Помогите выбрать налобный фонарь.

Тема у розділі 'Ножі, мультитули та холодна зброя', створена користувачем _Qwerty_, 25 гру 2019.

  1. Venator

    Venator Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    60
    Повідомлення:
    627
    Адреса:
    Україна
    Сьогодні тільки вдалося забрати його з пошти.
    Народ щось від нього не в захваті (хоч це ще ті фахівці).
    Щось думаю чи не переплатив я.
     
    Cnpyt подобається це.
  2. Цікаві лоти

    1. Штик ніж міцний. Було неналежне зберігання, покритий іржею. Відчистив іржу та змазав. Покрасити і бу...
      820 грн.
    2. (в наявності 18 шт.)
      Новые.
      100 грн.
    3. Штатный штык нож на ак-47,интересная надпись
      4500 грн.
    4. В комплекте 5 ручек и 5 ножен.Хорошее состояние
      1500 грн.
    5. Штык СКС матовый ножевидного типа. Выпускался с 1950 года непродолжительное время.Складской сохран....
      4000 грн.
  3. apnea

    apnea Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    924
    Адреса:
    Украина
    цена улыбнула...
     
    Otryta подобається це.
  4. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.410
    Взагалі то я сам юзаю Petzl довго , ну дуже довго!!! В них гарні фонарі завжди коштували приблизно 100$. От і я собі придбав ще в далекому 2010 налобний ліхтар! От тоді я оцінив насправді всю користь саме налобного ліхтаря, це коли вільні руки!!
    Юзав його до позавчора і придбав Fenix HL 60 і тільки із за того що він на літієвих акумах!!
    Всім миру і злагоди ,а маскалів до пекла!!
     
  5. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    501
    Адреса:
    Одеса
    Вітаю з дійсно гарною і стоячою річчю! Нікого не слухайте! Ви б бачили, з чим у нас ходять бійці (у нас немає простих бійців, кілька сержантів, решта мічмани і офіцери). Поначіпляють гівно дешеве і ходять, довбні. Тільки у мене петцл і у командира фенікс. То у кого там питати!?)))
     
    Вуди87 подобається це.
  6. rino08

    rino08 Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    930
    Адреса:
    Украина
    Не стал ничего комментировать после вашего выбора, но вы сами ответили на свой вопрос. Этих денег он не стоит, как было одно выражение пецль не фонарь, увы. Я бы его себе не взял, а у меня не один фонарик и не два и это только налобные, я вам предложил что мог найти и вспомнить под ваши запросы и цену. Но есть что есть, купили пользуйтесь.
     
    apnea подобається це.
  7. Venator

    Venator Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    60
    Повідомлення:
    627
    Адреса:
    Україна
    Не можу сказати, що ліхтар поганий, та "вау ефекта" що мав бути від ліхтаря за таку ціну немає, очікував на більше.
    Там ніякої гумової прокдадки до батарейного відсіку немає (є щілина), є побоювання, що туди буде потрапляти волога. Захист від води (навіть від дощу) викликає великі сумніви. Корпус здається якимось крихкуватим, з недорогого пластику. Заявлено що червоне світло не сліпить і після нього очам не треба звикати до темряви. По враженням сліпить хоч і менше. Зараз тільки трохи спробував покористуватись,- досить зручно. Неоднозначні якісь враження по девайсу.
    По продавцю все дуже добре: приємна у спілкуванні жінка, трохи скинули ціну від заявленої на сайті, вложили картку на знижку на 10% на всі покупки у них...
     
    Останнє редагування: 2 кві 2022
  8. Venator

    Venator Feldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    18
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    60
    Повідомлення:
    627
    Адреса:
    Україна
    По червоному світлу те що я знаю:
    - менше сліпить оточуючих - корисно наприклад коли багато людей сплять в одному місці і час від часу треба вночі вставати, щоб менше турбувати інших (в першу чергу сплячих). Суб'єктивно поки що складно сказати, наскільки менше він сліпить;
    - свої очі швидше звикнуть до темряви, як вимкнеш ліхтар - тут все зрозуміло.
    По двом першим пунктам якщо не помиляюсь заявлено що має взагалі не сліпити і очам після вимкнення не треба звикати до темряви.
    - зазначалося що його не бачать багато тварин та не злітаються комарі - в умовах міста складно судити про корисність цих властивостей, але в майбутньому може знадобитись.
     
  9. Votum

    Votum Stabsfeldwebel

    Рейтинг:
    3
    Відгуків:
    28
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    56
    Повідомлення:
    710
    Якщо купляли не на останні гроші, то це класний ліхтарик. Хоч і ціна трохи завищена у порівнянні з китайськими аналогами...
     
    Otryta подобається це.
  10. apnea

    apnea Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    924
    Адреса:
    Украина
    на любителя красный.
    мне 5лм тёплого лампового света за глаза чтобы не слепить в лагере, и глаза не перестраивались.
    янтарным и красным светом на диодах XPE красно-оранжевого света (длина волны 610-620 нм) баловались для подводных фонарей лет 10ть назад, в качестве света для мутняка...пробивает взвесь хорошо.
     
    Otryta подобається це.
  11. Romankot

    Romankot Oberschütze

    Повідомлення:
    37
    Адреса:
    Київ
    Zebralight рефлекторую, последнего поколения. У них до того есть слабые режимы, что и красный свет не нужен.
     
