Порядок приобретения и регистрации огнестрельного оружия в Украине — инструкция для новичков

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Billy Phelan, 2 лют 2018.

  1. F_R_A_G

    F_R_A_G Hauptmann

    Повідомлення:
    2.213
    Адреса:
    UA
    Думаю, что не ошибусь, предположив, что им не знания обучаемого оценить нужно, а честно отобрать 750 грн.
     
    Умка подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 1 шт.)
      СТОИТ БЛИЦ ЦЕНА - НЕ НУЖНО ЖДАТЬ окончания срока,можно купить СРАЗУ! ДРУГОЙ ТЮНИНГ для АК и AR15 ту...
      8080 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Ручка встановлюється як на окремий ГП-25 так і на ГП-25 разом з АК-74. Ручка тронсформується по висо...
      2000 грн.
    3. Пістолетне руків'я Mossberg 500, 590, 835. Виробник Phoenix Technology, США. Абсолютно нове, ніколи...
      580 грн.
    4. (в наявності 3 шт.)
      Артикул: MAG559-BLK Виробник: Magpul Модель: PMAG G3 Колір:Чорний Калібр:. 223 Rem. Кількість патрон...
      970 грн.
    5. Планка легка. Стан прошу оцінювати за фото.
      180 грн.
  3. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    я теж так вважаю. Місто мусоряче, ще з часів совку, а оскільки бубочка зі святим арсеном здолали корупцію - то маємо такі реалії.
     
    r0mazs подобається це.
  4. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Украина
    Я после 2014года три раза продлял, крайний две недели назад, так вот в 14 и 17 году смотрю и разрешители новые были по гладкому а теперь опять всплыли теже что и 15 лет назад и так же буравят, по нарезному там без изменений, я в 2000г первый дозвол на гладкий получал так вот тогда это вообще конкретный гемор был.
    Сегодня принеси справку от участкового, завтра справку от мамки и соседей что они не против, а потом вообще бабушкины анализы.:D
     
  5. Дядя Митя

    Дядя Митя Hauptmann

    Повідомлення:
    2.452
    Адреса:
    Киев-Черкассы
    Можно и без рапорта, но рапортом мы сами себе закрываем вопрос о правильности хранения, контроль которого возложен на превентивных полицаев. Им пока просто лень ходить по домам. Но времена меняются, и вопросы по сейфам и сигнализациям ещё всплывут. Возможно с принятием закона.
     
    akms1974 та F_R_A_G подобається це.
  6. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Украина
    Я надеюсь что в учайкиновском виде его не примут иначе это еще усугубит ситуацию.

    Правильность хранения это еще не все! участковый должен раз в три года проверить вас по месту жительства, как характеризуетесь, бухаете, дибоширете и т.д, и проверка по базе по админ нарушениям связаным с нарушением общественного порядка.
     
    Останнє редагування: 23 жов 2020
    r0mazs, Vasiliy_sk, akms1974 та 2 іншим подобається це.
  7. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    968
    Адреса:
    Центр
    Какое отношение рапорт участкового при оформлении разрешения имеет к проверке порядка хранения??? Рапорт, который должен обеспечить (согласно Приказа) разрешитель, а не гражданин, лежит в деле, а проверка проводится тогда, когда поступает указание провести проверку по району. Оно (указание) и проверка могут пройти через месяц после покупки оружия, или через 3-5 лет и этот срок ни как не связан с тем, что гражданин в нарушение Приказа 622, сам бегал за рапортом, или не бегал.
    Не существует требований по сигнализациям. Примут новое законодательство, обяжут ставить - поставим. И при чем тут рапорт участкового?
     
  8. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Украина
    7.7. Контроль за зберіганням вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв, що належать громадянам, здійснюється органами поліції відповідно до законодавства. Перевірка порядку зберігання зброї громадянами проводиться дільничними офіцерами поліції не рідше одного разу на три роки. Про результати перевірки складається рапорт, який підшивається до особової справи власника зброї, пристрою. Вимоги працівників органів поліції щодо забезпечення схоронності вогнепальної зброї та бойових припасів до неї, а також пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв, патронів до них є обов'язковими для її власників. При оформленні завдання дільничному офіцеру поліції допускається його заповнення як на кожного власника окремо, так і на групу власників за списком.

    При зміні місця проживання, придбанні зброї та її перереєстрації громадяни обов'язково перевіряються за місцем проживання.

    Вот из 622 наказа, но только не мы как владельцы оружия должны бегать за участковым, его должна прислать разрешительная это их работа и головняк!
     
