Помогите опознать оригинал ZT

Тема у розділі 'Ножі, мультитули та холодна зброя', створена користувачем МАКСWL, 2 вер 2020.

  1. МАКСWL

    МАКСWL Feldwebel

    Повідомлення:
    573
    Адреса:
    Zp.
    Парни,опытные ножеманы,помогите опознать оригинал или нет... Все глазоньки высмотрел,интернет перелопатил...Мне думается что таки оригинал,что скажут опытные люди?
     

    Images:

    IMG-20200902-WA0005.jpg
    IMG-20200902-WA0006.jpg
    IMG-20200902-WA0003.jpg
    IMG-20200902-WA0004.jpg
    IMG-20200902-WA0002.jpg
    IMG-20200902-WA0007.jpg
  2. Цікаві лоти

    1. (в наявності 2 шт.)
      Ніж з фіксованим клинком Columbia 7718A – має антиблікове покриття і не велику вагу, при тривалих ро...
      245 грн.
    2. Швейцарський армійський ніж Victorinox у практично новому стані.
      512 грн.
    3. Нiж кухонник виробництва легендарного бренду Sabatier Thiers France High carbon Товщiна обуха 4 мм м...
      350 грн.
    4. (в наявності 15 шт.)
      Олеїнова кислота – це прозора рідина, яка не має їдкого запаху та диму при горінні. Технічна олеїнов...
      135 грн.
    5. Приємний ножичок, два клинки по 80 мм, замки працюють чітко, стан б/в, повністю функціональний, накл...
      300 грн.
  3. Rubreht

    Rubreht Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    600
    Адреса:
    киев украина
    Я его тоже присмотрел,цена сладкая ,а вот на счёт подлинности не уверен.
     
    МАКСWL подобається це.
  4. МАКСWL

    МАКСWL Feldwebel

    Повідомлення:
    573
    Адреса:
    Zp.
    Та отож
     
  5. Rubreht

    Rubreht Oberfeldwebel

    Повідомлення:
    600
    Адреса:
    киев украина
    Я думаю,стоит у продавца спросить если он в каком нить уважаемом форуме и какие у него там рейтинги.
     
    МАКСWL подобається це.
  6. Сергей2802

    Сергей2802 Stabsgefreiter

    Повідомлення:
    261
    Адреса:
    Николаев
     
    МАКСWL подобається це.
  7. Oleg17777

    Oleg17777 Schütze

    Повідомлення:
    1
    Адреса:
    Киев
    Модель 0620 – результат співпраці компаній Zero Tolerance і Emerson Knives. Характерною впізнаваною особливістю моделі є клинок форми «модифікований танто» і, звичайно ж, скоба Емерсона, що дозволяє витягувати ніж з кишені у вже відкритому стані.
    Модель випускається в двох варіантах:
    0620 з клинком з сталі ELMAX®, відрізняється відмінним утриманням кромки, високою зносостійкістю і, в той же час, прекрасною стійкістю до корозії. Клинок покритий захисним покриттям DLC покриттям. Рукоятка виготовлена з титану і склотекстоліти G-10.
    0620CF з клинком з австрійської порошкової сталі Bohler M390 з високим вмістом хрому і ванадію, що забезпечує хорошу зносостійкість та опір корозії. Покриття клинка – комбінований стоунвош і сатинування. Рукоятка виготовлена з титану і вуглецевого волокна.

    У ZT гринд на спусках должен, жужжать, у китайцев он не жужжит когда проводишь ногтем.
    Проверьте серийник.
    Я понимаю нож без коробки.
     
    МАКСWL та ViktorKux подобається це.