Порадьте Пин.

Тема у розділі 'Техніка для пошуку', створена користувачем Страхователь, 11 січ 2024.

  1. Страхователь

    Страхователь Oberleutnant

    Рейтинг:
    4
    Відгуків:
    134
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    256
    Повідомлення:
    2.189
    Адреса:
    Слобожанщина UA
    Добрий день.
    Хочу придбати Пін поентер.
    Підскажіть будь ласка, хто чим користуєтся , бажано з бюджених
     
  2. Цікаві лоти

    1. Легкое б\у Прибор был куплен в 2018 году , полный комплект и полностью работоспособен Нюанс только о...
      27500 грн.
    2. Продам Garrett GTI 2500. Версія без голосового помчника, в нормальному, робочому стані. Був куплений...
      6000 грн.
    3. Доброго часу доби. Хочу продати, все скопом, дерибану НЕМАЄ. Причина продажі: я за кордоном. 1) Сімп...
      20000 грн.
    4. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного микропроцессорного металлоискателя по р...
      180 грн.
    5. Плата для самостоятельной сборки всем известного импульсного металлоискателя White's SurfMaster PI с...
      140 грн.
  3. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.974
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    https://reibert.info/threads/pin-radevan-lab.1447642/ Невеликий огляд,налаштуваиь ++++ Віталій https://reibert.info/members/radevan.14978/ .Мінелабовський ГО ... Дує на раз.
     
  4. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    469
    Адреса:
    Центр України
    Хр Мі-4,або Мі-6,це найкраще що може бути,один раз купив і маєш на довгі роки хорошу річ яка збереже час і нерви.
     
    TOR, jokercop та флегМАТ подобається це.
  5. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.974
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Це тобі приснилось.Я пробував майже все,в поле кілька разів брав,якщо МД чує ціль,а пін ні,для чого його брати в поле з собою?Для понтів?Що з пінои ходиш?В аргументах має бути порівняняня,для мене не буде важко показати роботу пінів уількох виробників ще два маю своїх,совість не дозволяз коиусь продати(спулити).Якось так радю те що випробував САМ! А неначитався дурості від продаванів.Лох це доля якщо не прислуховуватись до людей ,котрі проводять досліди на свому,і після дають поради.Шановний покажіть зрівняння пропонованого ? Чекаєм.Я кілька покажу.Кіна від мене давно не було.І в продовження,чує моя душа що на днях Крот СТМ вдує ХР :D Хр Мі-4,або Мі-6,це БЮДЖЕТНІ???
     
    Останнє редагування: 11 січ 2024
    Страхователь подобається це.
  6. Володимир84

    Володимир84 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    12
    Повідомлення:
    3.581
    Адреса:
    Слобожанщина
    В мене Minelab Pro-Find 15, повністю задоволений. Та й інших в руках не тримав.
     
    Страхователь подобається це.
  7. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.974
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ти читаєш тільки заголовок ? Сам текст після важко прочитати ? Дехто GP тішитьсчя,подумаєш завівся ,на третій день після заміни батереї :D.Самопал є недорого,правда час від часу заводиться.Я говорю тільки про те що бачив на свої очі І ПОПРОБУВАВ .
     
  8. Pyro

    Pyro Oberst Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    5
    Відгуків:
    227
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    506
    Повідомлення:
    4.521
    Адреса:
    Україна, Харків
    Garrett pro pointer AT
    Користуюсь вже 8 чи 9 років.
    Дуже чутливий до дрібноти , глибоко бачить , надійна й міцна конструкція, акума вистачає дуже на довго.
     
    Hirurg ss, treal, флегМАТ та ще 1-му подобається це.
  9. Володимир84

    Володимир84 Oberst

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    8
    Лоти
      на продажу:
    2
      продані:
    12
    Повідомлення:
    3.581
    Адреса:
    Слобожанщина
    От гарна ти людина, завжди порадою допоможеш, а часом тебе не зрозумієш.
    Власне, що я не так написав згідно першого посту. Хто чим користується, нате вам. Бюджетний, так новий такий зараз 4400 грн., недавно товариш б/у взяв за 3000 грн. Але вибачте, зараз турки піни по 6500 луплять.
    Та й поняття в цих речах бюджетний в кожного різне.
    ТС варто вказати його бажаний бюджет, потім і не буде оцих чи тих......
     
