Порядок приобретения и регистрации огнестрельного оружия в Украине — инструкция для новичков

Тема у розділі 'Вогнепальна зброя та боєприпаси', створена користувачем Billy Phelan, 2 лют 2018.

  1. Vasiliy_sk

    Vasiliy_sk Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    2.008
    правильно. У меня так же. А другие пусть сертификаты пачками берут :D
     
    akms1974 та Стрелок1 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. HAENEL - HLR 338 PRO .338LapuaMag Новинка 2023 року. Вперше презентована компанією на виставці IWA2...
      590000 грн.
    2. AR 10 cal 308. DiamondBack 16" настрел 500-600 В комплекте: Прицел 6-24х50 FFP Vector Optics Marksma...
      70000 грн.
    3. Всім привіт, продам власну гвинтівку ,настріл мінімальний 200 пострілів,оптика калес к624і, молотовс...
      170000 грн.
    4. 15500 Евро. Легендарна гвинтівка яка не потребує реклами - Accuracy International AX-MC кал. .338 L...
      630000 грн.
    5. Savage 10 BA Stealth кал. 6.5 Creedmoor Твіст 1:8'' Дульна різьба 5/8''-24 UNEF Довжина ствола 61...
      39000 грн.
  3. fantom77

    fantom77 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    108
    Интересует вопрос по травматическому оружию.
    Я подписал недавно "контракт резервиста" на 3 года.
    Я как понял военнослужащим разрешено иметь травмат.
    Как обстоит дело с резервистами, вот что интересует.
    Можно или нельзя?
     
    Останнє редагування: 27 лют 2020
    akms1974 подобається це.
  4. crescente_anethum

    crescente_anethum Feldwebel

    Повідомлення:
    347
    Адреса:
    Миколаївщина
    Підскажіть будь ласка в Миколаєві місця де можна пройти навчання поводженню зі зброєю і отримати відповідну довідку для дозвільної, а також клініку (бажано приватну) де із найменшими витратами часу можна пройти огляд і отримати довідку ф.127/о ?
     
    akms1974 подобається це.
  5. vykp

    vykp Schütze

    Повідомлення:
    6
    Адреса:
    Каменское
    Доброго времени суток! Если я правильно понял, для гладкоствольного оружия нужно обращаться к разрешителю из РУП, а можно ли прямо в область?
    А то у нас СБУ схему накрыло и теперь даже представить не могу, сколько ждать нового разрешителя. Или он обычно не в одном лице?
    https://dnepr.info/news/na-dneprope...e-za-vzyatki-vydavali-razresheniya-na-oruzhie
     
  6. Lex Beard

    Lex Beard Schütze

    Повідомлення:
    7
    Адреса:
    Украина
    Если ничего не изменилось, то на ул. Рабочая 8а, в тире Динамо можно было получить такую справку об обращении с оружием. Ну а 127/о делалась без проблем на Володарского за пару дней.
     
    akms1974 та crescente_anethum подобається це.
  7. crescente_anethum

    crescente_anethum Feldwebel

    Повідомлення:
    347
    Адреса:
    Миколаївщина
    Дякую, що хоч хтось відповів, у мене весь процес зупинився через карантин, сертифікати і довідку ф.127/о роблять в приватній клініці, яка знаходиться біля ЛШМД (рос. БСМП) за одну годину, назву і точну адресу не пишу щоб не сприйняли за рекламу. А щодо тиру "Динамо" там геть все сумно, довідку до цих пір не отримав хоча все здав і оплатив ще до крантину. Живу в райцентрі, обласна дозвільна прийом не веде, поштою слати не хочу є нюанси, не зручно їздити туди і сенсу особливо педалювати тему немає до закінчення (хочаб частково) карантину. Хотілка була дуже сильна, руки чесалися, терпіння закінчувалося, перебісився, тепер чекаю закінчення карантину.
     
    akms1974 подобається це.
  8. nazar salazar

    nazar salazar Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    481
    Адреса:
    киев
    Не знаю, лично мне всем этим было лень заниматься, я просто, дал денег в оружейке, дал все документы, и подождал 2 недельки, и все было готово, ну увы это хотелка каждого, кто то хочет проходить эти круги бюрократического ада.

    я же советую, просто дать денег, и не тратить время на весь этот совковый бред с справками и тд.
     
    akms1974 подобається це.
  9. Kalinov56

    Kalinov56 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    333
    Адреса:
    Україна
    Мабуть залежить від регіону, я в Житомирі сам все пройшов, без жодних проблем і трати грошей, в нас досить привітні дозвільники (або я на таких потрапляв)
     
    BravoLA та akms1974 подобається це.
  10. crescente_anethum

    crescente_anethum Feldwebel

    Повідомлення:
    347
    Адреса:
    Миколаївщина
    Не хочу йти проти своїх принципів, крім того псувати собі репутацію, це палка з двома кінцями, у розумінні більшості людей (бо так воно і є) якщо ти даєш хабар то ти і візьмеш за певних обставин, варто дати сьогодні працівнику поліції як завтра він прийде до мене із бажанням і надією так само вирішити своє питання у напорядок вищій компетенції і тоді у нас виникне не приємна ситуація..., я знаходжусь у такому положенні, що це може поставити крапку на всіх моїх стараннях і амбіціях, такий ризик для мене не прийнятний, не хочу сідати на гачок.
     
