Помогите определить

Dieses Thema im Forum "Вогнепальна зброя та боєприпаси" wurde erstellt von mohka, 15. Okt. 2017.

  1. mohka

    mohka Stabsgefreiter

    IMG_20171015_141032.jpg Добрый вечер.Сегодня собирал грибы на полигоне нашел вот такое.
     
    akms1974 gefällt das.
  2. Интересные лоты

    1. Пластиковий контейнер для зберігання заряд до пострілу РПГ-7, орієнтовно - Болгарія
      150 грн.
    2. Пластикова капсула - упаковка від підривника до снаряду 122 мм. 3 шт, 155 мм - 2 шт, та снаряду РСЗВ...
      310 грн.
    3. (в наличии 2 шт.)
      Кейс від гранати пластиковий
      500 грн.
    4. Ящик з під мк19 в гарному стані без нюансів , всі застібки робочі без тріщин , з недоліків , те що б...
      5000 грн.
    5. Ящик з-під 5,56 мм (цинк, порожній). Розміри та стан дивитись на фото.
      380 грн.
  3. Gogi 514

    Gogi 514 Leutnant

    Рейтинг:
    1
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    2
    Beiträge:
    1.352
    Ort:
    г.Киев
    дымовуха
     
    mohka, akms1974 und Hamer2109 gefällt das.
  4. mohka

    mohka Stabsgefreiter

    Спасибо.А что значит "Х"? Рядом валялись пользованые с буквой" Б"?
     
    akms1974 gefällt das.
  5. Дмитрий Украинский

    Дмитрий Украинский Oberfeldwebel

    Рейтинг:
    5
    Отзывов:
    542
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    1.278
    Beiträge:
    590
    Ort:
    Украина
    Металохлоридная
     
    mohka, akms1974 und Hamer2109 gefällt das.
  6. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Пацюків у погрібі можна спробувати подушити;)
     
    akms1974 und Kovach85 gefällt das.
  7. mohka

    mohka Stabsgefreiter

    Спасибо.Приволок я ее домой.А как ей пользоваться ?И как она правильно называеться?
     
    akms1974 gefällt das.
  8. Hamer2109

    Hamer2109 Hauptmann

    Видьорнути заглушку з гори, потягнувши за білу стрічку.
    Потягнувши за нижню ініціювати пірозаряд, якщо ж старого зразку, то там буде черкало на кришечці, яким треба буде потерти об запалку.
    А Краще знайдіть відео на Ютубі « РДГ - 2» . Краще раз побачити....
     
    mohka, akms1974 und Kovach85 gefällt das.
  9. mohka

    mohka Stabsgefreiter

    Спасибо .Нашол как обзываеться РДГ-2Х.Вот только где верх ,а де низ? Ленты одинакового цвета
     
    akms1974 gefällt das.
  10. akms1974

    akms1974 Leutnant

    Рейтинг:
    2
    Отзывов:
    5
    Лоты
      на продаже:
    0
      проданные:
    12
    Beiträge:
    1.795
    Ort:
    Тайга
    Хорошо грибы собираете!:eek: Танк вояки там не где не забыли? :D
    С ув. Сергей!
     
    Kovach85, Gogi 514 und mohka gefällt das.