    =Chii= подобається це.
  12. Gwyn

    Gwyn Schütze

    Повідомлення:
    30
    Адреса:
    Киев
    Із власного досвіду туризму та відгуків з нуля, на сході, налобники Фенікс - дуже надійні і якісні, один - врятував товарища від осколка гранати.
     
  13. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    501
    Адреса:
    Одеса
    Вчора рухалися вночі по невеликому лісочку. Використовував свій налобник, червоне світло. Звичайний ліхтар, і наствольник, дуже сильно світять. Червоний світить вперед на кілька метрів, рухатися комфортно. Правда, не знаю, як там нас було видно зі сторони, на жаль, не було у кого запитати. ;)
     
  14. Cracker

    Cracker Major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.456
    Адреса:
    Украина
    Знать возможности своего оборудования необходимо .Когда будете в безопасном месте , попросите когото надеть фонарь и пройтись .
    Сами глянте с разных сторон . ...Чтобы в будущем сюрпризов избежать .
     
    Odezza подобається це.
  15. zairx

    zairx Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    харьков
    Fenix HL 60 прошлой осенью когда осталось 2 месяца пятилетней гарантии , перестал заряжаться .
    позвонил в сервис , попросили скинуть фото серийного номера . Проверили сказали высылайте .
    Через неделю пршол обратно , заменили диод и как сказали драйвер , в подарок положили новый ремешок .
    Если чесно , у меня был небольшой шок от их отношения к клиентам .
    Особенно как раз перед этим пытался по гарантии решить проблему с пульто телевизора одной известной фирмы , где мне сказали привезти пульт и ТЕЛЕВИЗОР и пообещали через ДВЕ недели сообщить результат экспертизы .
     
    Johnsilversmith та apnea подобається це.
  16. Odezza

    Odezza Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    501
    Адреса:
    Одеса
    Через волонтера "пробив" наш камрад Black Diamond Spot 325. Тягнули ліхтарі і ще багато чого через кордон, купувалося усе там.
    Перше враження - дуже схожий на мій петцл, за розміром. Але, батарейний відсік зачиняється надійно, заявляють захист від води IPX8. Залишив його, випробуємо.
     
    Johnsilversmith та ViktorKux подобається це.
  17. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.410
    А я от познайомився та дуже хочу придбати Nitecore HC65 , і як назло нігде його нема!!
     
  18. apnea

    apnea Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    924
    Адреса:
    Украина
    3200 в Харькове. и v2 на ихнем сайте 4300.
    и на олх v2 по 3000 есть.
     
    Otryta та Вуди87 подобається це.
  19. Вуди87

    Вуди87 Leutnant

    Рейтинг:
    0
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    1.410
    Дякую!!
     
  20. hoolepoole

    hoolepoole Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    169
    Адреса:
    хмельницкий
    1662660156787711023044.jpg 1662660208262-587766539.jpg

    Оце фонарик — бомба
    5 ступенів яскравості , плюс стробоскоп
    Резинові кільця для захисту від вологи . Окремо можна докупити розсіюючі лінзи (кому не подобається луч )
    Склалось враження шо девайс якісний
    Працюю з ним сутки — через двоє .
    10 баксів — відпрацював чесно 1662661514186461400555.jpg
     
  21. Cracker

    Cracker Major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.456
    Адреса:
    Украина
    Пару страниц назад я фоткал чем пользовалась моя бригада уже много лет
    upload_2022-9-8_21-38-2.png
    На одном видно синюю изоленту .
    Это чтобы не путать где чей . Каждый помечал свой .
    Но чаще просто на резинке инициалы писали .
     
    hoolepoole подобається це.
  22. apnea

    apnea Stabsfeldwebel

    Повідомлення:
    924
    Адреса:
    Украина
    трошки тежеловатый правда.
     
    Otryta подобається це.
  23. Cracker

    Cracker Major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.456
    Адреса:
    Украина
    Для 18650 вполне нормальный вес
     
  24. hoolepoole

    hoolepoole Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    169
    Адреса:
    хмельницкий
    підкажіть - як довго ви працюєте з ними ?
    чи були поломки ?
     
  25. Cracker

    Cracker Major

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    1
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    1
    Повідомлення:
    3.456
    Адреса:
    Украина
    Шестой год. Из всех что на фото один глючит . То светит , то нет .
    Но их не жалеет ни кто . По полной достается . Иногда падают , иногда во что можно ударится .
     
    hoolepoole подобається це.
  26. VedymaK

    VedymaK Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    977
    Адреса:
    Житомир
    Вже більше півроку користуюсь Black Diamond Spot lite. Шикардосний налобний ліхтар. Червоний і білий діод. Плавне регулювання яскравості і память режиму. Причому і те і інше для червоного і для білого світла. Водонепроникний. Легкий. І головне, на відміну від старших моделей всього дві аа хаває. І це дуже великий плюс, хоч може і неявний. Акумулятор сідає. Навіть самий ємкий. І буває так, що його тупо немає як зарядити. От нема де. А мизинчики є завжди, навіть як у тебе немає, то у когось точно є). Так що рекомендую.
     
    ViktorKux та Odezza подобається це.