Подскажите по форме

Тема у розділі 'Уніформа, екіпірування та спорядження', створена користувачем Dmitriy1, 3 тра 2021.

  1. Dmitriy1

    Dmitriy1 Stabsgefreiter

    Рейтинг:
    1
    Відгуків:
    2
    Лоти
      на продажу:
    0
      продані:
    4
    Повідомлення:
    194
    Адреса:
    Kharkiv
    Подскажите какого периода галифе и китель , и подойдут ли галифе на реконструкцию на войну ? И может кто знает как правильно постирать форму и шинель ? Всем заранее спасибо!
     

    Images:

    31AC585D-2070-4D88-8120-96FF7B987A8E.jpeg
    39D1C964-EEC5-4C94-B630-76EE50DE3D9A.jpeg
    3D1BC8C2-841A-4D5D-9589-54311672C403.jpeg
    57B22B85-E8E4-4957-8E78-E39A026FAF37.jpeg
    95461362-E084-4E1E-A4F8-EAD32132A385.jpeg
    E44C2395-23FA-4A62-9D07-12ED28F4AF5E.jpeg
  2. Цікаві лоти

    1. Газбак короткий.Состояние хорошее.Небитый много родной краски.Ремешки советские.
      1800 грн.
    2. Рюкзак німецьких гірських єгерів. Пізній тип. Майже нулячий! Схоже, що раз десь вийшли, зробили об...
      7000 грн.
    3. 150 грн.
    4. Бінокль в шкіряному кофрі.
      750 грн.
    5. Фляга вермахт в новоробному обвісі. Сама фляга оригінал. Не тече
      287 грн.
  3. E.Sibert

    E.Sibert General-leutnant

    Повідомлення:
    14.127
    Адреса:
    Львов
    За шинель "брежневку" Вы можете многое узнать в специальной теме про аутентичность униформы в РККА. Галифе походу п/ш, не подойдет.
     
    Dmitriy1 подобається це.