    СергейМихалыч подобається це.
  9. Bossak

    Bossak Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    338
    Адреса:
    Україна
    Друзі підкажіть, якщо оформити дозвіл на травмат, то пістолет обов"язково купляти? Чи можна щоб просто дозвіл був, для придбання боєприпасів, наприклад?
     
  10. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Украина
    А для чого оформлювати дозвіл на придбання і нічого не купувати?:D чи ви маєте на увазі дозвіл насіння /сбереганя? Тоді що туди вписати? То що ви не придбали?:D

    Купувати не обов'язково, дозвіл здасте через три місяці та і все.
     
  11. Дядя Митя

    Дядя Митя Hauptmann

    Повідомлення:
    2.452
    Адреса:
    Киев-Черкассы
    Ну если ждать когда они сами дадут задание и получат рапорт, зеленку можно не получить вообще.
     
    Дима Krite подобається це.
  12. Bossak

    Bossak Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    338
    Адреса:
    Україна
    Зрозумів, дякую.
     
  13. СергейМихалыч

    СергейМихалыч Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    16
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    28
    Повідомлення:
    968
    Адреса:
    Центр
    Задание участковому они дают после получения Вами разрешения на уже купленное оружие, как правило через год-три. Этот рапорт вообще не привязан к получению разрешения.

    Естественно, можно ни чего не покупать. Но дозвил даётся, кажется, на 3 месяца, после этого его нужно сдать.
     
  14. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    Я б не против сам себе выпесать :)
    А вообще то мне лично удобней, пришел тогда когда МНЕ удобно и все сдалал. Ане сиди месяц, и жди звонка неизвестно когда, о том что участковый к тебе прейдет

    Вас гордо научат перечислять наизусть все части ПМ/СКС, и наизусть процитировать, что такое огнестрельное оружие :) Это из собственного опыта.
    Вот что такое оружие, я еще могу понять, а вот нафига мне знать части СКС, если я его не собираюсь покупать, большая загадка o_O
     
  15. Фон Манштейн

    Фон Манштейн Feldwebel

    Повідомлення:
    337
    Адреса:
    Украина
    Не... Не так! Есть закон об обращении граждан, после подачи вами заявы на получение дозвола в месячный срок заяву должны рассмотреть и выдать дозвол или отказать в письменном виде с указанием причины отказа, если это не так то вы вправе накатать заяву в прокуратуру, и поверьте если вы так сделаете они больше никогда от вас не потребуют каких-то справачек от участкового, бабушки соседки. Ну конечно если вам проще походить по участковым, райотделам и т.д это ваше право.
     
    Vasiliy_sk та Юрчик777 подобається це.
  16. BravoLA

    BravoLA Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    6
    Повідомлення:
    1.248
    Адреса:
    Украина
    Сегодня получал зеленку, и при мне завернули человека с получение зеленки на травма, с членством спилки журналистов. Сказали то что членство в спилки не значит что вы журналист. Так что покупая членство за 300 баксов имейте в веду, что может не прокатить.
     
    Alex KS, Виталий Павлович та Умка подобається це.
  17. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    Шановні співфорумчани. Чи є в когось досвід заміни дозвілу на новий внаслідок пошкодження старого?
    Суть питання- походив півдня по дощіку у полях і трошки про.бав шо червона книжечка лежить у застебнутому карманчику на передпліччі. Коротше - підмокло крєпко. Повернути більш менш норм вигляд не вдалося.
    Приходжу у дозвільну- поміняйте.
    -Та нє вапрос.4 фотки і оплати квиточок за заміну по ось цим реквізитам.на 80 грн.Плюс- напиши заяву своїми словами по якій причині заміна на дублікат.
    -Ок.Ось нате усе потрібне.
    От у цьому місці мене чекала засада. Мені заявляють що будуть нову бумажку місяць робити. А стару забирають.в якості вєщдока приложать.
    На моє питання - Ви будете цілий місяць заповнити по новій ту срану красненьку книжку? По одній букві в день будете вписувати?
    - Не.будемо по новій вас перевіряти.справку по несудимості нову оформлювати і тд.
    Сиди Уася місяць без дозволу.
    Чи вправі дозволятелі місяць волинити громадянина з видачею дублікату дозволу?
    Чи там і дійсно потрібно усі процедури перевірки по новій запускати?
    Буду вдячний за відповіді з аргументами якими можна цих гаспод прискорити.якщо це реально
    -
     
    akms1974 подобається це.
  18. Androsh

    Androsh Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    1.645
    Адреса:
    Країна У
    Інструкція МВС №622 (дуже корисно ознайомитися, якщо маєте зброю) :)
    п.12.2
    Дозволи на придбання, зберігання та носіння зброї, пристроїв оформляються, переоформляються після проведення органами поліції у встановленому порядку перевірок, тривалість яких не повинна перевищувати один місяць
     