    TOR подобається це.
  10. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    469
    Адреса:
    Центр України
    Ну власне я просто подивився твоє відео як чує кусочок золота той пін від Радевана то Мі-6 мій краще чує дрібні кусочки,людина спитала,я написав,маю право на свою думку,мав раніше пінпойнтер саморобний то так напсихувався з ним що краще без нього,а хр є хр,хоча той від Радевана може й непоганий.
     
    флегМАТ та vitalik 981 подобається це.
  11. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.597
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    А я як подивився на рiзних вiдео як люди дрочаться з цими пiнами, то хай йому грець, я швидше находжу цiль методом переполовинювання викопаноi грудки зi знахiдкою! Ширяють тим пiном в яму, ширяють, потiм знову копають..... ДебiлIзм... Нiколи пiна не мав за 20 рокiв копання раритетiв, та не буду його мати вже нiколи!:smile_12:
     
    Mihail Thalujnyi, Коваль Дмитро, Gviga та ще 1-му подобається це.
  12. OkSamyt

    OkSamyt Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    492
    Адреса:
    Ukraine
    Ось такий маю з 2018 року, саме з двома кнопами. Брав собі на АліЕкспрес за 32$ з доставкою. Ніяких питань до нього не маю.
    [​IMG]
     
    Kirchmoser та Страхователь подобається це.
  13. OkSamyt

    OkSamyt Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    492
    Адреса:
    Ukraine
    Він же на АліЕкспрес
    [​IMG]
     
    Kirchmoser та Страхователь подобається це.
  14. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    469
    Адреса:
    Центр України
    Я також 9 років копав без піна і не заморочувався,але після того як привик до нього,то якось забув то коп не коп,як без рук.Дуже актуальний по ЧК,там багато дріб"язку всякого,а особливо коли мокра земля,то з піном чисті руки.
     
    igor76911201, Mishka*, Hirurg ss та 5 іншим подобається це.
  15. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.974
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Добре вговорили,зніму кіно,щось підберу для порівняння..Той кусок золота важить аж 0,06 гр.Знайшов його в грудці без піна.Ну там в основному такі брили золота копаються.Ароматниця палена попалась 1,6 гр найбільший шматок.А так пластинки,шарики плавленні. І побачив фотки,Китай і Лопата - різниця в цінні компенсуєтьсмя гарантійними зобовязанями! Вкурили? Пояснити?
     
    Останнє редагування: 11 січ 2024
    Коваль Дмитро та Страхователь подобається це.
  16. Коваль Дмитро

    Коваль Дмитро Feldwebel

    Повідомлення:
    561
    Адреса:
    Рівне
    Той самий gold hunter тільки в камуфляжі і дешевший в два рази
     

    Images:

    Screenshot_20240111-225332.png
    pilot44 подобається це.
  17. pilot44

    pilot44 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    307
    Адреса:
    Полтавська
    У мене самий дешевий китай Gp, колись брав за 280гр!!! Працює 5 років і по сей день вірою і правдою. А от саморобні, є пару штук , так в гаражі і валяються. Один заводиться, другий не глохне ну то таке.
     
    Omikron, jokercop, Gviga та ще 1-му подобається це.
  18. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.597
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Я давно вкурив, що рiзниця в цiнi грунтуеться лише на жадiбнiстi наших продаванiв-бариг! Особливо якщо в Китаi - free shipping. Ще й дуже сумнiваюся що Лопата е офiцiйним представником виробника того пiна з вiдповiдним гарантiйним сервiсом, коли непiдлягаючий ремонту пiн замiнять на новий без доплат
     
  19. Gviga

    Gviga Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    469
    Адреса:
    Центр України
    Та поняв я поняв,тільки не бий, Соловей-розбойник.Може собі такого прикуплю щоб порівняти,того прив"яжу до Деуса а з тим буду ходити з іншими приладами.
     
  20. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.974
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Про яке представництво взагалі мова ? Мав досвід спілкування з лопатою,по гаиантійних випадках,без проблем міняли дефектне на нове,один раз повернули кошти.Головне правильно вказати на дефект.З бюджетних пінів ще є ГНОМ.
     
