Помощь в сохранении

Тема у розділі 'Курилка', створена користувачем рональд, 18 тра 2012.

  1. рональд

    рональд Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.075
    Адреса:
    Balta Libere
    Камерады,кто шарит в комп программах,как можно сохранить увеличенное изображение с данных карт???
    http://www.zb.unibe.ch/maps/ryhiner/sammlung/index.php?group=volume&dir=6505
    У меня ничего не выходит,на сайте они увеличиваются,а сохранить неможливо:(
    P.S.Интересуют Балта-Юзефград
     
    1. (в наявності 2 шт.)
      Нові. Спеціальні медичні ножиці, стропоріз 5 в 1. (трансформер). Використовуються для розрізання одя...
      885 грн.
    2. (в наявності 3 шт.)
      Дуже якісний універсальний підсумок під турникет любого типу. НАТО Фурнітура 2М Новий
      99 грн.
    3. (в наявності 70 шт.)
      Невеличкий маркер для аптечки, чорний. Обладнаний кріпленням, колір пластику - хакі. Виробництво: Rh...
      30 грн.
    4. (в наявності 2 шт.)
      Мир Вам! Список всех моих лотов https://reibert.info/auction-history/auctions?type=for_sales&us...
      260 грн.
    5. 850 грн.
  2. vaffe

    vaffe Hauptmann

    Рейтинг:
    2
    Відгуків:
    3
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    7
    Повідомлення:
    2.065
    Адреса:
    OdessaLand
    Как вариант, на клаве нажимаем кнопку PrintScreen и вставляем в любой графический редактор, например в стандартный Paint.
     
  3. Парторг

    Парторг Hauptmann

    Повідомлення:
    2.424
    Адреса:
    Ukraine
    Работа построена на Флеш плеере - проще всего - сделайте скриншоты.
     
  4. рональд

    рональд Oberstleutnant Клуб взаимопомощи

    Повідомлення:
    3.075
    Адреса:
    Balta Libere
    Спасибо!
     
  5. kmk

    kmk Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    2.057
    Адреса:
    RU\PL
    http://gloky-koozdr.livejournal.com/6024.html ;)

    Ссылка на поисковик