  19. sergey_mp

    sergey_mp Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    13
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    19
    Повідомлення:
    1.294
    Адреса:
    Украина
    Как получите новый, сделайте с него ксерокопию, и храните её дома - в следующий раз пригодится, пока снова будете ждать переоформления.
     
    akms1974 подобається це.
  20. Rozovka

    Rozovka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.642
    для ускорения я заказывал онлайн в сервисном центре Довідку про судимість.
     
    akms1974 подобається це.
  21. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    Хммм... Наказ я звісно читав. І зброю маю навіть.
    Так от про порядок переоформлення.видачі дублікатів посвідчення- там вибачте ніфуя не сказано.ні про терміни ні про порядок дій моїх і тих дядей у кабінеті з табличкою.Які мені за мої ж гроші розказують що я місяць повинен чекати того що можна зробити за день.
    Те що виділено червоним- у моєму випадку підпадає під термін - переоформлення?
    Якщо я заяву писав іншими буквами.які складалися у слово - дублікат посвідчення
     
    akms1974 подобається це.
  22. Rozovka

    Rozovka Feldwebel

    Рейтинг:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    2
    Повідомлення:
    1.642
    По логике, нужно заплатить просто за новый бланк дозвила в банке, чтоб выписать дубликат. Походу разрешитель специально решил затянуть время до месяца, чтоб потом срубить денег за скорость и решения проблемы.
     
    akms1974 подобається це.
  23. Sergey111

    Sergey111 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    416
    Понимаю, что сделано,- то сделано, но... Может по-детски и запоздало прозвучит, но пригодится в будущем: я просто изначально пакую "ксиву" в герметичный (на молнии) целофановый пакет. Ведь на охоте-рыбалке можно и в речку-озеро ненароком навернуться. Уже выручала эта предосторожность.
    Насколько мне известно сейчас даже если вы забыли дома водительское удостоверение, то полицейский по компу проверяет и убеждается, что оно у вас таки есть и не изъято и вы едете дальше даже безо всякого штрафа. Может и разрешителям пора бы перейти на цивилизованные стандарты и не возражать против использования копии (ксерокса) разрешения? А оригинал разрешения пусть лежит в шкафу в девственном виде и не подвергается стрессам.
     
    akms1974 подобається це.
  24. Str@nger

    Str@nger Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    102
    Адреса:
    Ukraine, South
    Назва послуги: Видача дублікатів документів дозвільного характеру, у разі їх втрати або пошкодження
    Адміністративний збір: Розмір плати за надання послуги обчислюється із застосуванням до вартості відповідних послуг (видача дозволів на придбання і перевезення вогнепальної зброї, боєприпасів, інших предметів, на які поширюється дозвільна система; видача дозволу на зберігання і носіння (реєстрація, перереєстрація) мисливської, холодної, пневматичної зброї, інших предметів, на які поширюється дозвільна система; видача дозволу (оформлення документів) на відкриття та функціонування об'єктів дозвільної системи) коефіцієнта 5.
    Строк надання послуги: У тридцятиденний строк з дати одержання заяви про видачу дубліката документа дозвільного характеру.
    Результат надання:
    Видача дубліката документа дозвільного характеру.
    Способи отримання результату: Видача дозволу на здійснення діяльності, пов'язаної з відкриттям та функціонуванням об’єктів дозвільної системи, що працюють з вибуховими матеріалами, піротехнічних майстерень та інших об’єктів відповідно до Положення про дозвільну систему або надсилання листа з обґрунтуванням причини відмови в його видачі.
    Підстави для відмови: Ненадання до адміністративного органу повного пакета документів, необхідних для отримання адміністративної послуги.
    Необхідні документи
    1Заява про видачу дубліката дозволу
    2Платіжний документ (квитанція), який засвідчує оплату адміністративної послуги
     
    r0mazs, akms1974, alivan та ще 1-му подобається це.
  25. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    Я не знайшов.або пропустив цю інфу. Дякую.
    Виходить в цей раз дозволятелі праві
     
  26. Alex KS

    Alex KS Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    576
    Адреса:
    Запоріжжя
    От приблизно на такому ж мнєнії я і написав свій пост- питання.
    Як виявляється- в цьому випадку дозволятелі діють по протоколу.не докопаєшся.
    Хоча в реалі - усім зрозуміло що справа тільки в тому щоб виписати нову бомажку. І це реально зробити протягом дня.
    Падаждьом...твою мать.