Попадается...

Тема у розділі 'Знахідки', створена користувачем Vesel'chak, 5 гру 2015.

  1. Vesel'chak

    Vesel'chak Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    871
    Адреса:
    Мена
    Вещь вроде ни о чем, однако, попалась раз, другой, третий, сегодня еще две такие копнулись.. Все на позициях поляков в 1920м.... Может кто знает, что это?
     

    Images:

    IMG_20151205_235814.jpg
    IMG_20151205_235823.jpg
    Aleksandr-novichek та Кіла2013 подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Кустарно перероблений затвор ГМ під снайпера.
      2500 грн.
    2. (в наявності 4 шт.)
      Новые В бумаге
      150 грн.
    3. Нова Гола Незаймана, патронів не бачила
      750 грн.
    4. Комплект ранних ложевых колец на гранёнку обр. 30г. с открытой мушкой, начала 30х годов. Редко встр...
      2500 грн.
    5. Кронштейн для кріплення прицілу на гвинтівку Мосіна все на фото
      8000 грн.
  3. Befehl

    Befehl Oberst

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    69
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    162
    Повідомлення:
    3.662
    Адреса:
    Украина
    Похоже на куски обруча подшлемника.
     
    БЛК, Aleksandr-novichek, Vesel'chak та 3 іншим подобається це.
  4. Artyr

    Artyr Hauptmann Клуб взаимопомощи

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.095
    Адреса:
    Україна проти течії Стрипи
    з адріана
     

    Images:

    post-18164-0-30189400-1439473052.jpg
    Aleksandr-novichek, Vesel'chak, Кіла2013 та ще 1-му подобається це.