проблемы будут не только у разрешителя, но и у владельца оружия, чей дозвил могут признать незаконным?
     
    Fantоnas подобається це.