  11. nazar salazar

    nazar salazar Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    481
    Адреса:
    киев
    я не говорил что я кому то взятку давал. просто у многих оружеек, причем и у ибиса. особенно если есть знакомые есть такая функция, платишь деньги, а тебе как в паспортном столе, все сами делают и собирают, а вот с кем они там общаются я уже не знаю, мое дело прийти и забрать.
     
    akms1974 подобається це.
  12. crescente_anethum

    crescente_anethum Feldwebel

    Повідомлення:
    347
    Адреса:
    Миколаївщина
    Якщо вони за когось роблять довідки медичні і про навчання без його участі, але з його відома за його кошти то цього достатньо...я не кажу що 100% можна буде довести участь замовника у цій корупційній схемі, для мене найменша можливість того що мої данні всплувуть у посеред цього бруду не прийнятна. Кримінальні справи щодо працівників дозвільної системи явище занадто часте, щоб ігнорувати таку можливість.
     
    Останнє редагування: 15 кві 2020
  13. nazar salazar

    nazar salazar Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    481
    Адреса:
    киев
    Ну это все формальность, допустим у того же ибиса, есть и тир, через который можно пройти эти курсы, и через них и получают справку.

    А вот с мед фигней честно не знаю как они делают.

    За то выход для лунатиков получить оружие))
     
  14. Чиж

    Чиж Leutnant

    Повідомлення:
    1.168
    Адреса:
    Полтава, Украина
    Все залежить від суми, як би було як з загранкою: хочеш швидше плати в касу, чим швидше - тим дорожче, то ок, а так все ж ліваком, до того ж суми космічні, в моему регіоні, щоб не ходити загадали 300, це при тому, що вже маю не одну одиницю.
     
    akms1974 подобається це.
  15. Andru

    Andru Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    1.311
    Адреса:
    Киев
    :eek: чего 300?
     
    akms1974 та nazar salazar подобається це.
  16. nazar salazar

    nazar salazar Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    0
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    481
    Адреса:
    киев
    300 чего?))
     
    akms1974 подобається це.
  17. Andru

    Andru Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    11
    Повідомлення:
    1.311
    Адреса:
    Киев
    Это похоже ситуация,когда все все понимают, но боятся поверить :)
     
    nazar salazar, akms1974 та Стрелок1 подобається це.
  18. Чиж

    Чиж Leutnant

    Повідомлення:
    1.168
    Адреса:
    Полтава, Украина
    :D дуже точно сказано))) Погодьтесь апетити не слабі і не здраві, по моєму. Це за нарізний, при тому що маю вже один нарізній та гладкий(при цьому в Києві сказали було б 70-100), то мушу йти законнім шляхом, от тіки карантин все загальмував: довідку не можу фізично забрати з сервісного центру, а "разрушитель" працює без прийому громадян....
     
  19. Kalinov56

    Kalinov56 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    333
    Адреса:
    Україна
    В Житомирі захотіли 200, але таку суму назвав продавець рушниці яку я дивився щоб купити
     
  20. Sergius_

    Sergius_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    232
    Адреса:
    Украина
    Вітаю, колеги. Таке питання - якщо купуєш нову нарізну зброю в магазині, там в комплекті вже є відстріляні гільзи. Які подальші дії? Ці гільзи потрібно нести в НДЕКЦ щоб отримати якусь довідку?
     
  21. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    просто віддаєте їх дозвільнику разом із заявою при реєстрації зброї
     
    Sergius_ подобається це.
  22. Sergius_

    Sergius_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    232
    Адреса:
    Украина
    Уточнюю, бо вчора дзвонив у дозвільну і мені видали таке, що гільзи потрібно нести в НДЕКЦ для отримання довідки. Тільки зараз карантин і там цю послугу не зроблять...
     
  23. amitnik

    amitnik Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.580
    Адреса:
    Київ
    Щось новеньке. Я тиї конверти навіть не розпаковував. Віддав відстріл дозвільнику, він вписав зброю у дозвіл, на тому і розбіглися. (дозвільна м. Києва)
     
    Умка та Sergius_ подобається це.
  24. Sergius_

    Sergius_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    232
    Адреса:
    Украина
    Це Чернігів. Сьогодні ще раз передзвонив, думав щось не доганяю. Але ж ні. Зі слів дозвільника, я можу купити нову зброю, але вони можуть відмовити у видачі дозволу на зберігання, якщо немає довідки про відстріл з НДЕКЦ, який не працює в карантин. Дозвіл на придбання закінчується...
     
  25. Петр Сидоров

    Петр Сидоров Oberleutnant

    Повідомлення:
    3.420
    Адреса:
    Україна
    якщо є гільзи, то в магазину вже є акт відстрілу - все гамузом дозвільнику і все.
     
    Sergius_ подобається це.
  26. Sergius_

    Sergius_ Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    7
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    14
    Повідомлення:
    232
    Адреса:
    Украина
    Та мабуть, так і зроблю.