  21. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.974
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Не продаю я нічого,я його колекціоную.Уже написав,кілька разів брав піни в поле МД чує ціль,а пін ні.Краєм катушки швидше знаходжу дрібну ціль.Потепліє виїду в лісок,а раптом глибока ціль і піном я її локалізую!:D З телефона пишу,за помилки звиняйте.
     
    Gviga подобається це.
  22. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.597
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Деякi магазини полюбляють себе позицiонiрувати як "офiцiйний дистриб'ютор Minelab, Garrett, XP, тощо"
     
  23. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.974
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Ми про піни,чи мегазини ?.Давай про МАГАЗИНИ!Купив ти з Китая приїхало дефектне .Відправиш в китай?:D.І купив в Україні,приїхало дефектне,зробив кіпіш - поміняли або повернули кошти.Про копирацію,,пояснив ?Федя не тупи,ти різницю не бачиш,а вона є.:D
     
  24. fedya_valki

    fedya_valki Leutnant

    Повідомлення:
    2.597
    Адреса:
    Валки, Харьковская обл.
    Вiдкрию спочатку дiспут, потiм клайм(кажись так правильно називаеться), та отримаю назад своi грошi!:smile_12: А пiн сам вiдремонтую, якщо вiн ремонтопригодний а не одноразовий!:smile_12:
    Ну якщо Лопата дiйсно ремонтуе та мiняе по гарантii, або повертае грошi - я тiльки радий! Хоча там нiколи нiчого не купував. А деякi магазини себе виставляють крутими дистриб'юторами вiдомих фiрм, а потiм морозяться на гарантiйнi випадки, отака "копирацiя"!:smile_11:
     
    OkSamyt подобається це.
  25. solovey_2005

    solovey_2005 Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.974
    Адреса:
    УКРАЇНА!!!
    Бачиш а я ремонтувати невмію,як більшість учасників форуму.Мені простіше заплатити на три рублі дорожче і спати спокійно.Про Лопату тільки з свого досвіду,не реклама.При покупці товару,на него є гарантія.Попав пін від РАДЕВАНА сподобався,порекомендував.Гарантія також від него.І питання,при чому тут Лопата і Китай ?І специ котрі щось чинять.?О і ще в темі побачив,дехто порахував кошти в магазині :D.Сама бюджетна версія,зібрати самому.Більше СЛІВ НЕ ХВАТАЄ ,ТРІТ!:D
    .
     
  26. jokercop

    jokercop Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    608
    Адреса:
    Украина
    Насправді пін, це потрібна річ, головне знати для чого його використовувати! Як на мене коли копаєш у полі, грунт в перемішку зі снігом, і ще треба руками перекидати купу болота в пошуках знахідки, це справжній треш!! Рукавиці в болоті, прилад в болоті, зате принципово не треба піна!! Коли я в свою чергу, в відвалі декілька секунд, іноді трішки більше піном "повинюхував" знайхов ціль, пальчиками монетку дістав, пінпоінтер обтер об сніг, чи траву, і все!! Рукавиці сухі, і чисті!! Інший випадок, іноді буває копаєш яму, сигнал є, але точно визначити де я ямі знаходиться ціль не можеш, бо катушка не поміщається в яму. Не буду сперечатися, без піна можливо "вибахкати" ямеру і визвонити катушкою, де ж все таки ціль, а от з піном легесенько провів по стінкам ями, чи по дні ями, шведенько знайшов місце, де знаходиться цілі, копнув разок і все, монетка в кармані! І ще випадок, знайомий копнув розсипуху з срібними солідами, в перемішку з чешуйками, більше 700монеток. То він там пересівав би руками ту землю місяць, поки ми з камрадом не прийшли на допомогу з пінпоінтерами, і все швиденько визбирали. Скажу відверто, до піна треба звикнути, і зрозуміти в яких моментах він потрібен. Усі хто кричить пінпоінтер не потрібен, напевно з ним толком не ходили, а бо не розуміють для чого він потрібен!!:beer:
     
    Останнє редагування: 12 січ 2024
    Rastaarheolog, Mishka*, Волод*я та 6 іншим подобається це.